Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

julova
6. dec 2007

jeeeej kiko...no teeeda..ze sa aj objavis 🙂...ako sa mate? 😉 ako tak citam, asi tiez dost pracovne, ze? 😖 ...ako kamiony? kolko si predal? 😀

a dakujem....ze na nas myslite...uz sa veeeelmi tesime aj s usipleskom 😉 😀

a uz maaaaame aj my kamion...taky mensi trosicku, ale uz som si dnes aj pojazdila po parkovisku 😀...

sweetberry
6. dec 2007

celkom to ujde az na par nekludnych veci

paska
6. dec 2007

a jaky?

kiko13
autor
6. dec 2007

julova sezóna beží takže je to celkom dobre kamiony sa pekne míňajú len nech to ešte takto je aspoň 5 mesiacov a bude to super.

vy už máte auto? toho peugeota? asi sa moc dobre teraz do auta tebe nenasadá 😀

máme sa celkom fajn rastieme do krásy 😀

julova
6. dec 2007

kiko - hej uz mame nase vajicko 206-ku bielucku...som z toho unesena...vcera sme si s usipleskom taaak vychutnali velky nakup spolu v nak. centre 😵 ...a uz tak choro chodim kazdu chvilu k oknu a pozeram sa nanho 😀...

kiko - sak ako inak ked nie do krasy? 😉...a ako ide spolocna rec so Samkom? 🙂...sak to uz je poriadny chlapisko 😉

sweet - uz nech tie nekludnosti pominu 😖

kiko13
autor
6. dec 2007

prave mi tu na kolene samko cosi vyprava len zatial moc nevieme najst spolocnu rec 😀 😀

začal už vydávať dáke divoké zvuky 😅

tak nech vám ta 206 len dobre slúži

kiko13
autor
6. dec 2007

paska sisa uz pojedla medvediky

sweetberry
6. dec 2007

juli vsak ja mam toe problemiky s otcom malej a tak okolo toho

paska
6. dec 2007

ešte ostali žlté a oranžové 😀

petku
6. dec 2007

ahojte 🙂 ...
kiko...citam, ze makas a dari sa- len tak dalej, nech sa dari.
Tiez makam a este som zacal chodit na brigadu...

- by si neveril, ale moje baby jazdia lepsie ako Ja. Ani mi nakoniec nebude vadit, ze sa nedostam za volant a necham sa rozvazat 😀

petku
6. dec 2007

zacni aj ty nieco blabotat a mozno sa zhodnete 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

petku ahoj ved sa pokusam s nim dohodnut je to poriadna zabava

ty mas teraz asi tiez poriadne vela roboty a este aj brigada ako to stihas

kiko13
autor
6. dec 2007

paska tie farby jej neberu 😀

julova
6. dec 2007

sweet - ved prave preto..stale robi problemy? 🙄 ☹

kiko - dakujeme...budeme sa o nu starat....ani sme jej nezmenili meno..kamarat co nam ju predal, ju volal cica, tak aj ostala cicou 😀

a usipleskovi od vcera, co ho mame trikrat skapalo auto pred krizovatkou 😝...som musela bonznut nooo 🤐 😀 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

😅 julova daj mu ešte šancu petku sa určite polepší a začne si s cicou rozumieť 😀

sweet to už sa nejak dlho ťahá a je v dohľadne aj nejaký rozumný vysledok 😒

petku
6. dec 2007

ved co by som nesprail pre moje baby...ale da sa to..a celkom mi to ide 😀...a ked robim dlhy kratky tyzden, tak na brigadu "obetujem" len jeden den volna a su to nocne...takze cez den som s babami, v noci makam a dalsi den som s nimi cely a potom zasa do roboty...a mas pravdu, zakaznici uz saleju 🙄

sweetberry
6. dec 2007

ano stale juli no problemy zasahovanie do sukromia uplne staci

kiko13
autor
6. dec 2007

tak to mas este v pohode len aby si to zdravie neodnieslo. Ja v poslednej dobe bývam tiež málo doma stále treba niekde vycestovať ale nesťažujem sa mám svoju robotu rád a hlavne ma to byví 😀

julova
6. dec 2007

kiko - jaaa mu daaam cicu 😠 😀 ...ziadne take... 😀...ale este ma sancu, kym ja naberiem odvahu do hustejsej premavky 😀...ale potom...smola 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

ale ved on len tú 206 😀 mňa tiež baví jazdenie len po BA už trošku menej ale to sme už prebrali a hlavne piatky poobede sú u vás na cestách veľmi zaujímavé

julova
6. dec 2007

sweet - ako sa uz kiko pytal...crta sa aspon nejaky normalny vysledok? ved to uz je na nervy, aby si sa takto stale trapila 😔 ☹

petku
6. dec 2007

Zuzka nedovoli aby som skolaboval 🙂...zasa zdravie je prednejsie, to je jasne...

julova
6. dec 2007

kiko - no mozno ked budem mat slabu chvilku, tak mu dovolim sa s cicou pomojkat 😀....ale len tak easy, lebo je este pod zakonom, ma len 9 rokov 🤐 😀 😀 😀

kiko13
autor
6. dec 2007

ale zuzka sa bude za chvilu mat co obracat tak musis davat na seba pozor, ved uz vas bude o drobca viacej. 😀 a hlavne nie ze to zmeskas

kiko13
autor
6. dec 2007

😀 😀 😀 ze pod zakonom, to ma dobre pobavilo tak ale trosku ju pohladit hadam moze 😀 tak easy...........

petku
6. dec 2007

kiko... to urcite nie-uz mam v robote MT najhlasnejsie ako sa len da a fotak budem mat vzdy zo sebou.... vdzypripraveny 😀
Ved hej... uz mam predstavu co ma caka, tak aj touto brigadou trenujem, co je to nedostatok spanku. Este ze mam taku dobru pracovnu dobu...
A moji drobci budu prvoradi...

paska
6. dec 2007

andrejko sa práve pustil do tých žltých 😀 a céééééééééééély je dolepený 😅

petku
6. dec 2007

jasne ze ju pohladim... 😀

paska
6. dec 2007

mna? 😀

paska
6. dec 2007

srandujem 😉 😀