Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

ivkka
15. feb 2008

Priateľov nikdy nieje dosť 🙂 V Bojniciach nas bolo na tento termin hojne,ale viac dievcat ako chlapcov.

kiko13
autor
15. feb 2008

ivkka a kedy presne sa slečna narodila, Samko 21.7.

paska bude z teba horský vodca 😀

ivkka
15. feb 2008

Malá sa narodila 18.07 tak ste o 3 dni mladší 😉

paska
16. feb 2008

špehuješ? 😀

maruschka
20. feb 2008

Prievidza spííííííí???????Ľudkovia, čo je s vami?? 😎 😎 😎

paska
20. feb 2008

Sme vonku boli 😀 😎

maruschka
20. feb 2008

paska, aj my sme boli vonku, bolo úúúúúúúplne super 😎 😎 😎 tak sme sa hrali na piesku v parku.....pokiaľ sa malá nevyfarbila do plienky 😖 😖 ale keby boli aspoň trocha unavené,ale ony nič!!!Ja som sa ledva vliekla a tie naše decká by sa hrali do večera 😕 😕 ja teda neviem, chcem mať tú ich energiu 🙂 🙂

julova
26. feb 2008

paska 😀 😀...no chocholusik aky boss 😀..sikovnik sikovny 😵

paska
26. feb 2008

😎 kujemeeeeeeee 😀

danulka2
27. feb 2008

ahojte, 2tyzdne som tu nebola, nemali sme net. Co je tu nove?

julova
28. feb 2008

ahoj danulka...hlasim, ze na zapadnom fronte klud 😀 😀
a nove? nas tato ma nove tricko:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🤐 😀 😀

a inak sa nam dari fajn..dnes sme boli dllllho vonku s Terezkou, lebo piatok-nedelu hlasia skarede pocasie a nas tato pracuje 😒

kkatrina
29. feb 2008

júlová dobré tričko 😀 že by som ho obstarala tiež? 😝

u nás všetko po starom akurát Dávidko trošku štrajkuje 😕

kika13
4. mar 2008

Ahojteéééééééééé, Julova pozerala som fotky a som si pustila to videjko a mi skoro slza vypadla, je to nadherne 😵 , fakt krasne, ste pekna rodinka 🙂 , az sa ma zmocnila taka melancholia neviem, Kikovi tu opakujem, ze ake je to uzasne, ako zijete?, my sme sa nejako odmlcali, polepsime sa ☹

kika13
4. mar 2008

na konci som chcela dat tohto smajla dokelu 😉

maruschka
8. mar 2008

Prievidza čauuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎

maruschka
10. mar 2008

Ach, jaj, ľudkovia................................ 😨 😨 😨 čo ste sa všetci stratili??????????????? 😅 😅 😕 😕

kiko13
autor
11. mar 2008

no už to tak vyzerá ale hádam sa zase všetci pekne nájdeme. U nás dá sa povedať všetko po starom Samkovi zatiaľ zuby nerastú 😀 ale ožužle všetko čo mu príde pod ruku a najlepší je môj prst 😀 . Vonku sa nám pekne otepľuje tak za chvíľu budeme môcť aj na väčšie prechádzky. A tam u vás na okolí to ako vyzerá?

maruschka
11. mar 2008

U nás je stále pekne-len teraz večer trocha pršalo.Ale stále chodíme,chodíme-už mám totálnu svalovicu..Už chodíme aj po horách-samozrejme len ja s drobcami.."Tata sú furt v robote" 😀 😀 😀
Našej školáčke už ide predný zub-je hrozitánsky veliký-a len jeden-ja viem,že už musí narásť taký, ako má mať dospelý človek,ale je to nanajvýš divné 😅 😅 Hlavná vec, že vyšiel.
Dnes sa mi podaril totálny gól..Prišli sme dole do dediny z hôr-taký skalnatý terén a zbadala som,že Maruschka nemá topánku-keby to bola nejaká šmejdová z čínskeho výpredaja,tak ma to neštve, ale toto boli nové drahé topky,tak sme sa pekne-krásne vrátili a išli sme hľadať..Nechcite všetci vedieť,aké výrazy som použila na svoju adresu 😀 😀 😀 Ešteže som malú stále vliekla na rukách...šťastnou náhodou som krosničky dnes nebrala-hovorím si, urobíme si taký pekný výlet-malá je už väčšia,zvládne to aj bez nosenia..Hurá a teraz sa pre istotu nepohnem ja-total svalovica 😕 😎 😎

julova
12. mar 2008

marush 😀 😀

no u nas "v okoli PD" bolo dnes otrasne 🙄 ..ani vonku sme neboli...len tato behal po nakupoch a my sme ho vzorne cakali 😀...a my uz neprespime pol dna ako kedysi 😀 ...uz sa s mamou jasime (vid album), kecame, tancujeme 😵 ..a rastieme do krasy 😵 ...presne o tyzden uz mame 3 mesiace 😕 😉 ...dari sa nam fajn...sice ja mam nejake zdravotne problemiky, ale to sa vyriesi, dufam, coskoro a vsetko bude OK..

takze tolko od nas 🙂 🙂

danulka2
12. mar 2008

tak tak julova, veru bol dnes hrozny cas. My sme sa dostali von len o 16tej na 1,5hodiny ,lebo maly uz bol doma ,,besny,, 😉 😀

kika13
19. mar 2008

Gratulujeme Terezke Katarinke k trom mesiačikom 😵 , posielame jej cmuk 😉

julova
20. mar 2008

😵 😵 😵 ...dakujeme

maruschka
21. mar 2008

Všetkým želáme veselú Veľkú noc, babám veľa oblievačov a chlapom veľa radosti zo šibania 😀 🙂 🙂 🙂
Ako sa všetci máte?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😉

danulka2
22. mar 2008

ahojte, aj ja zelam vsetkym veselu Velku noc, zenam malo vody a chlapom nech to moc nesibe 😀 😀 😀

julova
22. mar 2008

ahojte 🙂

napodobne zelame veselu Velku noc 😀..ale tak akurat veselu...ziadne "okna" 😉...my o chvilu ideme vysibat svokrovcov 😀 😀
a tomu mojmu uz asi sibat neprestane, ale uz si pomaly zvykam...ved mam na to cely zivot, ked uz som si vybrala 🤐 😀 😉 😵

kiko13
autor
24. mar 2008

Ahojte

tak my sme konečne všetci doma. Ja som bol od piatku do nedele na chate a poviem vám 21.3. som ešte snehové reťaze nenahadzoval no tentokrát som musel lebo na kysuciach toľko navalilo snehu, úplne iný svet. Dnes sme to so Samkom pekne zvládli všetky návštevy a držal sa fajn................ aj Paska so Sisiu si to odniesli ale my sme len tak slušne moc nám to "nešibalo". Teraz ideme oddychovať lebo sme všetci strááááááááááášne unavení. 😔 😀

maruschka
5. apr 2008

Ahojteeee.Prievidza,BA,TN a široké okolie 😀 😀 😀 Ako sa všetci máte????????Nikto sem nepíše,nikto sa neozve... 🙂 🙂 🙂

paska
5. apr 2008

marus veeeeeeeeeela roboty 😝
ale píšem 😀

julova
5. apr 2008

aktivne zhaname vacsie byvanie a ideme predavat to nase malinkate...bude mi za tymto smutno 😔 ...ale (aj) royk tlacia...no co uz som stara vrazda 😀...a usiplesk sa ma tiz fan...ale terza sa nam po tom nasom malom byte vsade povaluju ponuky z realitiek...tak hadam najdeme nieco, co sa nam bude pacit 🙂 ...ale tie ceny 🙄

zdraviiiime vsetkyyych 😵 😉

maruschka
5. apr 2008

julova,tak sa chcete sťahovať?Mne stačilo raz-od našich do bytu a mala som toho dosť..Dedko mi vtedy povedal,že radšej vyhorieť,ako sa sťahovať 😀 😀 Ani som neverila,čo všetko sa zmestí do jednej izby.A ked sme išli do nášho bytu-3 izbového,tak sme ho mali do polovice zaprataný vecami 😀 😀 Ja som z toho bola na nervy,fakt..Inak držím palce..Ale cez realitku je to drahé,nie?

paska,o tej robote mi nič nehovor...Kúpili sme si nový vysávač-aj ked nemáme koberce-stala som sa jeho otrokom...Nič iné nerobím,len chodím po malej a vysávam.To je ako z nejakého hororu 😀 😀 😀