Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

maruschka
20. dec 2007

paska,môj prvý začal ráno o 3,15 kontrakciami a skončil 4,38 pôrodom... 😵 😎 Druhý pôrod-ráno o 8 mi praskla voda-žiadne bolesti-kontrakcie začali okolo 11,10 a o 14,48 bolo po pôrode.... 😎 😎

maruschka
20. dec 2007

inak paska,bola som v pôrodnici s mamičkou,ktorá čakala šrvrté dieťa..Dva dni intenzívne kontrakcie,potom slabli a tak sa vypýtala domov k deťom...Na druhý deň ju priviezli zasa a znova si odtrpela celý deň a porodila až na druhý deň v noci..podotýkam,že už tam bola,keď ja som prišla do pôrodnice a rodila,keď som odchádzala...takže som jej vôbec nezávidela.. ☹ ☹ ☹
pôrod je fakt individuálny a osobitý,takže je to tak-že či je krátky,či je dlhý odtrpíme si ho ako kone 😀 😀 😎 napríklad taký gorazd-ten radšej odpadol,aby sa nemusel dívať 😀 😀 😀 😀 😀

kkatrina
20. dec 2007

julova petku pridávam sa ku gratuláciám, nech ste na Vianoce všetci pekne spolu pod stromčekom 😉

kika13
20. dec 2007

julova, petku pozrela som fotecky 😉 , žiarite ako slniečka 🙂 , mi normalne aj jedna slza vypadla 😵 , ked som pozerala tu malu princeznicku, som daka citlivka v poslednej dobe, paska sa smeje, ze ci su to hormony 😅

kika13
20. dec 2007

dufam, ze sa skoro narodi dakomu dalsie mimi aby som mohla posielat taketo pohladnice 😵 , Terezka Katarinka tieto su este pre teba 😀
http://www.123greetings.com/general/congratulat...
http://www.123greetings.com/general/congratulat...
http://www.123greetings.com/general/congratulat...

maruschka
21. dec 2007

Ľudia,tak som sa dneska nas......,jaj..Tie skrine-čo tu o nich rozprávam už druhý mesiac nám mali dnes prísť namontovať-všetko dohodnuté..V noci sme s gorazdom presťahovali skrine do detskej izby,všetko vysťahovali zo spálne-no skrátka bordel v celom byte..A dnes im voláme a oni,že až po Novom Roku prídu,lebo že dnes dávali ešte len robiť matné sklá....Gorazd sa naštval a celú objednávku zrušil.Tak pomaly tri mesiace nás tu vodia za nos a nakoniec sa na to vykašlú.Ja to celkom nechápem,veď keď si založím firmu,aby som zarábala peniaze,tak si hádam nenaberiem objednávky a nevykašlem sa na zákazníkov!To je teda vysoká neprofesionalita. 🙄 😒 😠 😠 😠 😠 Jednoducho si priplatíme tisícku a dáme si to robiť do Komandoru alebo Rolldoru.Ja už takýchto súkromníkov nechcem ani vidieť.. 🙄 🙄 🙄 Ale som sa rozpísala,že?! 😀 😀

paska
21. dec 2007

😅 maruška dobre že steim to zrušili

petku
21. dec 2007

ahojte, kde su chlapi???
pozdravuje Vas drobec a mozno uz 24 budemem doma... 😵

paska
21. dec 2007

petku dakujeme že aj my 😉 moj chlap spíc nespal dva dni karoval rumunsko a späť

maruschka
21. dec 2007

gorazd je na nákupoch-vždy pred sviatkami sa strašne bojí,že nebudeme mať,čo jesť.. 😀 😀 Už mi volal z Tesca,či nechceme piecť kačicu-a ja už nemám mäso ani kde dávať,už ani špáratko sa nevojde do mrazničky. 😕 .On je schopný skúpiť pol Tesca len preto,aby mal kľudné svedomie,že chladnička praská vo švíkoch.. 😨 😨 .A viete čo je na tom najlepšie??Že on z toho zje iba omrvinku-váži asi tak 60 kg pri výške 185 cm-aj to neviem,či som to s tou váhou náhodou neprešvihla 😀 😀 😀 Včera som napiekla päť druhov koláčikov a ešte jeden idem zajtra piecť a mama nám tiež niečo dala,tak ja už teda fakt neviem....... 😅 😅 😅 Možno predsa len umrieme od hladu 😀 😀 😀 😀 😀
Jééj petku,to je super 🙂 🙂 Veď načo by tam dievčatá držali aj cez vianočné sviatky!Radšej nech sú doma a ty ich môžeš obletovať 🙂 Veď mať dve krásne herečky v byte-to je šťastie 😵 😵

maruschka
21. dec 2007

bilancia nákupu 😨 😨 :do zoznamu som mu napísala presne 4 veci:pečivo,majonézu,Plus7dní,detskú výživu a on doplachtil domov s nákupom za 2700 Sk!!! No to je na zamyslenie 😕 😅 😕 😕 😅

paska
21. dec 2007

naniak 😀

kiko13
autor
22. dec 2007

Gorazd asi rád nakupuje 😀 😀 😀 , ale o niečom podobnom b vedela si písať aj Kika ale to nechám na ňu nech matu trošku poohovára.

petku tak nech ste len všetci na vianoce pekne doma čo krajšieho si môžete priať, pozdrav tvoje dievčence 😉

marusch to ti poviem mňa by to tiež pekne nas..... a nič lepšie ste nemohli urobiť ja toto tiež priam nenávidím keď niekto niečo sľúbi a nedodrží termín a ešte to má mať aj zaplatené

u nás sa koláčiky nepečú pretože moja svokrička vypeká tak ako keby už nikdy nemala a je toho pre 50 ľudí, takže keď prídeme na návštevu dostaneme krabicu plnú dobrôt a aešte aj s tým sa budeme musieť podeliť lebo nemal by to kto skonzumovať 😀 😀 😀

maruschka
22. dec 2007

no tak gorazd je v práci,aj zajtra-každý deň tak na 5 hodín ☹ ☹ tak to je fakt nevianočné ☹ ☹ a antivianočné 😒 😒 ale čo už..v noci ideme robiť stromček a som zvedavá,ako sa babuľky zatvária,keď ráno prídu do obývačky 🙂 🙂 🙂 musím si ich natočiť a nafotiť 😵 😵 už sa tešííííííííím,veľmi 😵

stanka7
22. dec 2007

Ahojte Petku všetko naklepšie k maličkej hlavne zdravíčka prajem 🙂 Je kráááásna.Ozaj a všetkým krásne sviatky a pohodu.

petku
24. dec 2007

Ahojte 🙂 ... krasne, stastne a vesele preziti sviatkov Vam prajeme
Placem ako maly chlapec... baby dnes idu domov...jupiiiiiiiiiiii 🙂 😵 😵 😵

paska
24. dec 2007

petku 🙂 sa teším s tebou pekný darček pod stromčekom bude 😉 a dajte jej velku mašlu nech sa pod tým stromcom nestratí 😀

maruschka
24. dec 2007

petku,tak vám zo srdca želáme tie najkrajšie a najrozprávkovejšie bábätkovské Vianoce...a Terezka nech si ich krásne užije-sú jej prvé 😵 😵 😵 a tešíme sa,že vám to vyšlo s tým príchodom domov. 🙂

Všetkým vám z prievidzkej skupiny želáme fantasticky šťastné a veselé Vianoce plné pohody a radosti a veľa veľa splnených želaní...a samozrejme detičkám kopec darčekov pod stromčekom...

gorazd121
24. dec 2007

NO nazdar.... 😎 😎 😀

Som tu pár dní nebol 😉 tak ze Vás idem pozdraviť.

Dodatočne Peťkovcom a Júlovcom gratulujem k ďalšiemu clenovi domácnosti a želám veĺa zdravia malej princezničke, nech dobre papá a priberá.

Rovnako želám zo srdca všetkým Vám veľa šťastných chvíľ s rodinami cez sviatky Vianočné, splnenie tajných túžob a radosti....

7355

kika13
24. dec 2007

Ktoré pravidlá porušuje: | ZrušVianoce čisté a biele ako sneh,
V živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu a pohodu po cely rok
Vám želá... Kika, Kiko a malý Samko

kika13
24. dec 2007

za ten zaciatok sa ospravedlnujeme, neviem ako sa to tam dostalo 😅

kika13
24. dec 2007

gorazd 7355 😉

kiko13
autor
24. dec 2007

petku super tešíme sa s vami a verím že tie dnešné vianoce boli tie najkrajšie vo vašom živote tak si ich pekne spolu užite 🙂

maruschka
28. dec 2007

Všetci majú ešte vianočné prázdniny,alebo čo???? 🙂 😀 😀 😀 😀

paska
28. dec 2007

no 😀 😀 😀 😀

julova
29. dec 2007

sa zabehavame...nestihame 😀 ...dnes ked mala rano po papani zaspala som bola rada, ze som sa dostala do sprchy..uz som sama sebe si smrdela ako ciganove hracky 🤐 😀 😀 😀 ... a teraz ideme opat papat 😀...tak papa, ale ked budeme zabehnuti, tak zavitame castejsie...ale tatko skor bude zatial usiplesk podavat infosky 😉

petku
29. dec 2007

ahojte 🙂
ako si zijete???
Ake to je pekne byt nevyspaty 😀 😵 A tak ma vcera Terezka prekvapila... ani som netusil, ze take malucke telicko, dokaze spravit take velke cudo v gatoch 😵

kiko13
autor
29. dec 2007

ahojte, kilacka su uz nabrate len neviem kto to bude zhadzovat,

petku sa necuduj to co ja obcas vidim v nasej plienke musim len krutit hlavou kde sa to v takom malom brusku berie 😀 , julova to za chvilu hadfam chytite to spravne tempo a bude dobre

ma sme sa akurat vratili od paskovcov bolo super len sme sa poniektorí prejedli 😝

paska
29. dec 2007

ahojte 😀
petku veru čudujeme všetci 😨
kiko a podaktorý sú veselší ako inokedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kika13
30. dec 2007

pasi vcera bolo ozaj super 😉 , sme sa u vas dobre citili, a teraz ste na rade 😀