Ockovia z Prievidze a okolia

kiko13
27. sep 2007

Tak ak máte chuť sa podeliť so skúsenosťami ockov kľudne sa pridajte. Môžme podebatovať o vážnych i menej vážnych témach keď to dokážu naše baby prečo by sme neriešili tiež problémy cez fórum 😀

kiko13
autor
4. nov 2007

no tu to nezije idem teda do vas kuknut 😀

gorazd121
4. nov 2007

kiko ahoj. Ospravedln prosim moju absenciu, avsak cely tento vikend som venoval murovaniu u mojho svokra a nevenoval som sa ani konikovi ani -a to je horsie - ani mojim babam. dnes to bolo vesele. myslel som si ze budeme hotovi za 30 min a bol z toho cely den. ale co clovek nespravi pre rodicov svojej manzelky 😀 . preto teraz s hrozou myslim na zajtrajsi/dnesny navrat do prace (bodaj by som aspon jeden kamion predal a aktivaciu spravil 😎 - sorry chlapi ). ma zajtra cakaju pracovne pohovory na jednu nasu predajnu a dvakrat sa mi do toho nechce... to neva, musi sa to spravit. mala maruschka dnes mala sedem svetov a tesila vsetko okolo svojimi zubkami... by clovek dal vsetko na svete za to, aby tie sa tie babence jednoho dna zobudili s pusou plnou zubkov a nie takto... Momentalne sme v ocakavani dvoch stoliciek a to je teda des 🙄 . no som sa zase nejako rozpisal a to len aby ste vedeli dear all, ze zijeme a sa neflakame. tak kiko sup, sup znova sem a budeme kecat dalej. sak inak ten socik a nase JRD nevybudujeme. a znova odovzdavam svoje vrucne pozdravy so slovami vdaky novej krvi - ludom co nas pozeraju a pridali sa k nam. tak 7355 a posluchajme vsetci svoje polovicky bo sa to inak neda...

gorazd121
5. nov 2007

ZIJETE?

paska
5. nov 2007

jasné

kika13
5. nov 2007

sak zase neni kiko doma ☹

gorazd121
5. nov 2007

JAAJ SA ZNOVA STRETAME. TO JE PEKNE 😉

paska
5. nov 2007

ani pasko 😠

kika13
5. nov 2007

😀 😀 len de su chlapi

kika13
5. nov 2007

gorazd sa ti caps lock zasekol 😨 😀

paska
5. nov 2007

ty už chod dojiť 😀 😀 😀

kika13
5. nov 2007

ty papula jedna 😠 🙂 😀

paska
5. nov 2007

už si? 😀

gorazd121
5. nov 2007

no to ja len tak. a co treba podojit? som naposley v sobotu. Svokor chova 3 kozy a jednoho capa. Ale toho som nedojil 😀

kiko13
autor
5. nov 2007

gorazd ani sa nepytaj co treba podojit vidim ze si celkom zrucny aj syr robite

gorazd121
5. nov 2007

kiko, svokor uz narobil tak 4 tony syra a preto ho uz nik nechce jest. zacal ho aj udit a tak... tak ak by si nasiel nejakeho odberatela, kamion urcite zvladneme... 😀

kiko13
autor
6. nov 2007

no gorazd takeho dobreho syra by som si aj dal ale urcite by sa toho clovek po case objedol, ked budem mat zakaznika na cely kamion dam ti vediet 😀

kiko13
autor
6. nov 2007

u nas dnes pekne snezi 😅 len sa to hned vsetko pusta 😠

kkatrina
6. nov 2007

aj u nás sniežik chumelí a takú mám aj náladu, a najradšej by som si svoju frustráciu vybila na vás, ale ušetrím vás prednášky o tom akí ste chlapi niekedy hrozní!!!!!!! 😠 😠 😠

kiko13
autor
6. nov 2007

katka 😕 😕 😕

gorazd121
6. nov 2007

co sneh, ale tie letne gumy na aute 😕

paska
6. nov 2007

😅

kkatrina
6. nov 2007

fakt si niekedy pripadám ako by som mala 10 rúk a aspóň dve hlavy 😒 a niekto nemá čo za robotu a keď sa rozčúlim tak že: čo ti je? 😠 😠

kiko13
autor
6. nov 2007

gorazd ja som gumy menil pred troma tyzdnami 😀 nechcem si predstavit ten naval v pneu servisoch 😠

kiko13
autor
6. nov 2007

katka tak to uz chodi ved my sme len chlapi a niekedy nam treba aj viac krat povedat kym pochopime 😉

kkatrina
6. nov 2007

vladko toto by bola debata na dlho, a nakoniec šak mňa to prejde 😵

kiko13
autor
6. nov 2007

katka ja viem ze ta to prejde chcel som to len trocha odlahcit no co uz s nami ked sme nemozní 😀 😀 😀

kkatrina
6. nov 2007

😀 😉

maruschka
6. nov 2007

kkatrina,ja mám sto chutí niekoho kopnúť do r....Dneska to je pod kritiku.Mali nám prísť vymerať skrine a neprišli a ani nezavolali..Tiež som od rána všetko chystala,decká všade robili ako najust nenormálny bordel.Ale čo už.A ešte aj padá ten hnusný sneh.Keby sa aspoň dalo sánkovať,alebo prechádzať po vonku..bola som pre malú v škôlke a vrátili sme sa,ako keby nás niekto osprchoval.
A niekedy si myslím,že ma tá nenormálna zlosť neprejde.Neviem na čo sa hneváš ty,ale ja sa dnes hnevám na nenormálnu ľudskú blbosť. 😠 😠 😠 😠

stanka7
6. nov 2007

Baby môj muž by povedal:To chce kľúúúd.Keby to tak šlo však že. 🙄

maruschka
6. nov 2007

stanka,aj keby to povedal,aj tak by som sa veľmi chcela na niekoho dobre vyvrieskať.Nemám vo zvyku sa takto rozčúliť,od narodenia som flegmatik-každý mi to hovorí,ale keď ľudská blbosť prekročí hranice slušnosti,tak dovi-dopo. 😠