Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marse
autor
25. sep 2008

ved to je to ze som si to chcela kuknut aj v archive na nete ale furt mi to vypisuje ze treba nejaky program ajsme si ho stiahli ale aj tak nam to nejde a pri tom mame neobmedzeny internet tak neviem

shela
25. sep 2008

marse...no moj manzel by ti poradil keby tu prave bol...on je programator a tiez opravuje, instaluej a take blbosti....a aky mate na PC windows?? To je dost dolezite.. ked mate vistu ani sa necudujem ze vam pocitac blbne...vecer sa skusim popytat manzela a moze poradit ako sa ti to bude dat spustit- myslim ten archiv 😉

marse
autor
25. sep 2008

shela mame windows XP home ak sa to teda tak pise, bola by si zlata keby si sa popytala ze v com je problem 😵

shela
25. sep 2008

neboj on bude hned vediet...my mame windows xp professional...preto som sa pytala na vistu bo ja som to raz mala a nefungovalo mi nic...

penelope2066
25. sep 2008

ja mam tiez vistu a sice mito prehra ale velakrat to riadne seka.ta vita je na houby

jaduska
25. sep 2008

marse ja som to akurát skúšala spustiť a ide to, ani mi nepísalo, že treba nejaký program. Ja mám v PC nainštalovaný Media Player Clasic, ten by mal prehrávať všetky formáty. Stiahla som ho zo stahuj.cz, je to freeware

shela
25. sep 2008

marse...akurat prisiel moj...odkazuje ti ze si mas stiahnut windows media player 11 ...a sa ta pyta ci mas pravy windows XP home...lebo ked budes stahovat musis mat pravu verziu ..nie napalenu...ked mas pravu tak ten media player si stiahnes na http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx... ...potom ti dalej vysvetli ze co a ako 😉

sstefi
25. sep 2008

mažárová zase s kramárom? 😕 ts ts ts 😀
začína to byt také ... telenovelácke(jemne argentinozované 😝 😀 ) 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
25. sep 2008

no a keby nebodaj fakt ten Vlk odprskol Slavika, tak to bude aj pomexikovanéé 😝 😀 😀 😀

monkula
25. sep 2008

no a o chvíľku to bude aj celé dodrbkané.... 😝 😝
pretože pomaly tam každý s každým spal, chodil ,aelbo sa minimálne poznajú....

sstefi
25. sep 2008

no ved vravím, typická telenovela z toho nakoniec vznikne. no ale niečo vymyslieť musia, čo by sme furt kukali, jak sa michal mucka so zuzanou, jak sa Tereze furt v tom bufete darí, že kramar to riaditelovanie zvlada bez ťažkostí a prekážok, atd atd...? nieee, to by sme asi ani nepozerali 😀

monkula
25. sep 2008

😀 😀

asitka
25. sep 2008

ináč...čo sa stalo s tou krístínou dalej už asi v týchto častiach neukázali...že???

monkula
25. sep 2008

asitka, nie, máš pravdu.... 😕

asitka
25. sep 2008

hm...tiež s nej spravili inú "herečku" 😝 neviem...tak ako som mala rada tento seriál...tak už nie som až tak zvedavá...čo bude...či som sa ho "prejedla" či čo....s panelákom to mám to isté.. 😀 bože...asi starnem 😀

penelope2066
25. sep 2008

ja dnes ordinaciu nebudem vidiet lebo musim ist odviezt maminu kamosku domov 😢

mexx
25. sep 2008

Akoze to co je za serial, kde sa nikomu nic nedari? 😕 🙂

lasenka
25. sep 2008

ahojte 😉
tak ja Ordinaciu este stale zboznujem, aj Panelak, hoci ten uz trosku menej - sem tam nuda...

asitka
25. sep 2008

mexx...vidíš...to ma nenapadlo...ale máš pravdu...komu sa tam vlastne...tak akože fakt darí...že je šťastný...???

monkula
25. sep 2008

no, Zuzka krónerová je teraz šťastná, nie? 😕

a vôbec, čo chcete? Ve´d by to nikt onepozeral ,keby sa každému darilo..... to by nemohol byť veľký Happy end... 😀

mexx
25. sep 2008

Ja to nepozeravam pravidelne, lebo niekedy na to manzel frfle a niekedy zas nemam vobec naladu... 😅 Ale som si vsimla, ze sa tam stale vsetkym vsetko len kazi, kazdy ma more problemov (ja viem, aj v beznom zivote stale treba nieco riesit, ale...) - mne tam dost chyba nieco vesele... 🙂

asitka
25. sep 2008

monkula...no neviem, neviem...za slávikom jej predsa behá tá operná speváčka....

ved nemusí sa každému...ale niekoho by tam spokojného spraviť mohli 😀

bubba
25. sep 2008

akoze tak pozeraj kriminalky las vegas alebo miami....tam sa dari vsetkym hlavne tym tuhym 😀 😀
mexx sak to by co bolo za serial keby boli vsetci stastny sak taky ani nie je..predsa najlepsie napatie udrzuje ludske nestastie 😀

monkula
25. sep 2008

bubba, napísala si to isté ako ja.. ja len diplomaticky a ty na plnú hubu... 😀 😀 😀

mexx
25. sep 2008

No ved ja nehovorim, ze to ma byt uplne psychadelicke, ale sak aspon trosku nech uberu... 😉 Ja si niekedy vsimam take drobnosti, co mi potom zacnu prekazat a ma to pri seriali uplne znervoznuje. 😀 Napriklad ked chodila prva seria Poistovne stastia tak som to po nejakej tretej alebo stvrtej casti vzdala, lebo ma islo porazit z toho, aka trudnomyselna hudba hrala furt v podmaze a z celeho serialu som mala pocit, ze sa v nom vobec nic dobre nemoze stat a vsetci sa rutia do zahuby. 😀 V Ordinacii hudba sice nie je, ale ked vsetci budu stale takito utrapeni a nestastni, tak som zvedava na ten gycovy koniec... Ved nejako to budu musiet zvrtnut, a co potom tak na rychlo? 😅 😀 😉

monkula
25. sep 2008

mexx,a aká je to trudnomyselná hudba?
ja napríklad neznášam v pozadí hru na saxofón... 😀

mexx
25. sep 2008

Taka strasne dramaticka a smutna...neviem to presne popisat, ale ved si mrkni Poistovnu (teda az este maju vo zvyku stale tam ten podmaz nechavat)... 😉

monkula
25. sep 2008

jaaaj, už viem ktorú myslíš, mňa vždy rozosmutnila.... 😀

mexx
25. sep 2008

Nooo, taka depresivna... 😀

Co hovorite na dnesny diel? 😕

mirka414
25. sep 2008

co sa dialo??ja si to budem moct pozriet az zajtra na nete...