• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
sranda ako sa ta kariera Jurovi rozbieha :slight_smile: na strednej este netusil co bude az bude a napokon je z neho takyto actor :sunglasses:
6. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tak oni aj v sukromi spolu chodia ?? tak to by ho zuzka mohla naucit aj trosku hrat, lebo je hrozny podla mna :wink:

mne sa velmi paci sona valentova- konecne herecka ktorej verim ze je sestricka a milujem jej hlas.......... cele dectvo som pocuvala na platni kral drozdia brada ktoru tiez nahovorila :wink:
6. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj podla mna je hrozny ja to hovorim uz davno ze ench zacne futbalova sezona a nech ide kade lashie :sweat_smile: no co ked je fesak ale nebudem predsa kukat na tie jeho koktanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne keby sa len potichu usmieval....... stacilo by :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sa aj uprimne bozkavaju ?:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute....ja som včera ordinošku nevidela,tak som si to pozrela dnes v archíve,takže moje zhodnotenie: :grinning:
1. videla som bobráááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huráááááááááá :grinning:
2. mám dojem,že scanáristi chcú z michala,malého vlka a vlčice spraviť šťastnú rodinku...ale nejako mi to už ani nevadí...
3.kde sa podela tá karieristka Lucia,už sa nechá vydržiavať od bohatého futbalistu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4.vy ste ich už videli bozkávať sa???? :sweat_smile: ja nie,no možno mi to len ušlo :grinning:
5.mokrý je neskutočne suchý (aj ked je suchý) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. to hladkanie kamilinkho bruška aj mne liezlo na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, nemozte si to tak pripustat a prezivat ... ja pozeram Ordinaciu takisto od uplneho zaciatku a beriem to ako fajn formu relaxu a neriesim to do takych podrobnosti, ani sa nerozculujem :slight_smile:
6. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik,ja keby som si nevybúrila prebytočnú energiu pri ordinácii (teda aspoň slovne),tak neviem kde inde :grinning: asi by som zbila manžela :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno to ten pecho len tak hra, ze je akoze nevyrecny futbalista :slight_smile:
7. mar 2009 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko vies ze aj mna to napadlo?ze to len hraaa.ved je herec,tak neverim zeby bol nevyrecny :grinning:
7. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam: ja som zistila, že Zuzana Kanócz a Juraj Loj spolu chodia z článku v časopise v lete. A odvtedy som ich aj začala vídavať v našom dome. Sú pekný párik, pristane im to. Samozrejme sú úplne iní, ako ich postavy v ordinácii. On nie je taký nevýrečný a hanblivý - to mu len predpisuje scenár k jeho role Pecha :wink:
10. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ona aka je? :slight_smile:
10. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak som si to myslela akejka :wink:
10. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze z pecha urobili debila co ma futbalisticke iq :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Zuzana je v pohode, stále sa usmieva, zdraví ma ako prvá...strašne sa jej páči moje mimi - Lucinka.
10. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes je ordinacia juchu chu sa tesim aspon tam sa trosku odreagujem a uvolnim :grinning:
10. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akejka a ty poznas zuzanu?
10. mar 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším :grinning:
10. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim
akejka a pozdrav oboch od zavislacok z MK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko vysmiate na ordinaciu :grinning:
10. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne si tu :grinning:
10. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,že som ti chýbala.....dnes tu budem oxidovať celýýýýý večer....a budem pozorne sledovať,aby som zazrela bobra :grinning:
10. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste hrozne uz od rana vas tu sledujem ako sa rozplyvate :grinning: :grinning: :grinning: zavislacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k tešiacim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ja ked sa sustredim na bobra-tak nemam nic z deja :grinning:
a mozno som ho uz aj videla len som nevedela ze je to ONO :grinning:
10. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak asi to sústredenie sa na bobra necháme na bubbu :grinning: ja som zvedavá ako dopadne michal s vlkovou a malým vlčiatkom,či sa z nich stane šťastná rodinka....
10. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka: ahoj poznám Zuzanu - z videnia. Zdravíme sa, občas prehodíme slovo, chodí k nám do bytovky často s priateľom. Jej priateľ býva pod nami.
10. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akejka tak co?pozdravis?
10. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok