• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
No z Terezy som prekvapená. Som zvedavá ako to s ňou napokon dopadne. :unamused:
Trocha mi tam vadí Budán, síce som ho už dlhšiu dobu nevidela ale jednoducho mi tam nepasuje. :sweat_smile:
Tá Nela je teda riadna koza, ešte zle dopadne.
A chudák pán primár - taký chorý synček. Skoro som sa rozplakala. :cry:
11. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa strašne páčila tá scéna, keď za ním michal prišiel 1x a ten chlapček sa k nemu tak otočil a pritiahol sa k tým mrežiam. to bolo také dojímavé....
to bolo už asi 3 časti dozadu...
11. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zvedavá, kedy sa tem malý dozvie, že Michal je jeho otec. :confounded:
Povedia mu to vôbec?
11. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite povedia podla mna. ale to je este daleko, teraz sa riesi pritomnost... a vlcica z gregorom...
podla mna by ale bolo krajsie vcera, ked stara gregorova sla pozriet alexa a do toho prisla do dveri vlkova... mohla ist dalej a porozpravat sa z gregorovou... ano.. je to vas vnuk... :cry:
11. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to teda mohla urobiť. Aspoň by sa vlkova mala s kým porozprávať, a bolo by jej ľahšie. :pensive:
11. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, presne tak. takto iba ku gregorovi bude lipnut stale...
inak ked zacala bezat riaditelka a stopla si taxik, hned som vedela, ze ju bil... chuda...
11. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tá to teda tiež nemá ľahké. Toľko zodpovednosti a k tomu ešte ej toto. :astonished:
11. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pozrela som si ukazku co bude zajtra-teda ta Tereza :confused: chuda ma tazku rolu-tazky osud v ordinacii :pensive:

a nela mi zacina vadit

Buban mi tam nepasuje

A vlkova s primarom :zipper_mouth: len mi je luto malinkeho a myslela som si ze Lucia sa da hadam zasa dokopy s Michalom :wink:
11. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne buban nepasuje,ako dopadne starý vlk? zomrie a vlčica bude s michalom?malý je zlatý,Mokrý celkom fajn to hrá,a nelka ide aj mne na nervy,nech ju už konečne niekto vyplieska nech sa preberie,nie ju len hladkaju a lutuju
11. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove presne tak mali by ju vyplieskat konecne tu Nelu a chudacik stary Vlk :unamused:
11. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela,presne toto aj mna dojalo,ako sa drzal rucickou vrchu postielky a nepustil :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: ahojte ja sledujem ordinaciu na NOVE aj ta je super zaujala ma ovela viac ako na markíze co vy nato?
11. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, som to konecne tiez dopozerala, uf, strasna telenovela, podla mna sa to uz nemoze vsetko skoncit ani trochu dobre a vsetci serialovi hrdinovia zomru..... :grinning:
11. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sem patrim uz uplne :grinning: mne usli z celeho serialu 2 casti.ked som nahodou nestihla v telke co sa stane len vynimocne tak pozrem na nete.pridavam sa k debate buban tam je strasny :grinning: moja oblubena postava je doktor slavik a kamilka.neznasam jancovu a nataliu.baby toto je super tema :grinning:
11. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby..
tak ja milujem tento serial ale pripada mi to uz hroooooooooozne zamotane a neskutocen vela postav... neviem aco tam vymysleli este ten urgent...mne to nejak nesedi...vyhodila by som z toho serialu milcika a jeho magdu, NELU, Danu,Mata, toho Janka - opravara z nemocnice, JANCOVU - tu vobec nemusim, Nataliu, Palenikovu, mokreho-suchara, atd... ja mam najradsej Luciu, Gregora, Kamilu...mne to pripada az velmi prehanne vsetky tie zapletky..sak ti tvorcovia uz a ni nepametaju z coho vlastne vychadzaju, su zamotani az po usi
11. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked sa mi ten urgent nepaci, paci sa mi ten doktor- ta rola mu sedi, je to taky tvrdy chlap... juj
11. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavila....podla tvojich sympatii by ordinacia skoncila za 20 dielov :wink:
12. mar 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vyhral nas serial v OTO :slight_smile:
12. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavila,ten doktor je trosku tvrdy na praktikantu ale rola mu sadne............ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska,práve som to sem išla napísať :wink: fakt je na nu poriadne tvrdy,ešte aby sa do nej nezalúbil,tak to vačšinou býva :grinning:
12. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove,co neni moze byt..od nenavisti je len krocik k laske...........ale on je nanu len tvrdy , ved uvidime...
12. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm....kuk si tu rebecu
12. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto hra toho doktora na urgente??? fuuuu...taký super chlap a aj ta rola takeho zleho mu sekne...mi pripada ako z akčneho filmu... :wink: pre mna je ten chlap uplna novinka...kto to je? :confused:
12. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem ani ja kto to je....ale asi sa zalubi,ako pise mikalove :grinning:
12. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som čítala,že do ordinácie príde po maštalírovi dalsí sex idol,tak to asi mysleli toho dr.z urgentu :wink: aspoň nás nebude na dr.gregora tak veľa,si ich rozdelíme :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč mne sa ten dr z urgentu páči viac... :grinning: a viete čomu nerozumiem??? prečo sa to stále volá...ordinácia v ružovej záhrade :grinning: :grinning: :grinning: ked tej je tam fakt už minimum....
12. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som radsej brala toho z urgentu :wink:
12. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prelietavky jednééééé :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no.....sak to dness ide nie?
12. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide dnes,aspon bude čo pozerať :wink: ,inak mna aj mokry dosť prekvapil,že vie byť aj trochu normalny :sweat_smile:
12. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok