Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

monika131
11. mar 2009

No z Terezy som prekvapená. Som zvedavá ako to s ňou napokon dopadne. 😒
Trocha mi tam vadí Budán, síce som ho už dlhšiu dobu nevidela ale jednoducho mi tam nepasuje. 😅
Tá Nela je teda riadna koza, ešte zle dopadne.
A chudák pán primár - taký chorý synček. Skoro som sa rozplakala. 😢

biela
11. mar 2009

mne sa strašne páčila tá scéna, keď za ním michal prišiel 1x a ten chlapček sa k nemu tak otočil a pritiahol sa k tým mrežiam. to bolo také dojímavé....
to bolo už asi 3 časti dozadu...

monika131
11. mar 2009

Som zvedavá, kedy sa tem malý dozvie, že Michal je jeho otec. 😖
Povedia mu to vôbec?

kotenko
11. mar 2009

urcite povedia podla mna. ale to je este daleko, teraz sa riesi pritomnost... a vlcica z gregorom...
podla mna by ale bolo krajsie vcera, ked stara gregorova sla pozriet alexa a do toho prisla do dveri vlkova... mohla ist dalej a porozpravat sa z gregorovou... ano.. je to vas vnuk... 😢

monika131
11. mar 2009

Tak to teda mohla urobiť. Aspoň by sa vlkova mala s kým porozprávať, a bolo by jej ľahšie. 😔

kotenko
11. mar 2009

noo, presne tak. takto iba ku gregorovi bude lipnut stale...
inak ked zacala bezat riaditelka a stopla si taxik, hned som vedela, ze ju bil... chuda...

monika131
11. mar 2009

Tak tá to teda tiež nemá ľahké. Toľko zodpovednosti a k tomu ešte ej toto. 😲

helenkasabinka
11. mar 2009

tak pozrela som si ukazku co bude zajtra-teda ta Tereza 😕 chuda ma tazku rolu-tazky osud v ordinacii 😔

a nela mi zacina vadit

Buban mi tam nepasuje

A vlkova s primarom 🤐 len mi je luto malinkeho a myslela som si ze Lucia sa da hadam zasa dokopy s Michalom 😉

mikalove
11. mar 2009

ani mne buban nepasuje,ako dopadne starý vlk? zomrie a vlčica bude s michalom?malý je zlatý,Mokrý celkom fajn to hrá,a nelka ide aj mne na nervy,nech ju už konečne niekto vyplieska nech sa preberie,nie ju len hladkaju a lutuju

helenkasabinka
11. mar 2009

mikalove presne tak mali by ju vyplieskat konecne tu Nelu a chudacik stary Vlk 😒

leva
11. mar 2009

biela,presne toto aj mna dojalo,ako sa drzal rucickou vrchu postielky a nepustil 🙂

emile
11. mar 2009

😎 ahojte ja sledujem ordinaciu na NOVE aj ta je super zaujala ma ovela viac ako na markíze co vy nato?

martina46
11. mar 2009

no, som to konecne tiez dopozerala, uf, strasna telenovela, podla mna sa to uz nemoze vsetko skoncit ani trochu dobre a vsetci serialovi hrdinovia zomru..... 😀

dinduska
11. mar 2009

ahojte tak sem patrim uz uplne 😀 mne usli z celeho serialu 2 casti.ked som nahodou nestihla v telke co sa stane len vynimocne tak pozrem na nete.pridavam sa k debate buban tam je strasny 😀 moja oblubena postava je doktor slavik a kamilka.neznasam jancovu a nataliu.baby toto je super tema 😀

anavila
11. mar 2009

no baby..
tak ja milujem tento serial ale pripada mi to uz hroooooooooozne zamotane a neskutocen vela postav... neviem aco tam vymysleli este ten urgent...mne to nejak nesedi...vyhodila by som z toho serialu milcika a jeho magdu, NELU, Danu,Mata, toho Janka - opravara z nemocnice, JANCOVU - tu vobec nemusim, Nataliu, Palenikovu, mokreho-suchara, atd... ja mam najradsej Luciu, Gregora, Kamilu...mne to pripada az velmi prehanne vsetky tie zapletky..sak ti tvorcovia uz a ni nepametaju z coho vlastne vychadzaju, su zamotani az po usi

anavila
11. mar 2009

aj ked sa mi ten urgent nepaci, paci sa mi ten doktor- ta rola mu sedi, je to taky tvrdy chlap... juj

diddi
11. mar 2009

anavila....podla tvojich sympatii by ordinacia skoncila za 20 dielov 😉

ankam
12. mar 2009

vcera vyhral nas serial v OTO 🙂

lucaska
12. mar 2009

anavila,ten doktor je trosku tvrdy na praktikantu ale rola mu sadne............ 😉 😉 😉 😉 😉

mikalove
12. mar 2009

lucaska,práve som to sem išla napísať 😉 fakt je na nu poriadne tvrdy,ešte aby sa do nej nezalúbil,tak to vačšinou býva 😀

lucaska
12. mar 2009

mikalove,co neni moze byt..od nenavisti je len krocik k laske...........ale on je nanu len tvrdy , ved uvidime...

rebeca771
12. mar 2009

hmm....kuk si tu rebecu

sillas
12. mar 2009

baby kto hra toho doktora na urgente??? fuuuu...taký super chlap a aj ta rola takeho zleho mu sekne...mi pripada ako z akčneho filmu... 😉 pre mna je ten chlap uplna novinka...kto to je? 😕

ankam
12. mar 2009

tak to neviem ani ja kto to je....ale asi sa zalubi,ako pise mikalove 😀

mirrinka
12. mar 2009

niekde som čítala,že do ordinácie príde po maštalírovi dalsí sex idol,tak to asi mysleli toho dr.z urgentu 😉 aspoň nás nebude na dr.gregora tak veľa,si ich rozdelíme 😀 😀 😀

asitka
12. mar 2009

ináč mne sa ten dr z urgentu páči viac... 😀 a viete čomu nerozumiem??? prečo sa to stále volá...ordinácia v ružovej záhrade 😀 😀 😀 ked tej je tam fakt už minimum....

ankam
12. mar 2009

aj ja by som radsej brala toho z urgentu 😉

mirrinka
12. mar 2009

prelietavky jednééééé 😀 😀 😀

ankam
12. mar 2009

jaj no.....sak to dness ide nie?

mikalove
12. mar 2009

ide dnes,aspon bude čo pozerať 😉 ,inak mna aj mokry dosť prekvapil,že vie byť aj trochu normalny 😅