• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
som to nevidela včera do konca. odišla som ked ta mladá na urgente správne určila diagnozu a valentova sa jej zastala pred tým drzáňom. čo bolo potom pls?
13. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja uz sa tesiiim na dalsiu cast, som zvedava ako to bude pokracovat.........som zvedava ako dopadne ta pacientka co dosla za michalom nech jej vyvola porod..............
a tiez by som chcela aby sa dal s vlkovou dokopy,maju kraaasneho synceka, ktorych ich potrebuje........a lucia uz ma svojho priatela........... :wink: :wink: :wink:
a na urgent sa neviem dockat , co ako........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa Lucia to s tým futbalistom dlho nepotiahne, sa včera tak divne zatváril, keď si ani darček neotvorila... tak si myslím, že keď začne Michal s Vlkovou, tak jej to zas príde strašne ľúto, že Michala stratila
13. mar 2009 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ma vlastne rodit kamila, neviete? myslim v ordinacii :grinning:
13. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa divne tvarila keby niekomu prinesiem darček a neotvorí ho :grinning:
13. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak,aspom si ho mohla otvorit.............. :confounded: :confounded: :sweat_smile:
13. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, to stym darcekom bolo dovne, mi bolo normalne chalana luto, facku by som jej dala :unamused:
13. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divne - som chcela napisat..... :grinning:
13. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som darcek hned roztrhala :grinning: :grinning: :grinning: myslim od zvedavosti :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by zaujmalo co jej doniesol?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
13. mar 2009 o 14:09 • majdzy666
mna by este aj teraz zaujimalo co v nom bolo :grinning:
13. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa to už nedozvieme :grinning:
13. mar 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len jednu otazku - odkedy sa v slovencine pouziva namiesto vyrazu pohotovost - vyraz urgent? - mi to az usi trha ked to povedia tak "prirodzene" - reku uz som asi davno nenahliadla do slovenskeho slovnika :rolling_eyes:
13. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prasiatko, to asi maju iba hovorovo takto....
13. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiez rozmyslala, co to je ten "urgent", asi myslia pohotovost /teda podla toho, co tam robia/...pokial viem, tak fakt urgentne pripady vozia sanitky nie na LSPP, pohotovost, ale rovno na prislusne prijmove ambulancie /urazovu, internu, nervovu, /. Som z toho jelen...aj ked, to slovo urgentny znamena neodkladny /tak nejako :slight_smile: / asi tym myslia pohotovostnu ambulanciu. Potom si ale neviem vysvetlit, preco sa tam lekari nestriedaju v sluzbach, ale robia tam stale ti isti - aj sestra, to akoze kazdy den od 17 do 7 rana tahaju? :slight_smile:
14. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze som si vsimla,ze ten urgent funguje normalne ako ostatne ambulancie....nemal by fungovat az od 16.00?
14. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby to je detail-ved to je serial-to sa moze robit aj kazdy den :grinning:
14. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len viem ze sa vozili ludia na pohotovost alebo na zachranku alebo ich uz vozili na prislusnu prijimovu ambulanciu toho ktoreho oddelenia - ale to je len detail - ja som sa skor pozastavila nad tou spisovnou slovencinou a myslim si tym zbytocnym preberanim anglickeho slova - to sa mi zda byt uz uplne od veci - na co pouzivat na nieco co mame nazov tak na to hodim cudzie slovo a sme svetovi - trochu mi to trha usi :rolling_eyes:
14. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, oni tocia zvlast vtedy, ked su tam ti ludia, kvoli nam, aby sme sa mohli tesit, ze -aha, ide scenka z urgentu- a nie, ze tam budu ini a my zas budeme musiet cakat ktovie dokedy, kym budu mat sluzbu "ti nasi" :wink: :grinning: :zipper_mouth:
14. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina46...presne si to vystihla..ved keby mali točiť všetky služby tak by tam muselo hrať raz tolko hercov..a onio niekedy tam hodia niekoho "neznámeho", takže fakt ide o to že točia iba "akože" tie služby ktorý herci su hlavne postavy...tak myslim že toto riešiť netreba..takže je to podla mna ok..nie?? :sweat_smile:

nikto nenašiel zatial žiadne info o tom lekárovi z "urgentu"??? juuuuuj.
16. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vola sa Martin Mnahoncak ma 32rokov,ale moc informacii o nom nie je vacsinou hrava v cesku viac ako na slovensku no a z dabingu je znami...viac neviem :wink:
16. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa to blííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co, dnes sa rodi?
17. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este asi nie........
17. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam: stále som nestretla suseda - futbalistu :grinning: . predtým som ho aj so Zuzkou Kanócz stretávala min. raz týždenne. Keď ich stretnem, nezabudnem ich od vás pozdraviť a zistím, čo bolo v tom darčeku :wink: Možno scenáristi nenapísali do scenára nič konkrétne, uvidíme...
17. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a strašne by som chcela vedieť, či Lucia zostane s Pechom, ale to mi asi títo herci neprezradia :frowning2: Neradi hovoria ďalší dej seriálu...
17. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuj moja tak kebyze toto zistis,to by bolo super.myslim ze s kym ostane Lucia :slight_smile: aspon sa pokus :wink:
17. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ja sa tak tesim na ordinaciu, uz nech je vecer.... :slight_smile:
17. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok