Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

andrea.m
13. mar 2009

som to nevidela včera do konca. odišla som ked ta mladá na urgente správne určila diagnozu a valentova sa jej zastala pred tým drzáňom. čo bolo potom pls?

lucaska
13. mar 2009

ahojte,aj ja uz sa tesiiim na dalsiu cast, som zvedava ako to bude pokracovat.........som zvedava ako dopadne ta pacientka co dosla za michalom nech jej vyvola porod..............
a tiez by som chcela aby sa dal s vlkovou dokopy,maju kraaasneho synceka, ktorych ich potrebuje........a lucia uz ma svojho priatela........... 😉 😉 😉
a na urgent sa neviem dockat , co ako........ 😝

veronika13
13. mar 2009

podľa mňa Lucia to s tým futbalistom dlho nepotiahne, sa včera tak divne zatváril, keď si ani darček neotvorila... tak si myslím, že keď začne Michal s Vlkovou, tak jej to zas príde strašne ľúto, že Michala stratila

martina46
13. mar 2009

a kedy ma vlastne rodit kamila, neviete? myslim v ordinacii 😀

mikalove
13. mar 2009

aj ja by som sa divne tvarila keby niekomu prinesiem darček a neotvorí ho 😀

lucaska
13. mar 2009

asi tak,aspom si ho mohla otvorit.............. 😖 😖 😅

martina46
13. mar 2009

ano, to stym darcekom bolo dovne, mi bolo normalne chalana luto, facku by som jej dala 😒

martina46
13. mar 2009

divne - som chcela napisat..... 😀

ankam
13. mar 2009

ja by som darcek hned roztrhala 😀 😀 😀 myslim od zvedavosti 😀 😀

lucaska
13. mar 2009

mna by zaujmalo co jej doniesol?????? 😀 😀 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankam
13. mar 2009

mna by este aj teraz zaujimalo co v nom bolo 😀

mikalove
13. mar 2009

asi sa to už nedozvieme 😀

lucaska
13. mar 2009

skoda 😠 😠 😠 😠 😝

prasiatko30
13. mar 2009

baby ja len jednu otazku - odkedy sa v slovencine pouziva namiesto vyrazu pohotovost - vyraz urgent? - mi to az usi trha ked to povedia tak "prirodzene" - reku uz som asi davno nenahliadla do slovenskeho slovnika 🙄

martina46
13. mar 2009

prasiatko, to asi maju iba hovorovo takto....

justina
14. mar 2009

No ja som tiez rozmyslala, co to je ten "urgent", asi myslia pohotovost /teda podla toho, co tam robia/...pokial viem, tak fakt urgentne pripady vozia sanitky nie na LSPP, pohotovost, ale rovno na prislusne prijmove ambulancie /urazovu, internu, nervovu, /. Som z toho jelen...aj ked, to slovo urgentny znamena neodkladny /tak nejako 🙂 / asi tym myslia pohotovostnu ambulanciu. Potom si ale neviem vysvetlit, preco sa tam lekari nestriedaju v sluzbach, ale robia tam stale ti isti - aj sestra, to akoze kazdy den od 17 do 7 rana tahaju? 🙂

diddi
14. mar 2009

lenze som si vsimla,ze ten urgent funguje normalne ako ostatne ambulancie....nemal by fungovat az od 16.00?

ankam
14. mar 2009

jaj baby to je detail-ved to je serial-to sa moze robit aj kazdy den 😀

prasiatko30
14. mar 2009

ja len viem ze sa vozili ludia na pohotovost alebo na zachranku alebo ich uz vozili na prislusnu prijimovu ambulanciu toho ktoreho oddelenia - ale to je len detail - ja som sa skor pozastavila nad tou spisovnou slovencinou a myslim si tym zbytocnym preberanim anglickeho slova - to sa mi zda byt uz uplne od veci - na co pouzivat na nieco co mame nazov tak na to hodim cudzie slovo a sme svetovi - trochu mi to trha usi 🙄

martina46
14. mar 2009

no, oni tocia zvlast vtedy, ked su tam ti ludia, kvoli nam, aby sme sa mohli tesit, ze -aha, ide scenka z urgentu- a nie, ze tam budu ini a my zas budeme musiet cakat ktovie dokedy, kym budu mat sluzbu "ti nasi" 😉 😀 🤐

sillas
16. mar 2009

martina46...presne si to vystihla..ved keby mali točiť všetky služby tak by tam muselo hrať raz tolko hercov..a onio niekedy tam hodia niekoho "neznámeho", takže fakt ide o to že točia iba "akože" tie služby ktorý herci su hlavne postavy...tak myslim že toto riešiť netreba..takže je to podla mna ok..nie?? 😅

nikto nenašiel zatial žiadne info o tom lekárovi z "urgentu"??? juuuuuj.

bejbypd
16. mar 2009

no ved vola sa Martin Mnahoncak ma 32rokov,ale moc informacii o nom nie je vacsinou hrava v cesku viac ako na slovensku no a z dabingu je znami...viac neviem 😉

mirrinka
17. mar 2009

už sa to blííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambusko
17. mar 2009

co, dnes sa rodi?

ankam
17. mar 2009

este asi nie........

akejka
17. mar 2009

ankam: stále som nestretla suseda - futbalistu 😀 . predtým som ho aj so Zuzkou Kanócz stretávala min. raz týždenne. Keď ich stretnem, nezabudnem ich od vás pozdraviť a zistím, čo bolo v tom darčeku 😉 Možno scenáristi nenapísali do scenára nič konkrétne, uvidíme...

akejka
17. mar 2009

a strašne by som chcela vedieť, či Lucia zostane s Pechom, ale to mi asi títo herci neprezradia ☹ Neradi hovoria ďalší dej seriálu...

ankam
17. mar 2009

juuuuuuuuj moja tak kebyze toto zistis,to by bolo super.myslim ze s kym ostane Lucia 🙂 aspon sa pokus 😉

vilki
17. mar 2009

jaaaj ja sa tak tesim na ordinaciu, uz nech je vecer.... 🙂