Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sranda
18. mar 2009

Ahojte kočky, prosím Vás nenapíšete mi niektorá v krátkosti dej OvRZ? Ide len o poslednu epizodu po poslednej reklame....Ja tava som si to nahravala, a ked som videla ze bezi spot som to vypla, v domneni ze je koniec po titulkoch a potom ze supeeer idem si to pozriet............ Teda len po ten posl. spot, takze zaver som nevidela. Dakujeeeeem!!!

mikalove
19. mar 2009

baby kde ste,začíname 😀

elise
19. mar 2009

sledujem 😀

elise
19. mar 2009

a kade tá nela vyšla cez okno z 1 poschodia? 😀 😀

mikalove
19. mar 2009

nelu som nevidela,ale ten mlady sanitár s alžbetou sa k sebe hodia,a bude problém ked ich david videl

eva7780
19. mar 2009

obaja su tak fajne ukecany 🙂 zda sa že nela začne chodiť na daku terapiu s milčikom 😕 aspon to tak vyzeralo

mikalove
19. mar 2009

milčík ju zobral do tej jeho skupiny,dufam,že nejaká sekta,to by jej ešte chybalo 😒

elise
19. mar 2009

david aj laura obom skrachovali vzťahy 😒 ale asi sa alžbetka zalúbi do sanitára ale trieda to dobre najskôr primár potom invalid a teraz sanitár mama asi nebude nadšená 😉

elise
19. mar 2009

žeby sa dala dopoky nela s milčíkom ked sa už rozišiel s magdou? tam fakt dávajú všetkých dokopy systémom každý s každým 😀

kotenko
19. mar 2009

Nela a Milco.. no ja nechapem 😀

eva7780
19. mar 2009

no to ozaj vyzerá na sektu 🤐

lucaska
19. mar 2009

alzbetka so sanitarom by sa mi pacili ako par............................ 😉 😉 😉 😉

majcik
19. mar 2009

Ktovie, co bude s Nelou dalej ... ci jej to pomoze

eva7780
19. mar 2009

Studénková sa nezdá,by som do nej nikdy nepovedala,že vezme Lauru naspať

berni
19. mar 2009

fiiiiha Studenkova, no som sa az zlakla 😨

kotenko
19. mar 2009

noo, tak dnesna cast dopadla celkom dobre... az na lauru, veru vo filme mi nechybala. ale kedze je v skutocnosti tehotna, som zvedava koho v seriali bude to decko

majcik
19. mar 2009

Zienky, ako to skoncilo? Co bola posledna scena? bola som chvilku mimo ... dik

alusha
20. mar 2009

posledna scena bola, ze vlado chytil v nemocnici studenkovu za ruku, a chce jej nieco zaujimave povedat 🙂

mikalove
20. mar 2009

chudera zdena,neznášm takych ožranov,nechapem prečo lucia nejde s tym futbalstom do nemecka,ja by som išla 😵

alusha
20. mar 2009

asi preto, ze je stale zalubena do misa 🙂

eva7780
20. mar 2009

kto je Rasťo? 😕

magimary
20. mar 2009

Rasťo je bývalý partner dr.Havranovej (Moniky Hilmerovej) 😉
a doteraz pôsobil ako riaditeľ detskej nemocnice v BA... 😝

eva7780
20. mar 2009

ten dlhovlasý?ak áno,on mi nie je vobec sympaticky,však naposledy ako vyvádzal,aby lauru nevzali naspať 🤐

sasiki
24. mar 2009

😀 tak čo, ako sa vám páčila dnešná časť??? Ja som si pôvodne myslela, že doktor z urgentu si začne s medičkou 😕 , no a toto.........

kotenko
24. mar 2009

noo, dnesnu cast som moc nesledovala, pozriem si zaznam... mna dost prekvapila situacia, ze sa stretli vlkova a gregor a havranova.... to bola sila... uplne boli mimo vsetci traja

lucaska
24. mar 2009

noo, ani ja som to nemala moc cas dnes kuk,len jednym ockom......................co sa udialo s doktorkom z urgentu????