• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
budúca doktorka z urgentu včera nebola, ale Burger sa pochytil s Laurou :grinning:
25. mar 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze je realne laura v tom,tak si myslim,ze to bude mat nieco docinenia s burgerom a bude nova love
25. mar 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tom som zvedava,ako sa to vykristalizuje.................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten levia hriva sa naco akoze chce vtrepat do nemocky???bude bojovat o lauru ci co?alebo jej to tam nejako zneprijemnovat???
25. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo keď bude to dieťa jeho???????? A Laura skončí s Burgerom a ten nakope hrivu do.........kto vie, uvidíme, aj tak bývajú vzťahy v ordinácii dosť zamotané. Má tam vôbec nejaké dieťa biootca???
25. mar 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda jasne že má, len či s ním žijeeeeeee.
25. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, uz sedite pri TV ked nepisete?
26. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedime,sedime :grinning:
ten Laurin bývali mi lezie na nervy :angry: taký slizký had vtieravý
26. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj na mna posobi neprijemne Laurin byvaly ... nemam rada taketo typy ludi
26. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nada aka akcnaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: k VIP pacientke :grinning:
26. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bolo dobreeee :grinning:
26. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nada bola perfektna a pacilo sa mi, ako sa ponukla mladej dr na kamaratstvo.
26. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten laurin byvali to je pekny buran.................... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No riadne to skoncilo ... uff, ten Peter je smoliar
26. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uff, riadne to skoncilo ... ten Peter je smoliar.
26. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Laurin byvali je fakt buran, ako na neho Burger zagáááááánil :grinning: :grinning: :grinning: ........síce, ten zahliada na každého :sweat_smile:
26. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak peter,dufam ze bude v poriadku..........
26. mar 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pani riaditelka neni vo svojej koži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák peter :frowning2: ,ten laurin byvalý je faktidiot,teraz sa ho nezbaví- psychopata :confounded:
27. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ten cech co byva u studenkovej mi straaaasne leze na nervy :angry: :angry: :angry: :angry:
27. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež lezú na nervy dvaja - vlado aj rasťo...strašne nesympatickííííííííííííííííííí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...tie vlasy by som im hned odstrihla :sweat_smile:
27. mar 2009 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ma tak napadlo, ze si idem pozriet uplne prvy diel z prvej serie, no som zvedava co tam bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco,tak tie vlasy tiez by som im poodstrihovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz teda vyjadrujete svoje sympatie a antisympatie, tak ja sa tiez pridavam. mne je nesympaticka sutnda zdenkovova :wink: zdena... Je tam taka namyslena a panovacna.. neviem.. ale ak je taka aj v skutocnosti... :pensive:
27. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne najviac ten lizún dlhovlasý a ten čech,taký vtieravý je
27. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ten cech ani mne nesedi...pritom pisali v novinach ze aky fesak a ze mastalir bud ma konkurenciu...ani nahodou
ta zapletka ze sa buchol do studenkovej mi nevadi ale ten herec mi proste nesedi. zato jej "syn" ano :slight_smile:
27. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Filip by stal za hriech :wink:
27. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru stal.. :grinning:
27. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko, ja tiez Studenkovu nemusim nielen v ordinacii, ked sledujem nejake relacie spolocenskeho charakteru, tak mam z nej vzdy blby pocit ... mysli si, ze vyzera fantasticky a nie je nad nu, pritom keby nemala tie "uzasne" plastiky a vedela dôstojne zostarnut, tak by to bolo ovela lepsie, lebo jej vôbec nepomohli, skôr naopak ... no a aby som neodbehla z ordinacie, tak neviem preco jej scenar pripisal zajacika, ci si potrebuje nieco dokazat, alebo presvedcit vsetkych aka je uzasna :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mam pocit ako keby v tom mala prsty, ved sa podiela na scenari aj jej ex manzel ... no mne sa paci v ordinacii Furkova, aj Mokry, konecne aj Nelka je normalka :sweat_smile:
27. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok