Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sasiki
25. mar 2009

budúca doktorka z urgentu včera nebola, ale Burger sa pochytil s Laurou 😀

hiha
25. mar 2009

kedze je realne laura v tom,tak si myslim,ze to bude mat nieco docinenia s burgerom a bude nova love

lucaska
25. mar 2009

no tom som zvedava,ako sa to vykristalizuje.................. 😵 😵 😵 😵

ankam
25. mar 2009

a ten levia hriva sa naco akoze chce vtrepat do nemocky???bude bojovat o lauru ci co?alebo jej to tam nejako zneprijemnovat???

sasiki
25. mar 2009

a čo keď bude to dieťa jeho???????? A Laura skončí s Burgerom a ten nakope hrivu do.........kto vie, uvidíme, aj tak bývajú vzťahy v ordinácii dosť zamotané. Má tam vôbec nejaké dieťa biootca???

sasiki
25. mar 2009

Teda jasne že má, len či s ním žijeeeeeee.

kotenko
26. mar 2009

Kocky, uz sedite pri TV ked nepisete?

eva7780
26. mar 2009

sedime,sedime 😀
ten Laurin bývali mi lezie na nervy 😠 taký slizký had vtieravý

majcik
26. mar 2009

Aj na mna posobi neprijemne Laurin byvaly ... nemam rada taketo typy ludi

miska001
26. mar 2009

Nada aka akcnaaaaaa 😀 😀 😀 k VIP pacientke 😀

majcik
26. mar 2009

To bolo dobreeee 😀

kotenko
26. mar 2009

nada bola perfektna a pacilo sa mi, ako sa ponukla mladej dr na kamaratstvo.

lucaska
26. mar 2009

tak ten laurin byvali to je pekny buran.................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

majcik
26. mar 2009

No riadne to skoncilo ... uff, ten Peter je smoliar

majcik
26. mar 2009

Uff, riadne to skoncilo ... ten Peter je smoliar.

sasiki
26. mar 2009

no, Laurin byvali je fakt buran, ako na neho Burger zagáááááánil 😀 😀 😀 ........síce, ten zahliada na každého 😅

lucaska
26. mar 2009

chudak peter,dufam ze bude v poriadku..........

miska001
26. mar 2009

aj pani riaditelka neni vo svojej koži 😝

mikalove
27. mar 2009

chudák peter ☹ ,ten laurin byvalý je faktidiot,teraz sa ho nezbaví- psychopata 😖

pipi1211
27. mar 2009

joj ten cech co byva u studenkovej mi straaaasne leze na nervy 😠 😠 😠 😠

bzuco
27. mar 2009

mne tiež lezú na nervy dvaja - vlado aj rasťo...strašne nesympatickííííííííííííííííííí 🙄 🙄 🙄 ...tie vlasy by som im hned odstrihla 😅

pipi1211
27. mar 2009

akurat ma tak napadlo, ze si idem pozriet uplne prvy diel z prvej serie, no som zvedava co tam bolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
27. mar 2009

bzuco,tak tie vlasy tiez by som im poodstrihovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kotenko
27. mar 2009

ked uz teda vyjadrujete svoje sympatie a antisympatie, tak ja sa tiez pridavam. mne je nesympaticka sutnda zdenkovova 😉 zdena... Je tam taka namyslena a panovacna.. neviem.. ale ak je taka aj v skutocnosti... 😔

eva7780
27. mar 2009

mne najviac ten lizún dlhovlasý a ten čech,taký vtieravý je

zelmirka1
27. mar 2009

inak ten cech ani mne nesedi...pritom pisali v novinach ze aky fesak a ze mastalir bud ma konkurenciu...ani nahodou
ta zapletka ze sa buchol do studenkovej mi nevadi ale ten herec mi proste nesedi. zato jej "syn" ano 🙂

eva7780
27. mar 2009

tak Filip by stal za hriech 😉

zelmirka1
27. mar 2009

veru stal.. 😀

mirela
27. mar 2009

kotenko, ja tiez Studenkovu nemusim nielen v ordinacii, ked sledujem nejake relacie spolocenskeho charakteru, tak mam z nej vzdy blby pocit ... mysli si, ze vyzera fantasticky a nie je nad nu, pritom keby nemala tie "uzasne" plastiky a vedela dôstojne zostarnut, tak by to bolo ovela lepsie, lebo jej vôbec nepomohli, skôr naopak ... no a aby som neodbehla z ordinacie, tak neviem preco jej scenar pripisal zajacika, ci si potrebuje nieco dokazat, alebo presvedcit vsetkych aka je uzasna 😝, mam pocit ako keby v tom mala prsty, ved sa podiela na scenari aj jej ex manzel ... no mne sa paci v ordinacii Furkova, aj Mokry, konecne aj Nelka je normalka 😅