• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
dokelu,koniec som nevidela ......biela cau....a co tam ten Lukas trepal?....teda,co pokazili?
31. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maniacky,ja tiez k vam patrim.A som uz teraz na 100% presvedcena,ze Laura bude mat ditko stym dr.s pohotovosti :wink:
1. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hiha, tak to isté si myslím aj ja. Určite budú spolu niečo mať a ja si myslím, že ten Laurin bývalý namyslený somár od toho doktora z pohotovosti ešte aj dostane poriadnu nakladačku. A veru by si zaslúžil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby, na Laure bude zachvíľu vidno, že je tehotná, tak musia jej rýchlo zohnať nejakého potencionálneho (potentného :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tatinka...vyzerá to na toho dr. z pohotovosti
1. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo zisti, ze je tehu s rastom :unamused:
1. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je info o Čobejovej:

Herečka Michaela Čobejová je žiarivým príkladom toho, že bábätko kopkajúce si v brušku je najkrajším ženským doplnkom , ktorý asi nikdy nevyjde z módy.

Začiatkom apríla by mala predstaviteľka obľúbenej sestričky Kamily priviesť na svet svoju druhú dcérku Táničku. Manželovi Ivanovi teda pribudne členka do babinca Čobejovcov. Miške tehotenstvo pristane a nepochybne jej pridáva na dobrej nálade.

Vraj ste premýšľali o pôrode pred kamerami... A napokon ste sa preň rozhodli?
No, keď je naša Kamilka tehotná, musí aj porodiť. Bude to však predčasný pôrod, aby sa vysielanie krylo so skutočným pôrodom.
1. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže Miška pordí pred kamerami - jej pôrod v Ordinácii bude skutočný. Už sa teším :wink:
1. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko alebo sa vyspí s Michalom. Teraz majú k sebe zase blízko...
1. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je straaaaaasne nesympaticky,ten zachranar Karol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zase čítala, že scény o pôrode už má natočené, a vyjadrila sa, že to bolo poriadne namáhavé- tak neviem :unamused:
1. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiha, aj mne je Karol nesympatický, lebo je až dotieravý...
bambusko, aj ja som písala, že čo keď s tým otrasným Rasťom :frowning2:
No, veď uvidíme.
1. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ady to zahral na 1,vyborny herec a zo zaciatku mi bola riaditelka strasne nesympaticka,ale teraz zase uplny opak,je tiez vyborna.
1. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj diddy,
tak lukáš hovoril, že keďže to nebola služobná cesta "firma nekryje poistku, ani pracovný úraz a že urobil obrovské škody" to je totálna blbosť už ako to povedal to nedáva zmysel. však ak urobil aj obrovské škody, na to majú zákonnú poistku a všetky škody na zdraví a na majetku kryje v plnom rozsahu bez ohľadu na to, či bol na aute služobne alebo nie... hovoril tam aj čosi o pracovnom úraze, tak to si ako šikovný podnikateľ určite "urobí" tak, že služobne bol... tak neviem, čo z toho robia také haló.
1. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby to bolo napínavé, a aby sa z Adyho neodlepila nálepka smoliara :sweat_smile:
1. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mám hrozne rada Adyho Hajdu, je to strašne sympatický zjav. :slight_smile:
1. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akejka zisti nieco viac od Pecha :grinning:
1. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial viem, tak Miskin "akoze" porod sa v Ordinacii natocil dopredu, dokonca aj nejake sceny akoze po porode, to Miska stihla este natocit ako tehotna ... a teraz uz netoci ... lebo moze kazdu chvilu naozaj porodit :slight_smile:
1. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeminecku,to co zase je,nie serial,ale tragedia :confounded: :fearful:
2. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria sveta ved to uz je trapne.......
2. apr 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze , same tragedie.......... :unamused:
2. apr 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz nieje serial,ale triler :grinning:
2. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak :unamused:
2. apr 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Ady Hajdu to super hra :slight_smile:
2. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koki ja som az teraz prisla na to ze dnes ide ordinacia..........uz asi vela toho nepozriem :angry:
2. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale este isla iba jedna tretina, tak pozeraj
2. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co take zatial bolo?lebo ja sa dnes k telke nedostanem.obe su plne obsadene :grinning: :angry:
2. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dieťa p. lakiovej( tak sa volá? čo má tú chorú dcérku...)...na to, že sa narodilo v 34tt, a 3 kilá...no riadne dieťa :sweat_smile:
2. apr 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peter stale lezi v nemocnici, zotavuje sa po havari. Natalia ide do Prahy. Filip bol s Vladom na pive, chcel sa dozvediet, preco sa tak rychlo od nich odstahoval
2. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Lakiová...to je iná...no neviem si spomenúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: na meno tejto
2. apr 2009 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok