• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
kotenko to s tým mimi nebola reálna scéna z nejakého pôrodu ? lebo to bábenko vyzeralo moc realisticky, na konci aj nôžky zdvihlo, keď mu dali kyslík...či to už tam dali medzitým skutočné dieťa ?
Mne bolo do plaču, keď som to videla, ešteže začalo dýchať...aj môj muž sa nejak divne tváril, až to chcel prepnúť. On nemá rád také zábery, filmy...
8. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je zaznam z natacania vcerajsej sceny s tym babenkom.....
http://ordinacia.markiza.sk/clanok-494545-hilmerova-s-kramarom-zachranovali-novorodenca
8. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem, tak ordinacia nema az take pravomoci, aby mohla "narabat" z predcasnymi detickami, ktore potrebuju specialnu opateru a taaak. viem to z vlastnej skusenosti, som bola sledovana asi 5 gynekologmi na sale a okolo lilianky behalo 10 ludi tusim... ale neviem.... to ze dvihlo nozicky - krasne sa to da nahrat z babikou a "dietatko" malo modre nohy, ver mi, ze tak daleko ordinacia nemoze padnut, aby riskovali zivot predcasne narodeneho dietatka. teda moj osobny nazor...
8. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko, pozri si to video co som dala link... toci sa to s babikou ale nakoniec je tam zivy novorodenec....
8. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som to. ten novorodenec tam ved nebol
8. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si precitaj komentar pod videom :wink:
8. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala z tej scény zimomriavky :frowning2: a to bol len film............horšie je, že sa to stáva aj v skutočnosti :frowning2:
8. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ten serial tiez sledujem, nenecham si ujst ani jednu cast, ja si myslim, ze to bol novorodenec a nie babika, a myslim si ze namiesto hercov tam boli skutocny doktori, lebo v tej chvili ak vytahovali babätko nebolo vidiet do tvare lekarom, :astonished:
8. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- Bolo to živé bábätko, len to prednatáčali s bábikou. " Takéto scény sa natáčajú s bábikou a zábery s naozajstným bábätkom sú dopredu nakrútené. "
8. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila dnes asi rodíííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som bobra, jupiiii :wink:
9. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja som zabudla že dnes je štvrtok :confused:
9. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva, to nemyslis vazne :fearful:
9. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dnes piatok,od pondelka to mám posunuté :wink:
9. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka to má za sebou :grinning:
9. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá mináčová nad čím váha? :confused: hned by som ho udala
9. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa toho rasta boji Laura? nepochopila som to
9. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve, nemala by mu dávať najavo, že má strach..........inak je chorý.........
9. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
normalne ma napadlo ze ked Cobejova hrala dopredu ze rodi...ja by som mala strach na jej mieste ze to privolam a porodim tiez skor co myslite ?
9. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
záleží od jej poverčivosti
9. apr 2009 o 23:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to mozne... ale vsetko je len herectvo, ona netlacila naozaj, neboj sa. a ak ano, je to na jej zodpovednosti, takze mi je to osobne jedno... dietatko porodila v termine a zatial co viem su zdrave, tak som rada a drzim im palce... nech uz coskoro nastupia obe do prace :wink:
9. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelmirka - aj ona sa toho obavala, ale nastastie sa jej obavy nepotvrdili.
9. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze ste tu riadne zavislacky na ordinacii a co hovorite na malych hercov. :sweat_smile: to su umelci no nie? ani si neviete predstavit ake je to" namahave" :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem o com hovorim som mamina serialoveho Adamka.
10. apr 2009 o 05:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj jona,to fakt? :wink:
10. apr 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona super :slight_smile: popis ako to chodi
10. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cobejova uz porodila v skutocnosti ? akosi som nepostrehla...tak potom je to fajn ze to dobre dopadlo.
10. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona a hod fotky zo zakulisia z malym..
10. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď sa tak báli, aby Čobejová nedostala naozaj kontrakcie pri nakrúcaní pôrodu, mali jej urobiť v ordinácii cisarák. Bolo by to jednoduchšie...vymysleli by nejakú indikáciu - nepostupujúci pôrod, ...použili by nejaké zábery zo sekcie a nemusela sa tváriť, že tlačí (resp. nemusela tlačiť).

jona tak máš doma malého herca :wink: Ste prihlásení v nejakej kastingovej agentúre ? Alebo ako sa dostal malý do seriálu ?
10. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte damy az teraz som sa sem dostala.Som taka ista mamina ako vy vsetky :grinning: .Na Tomaska -Adamka sme si museli trosku dlhsie pockat ale chvalabohu tehotenstvo aj porod bol ok no a v porodnici prisla za mnou jedna sestricka ze jedna jej znama ma agenturu ci by sme nesli do ruzovej.Velmi som to vtedy nesledovala tak som suhlasila no a po 3tyzdnoch sa mi ozvala.No a potom asi po 2-mesiacoch sme dostali ulohu Adamka.Takze asi tak.
je tam fajn .ani neviem co by vas tak zaujimalo kludne sa pytajte. :slight_smile:
Vsetci su fajn aj tatino Ady aj mamina Daniela velmi dobre si vychadzame proste je to zaujimave :astonished:
10. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok