Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

akejka
8. apr 2009

kotenko to s tým mimi nebola reálna scéna z nejakého pôrodu ? lebo to bábenko vyzeralo moc realisticky, na konci aj nôžky zdvihlo, keď mu dali kyslík...či to už tam dali medzitým skutočné dieťa ?
Mne bolo do plaču, keď som to videla, ešteže začalo dýchať...aj môj muž sa nejak divne tváril, až to chcel prepnúť. On nemá rád také zábery, filmy...

katy2
8. apr 2009

tu je zaznam z natacania vcerajsej sceny s tym babenkom.....
http://ordinacia.markiza.sk/clanok-494545-hilme...

kotenko
8. apr 2009

no co ja viem, tak ordinacia nema az take pravomoci, aby mohla "narabat" z predcasnymi detickami, ktore potrebuju specialnu opateru a taaak. viem to z vlastnej skusenosti, som bola sledovana asi 5 gynekologmi na sale a okolo lilianky behalo 10 ludi tusim... ale neviem.... to ze dvihlo nozicky - krasne sa to da nahrat z babikou a "dietatko" malo modre nohy, ver mi, ze tak daleko ordinacia nemoze padnut, aby riskovali zivot predcasne narodeneho dietatka. teda moj osobny nazor...

katy2
8. apr 2009

kotenko, pozri si to video co som dala link... toci sa to s babikou ale nakoniec je tam zivy novorodenec....

kotenko
8. apr 2009

videla som to. ten novorodenec tam ved nebol

katy2
8. apr 2009

ale si precitaj komentar pod videom 😉

sasiki
8. apr 2009

ja som mala z tej scény zimomriavky ☹ a to bol len film............horšie je, že sa to stáva aj v skutočnosti ☹

veselica
8. apr 2009

baby ja ten serial tiez sledujem, nenecham si ujst ani jednu cast, ja si myslim, ze to bol novorodenec a nie babika, a myslim si ze namiesto hercov tam boli skutocny doktori, lebo v tej chvili ak vytahovali babätko nebolo vidiet do tvare lekarom, 😲

blumchen
8. apr 2009

- Bolo to živé bábätko, len to prednatáčali s bábikou. " Takéto scény sa natáčajú s bábikou a zábery s naozajstným bábätkom sú dopredu nakrútené. "

mirrinka
9. apr 2009

kamila dnes asi rodíííííííííííííííí 😀 😀 😀

lalupa
9. apr 2009

videla som bobra, jupiiii 😉

eva7780
9. apr 2009

však ja som zabudla že dnes je štvrtok 😕

kotenko
9. apr 2009

eva, to nemyslis vazne 😨

eva7780
9. apr 2009

ja mám dnes piatok,od pondelka to mám posunuté 😉

sasiki
9. apr 2009

Kamilka to má za sebou 😀

eva7780
9. apr 2009

tá mináčová nad čím váha? 😕 hned by som ho udala

kotenko
9. apr 2009

preco sa toho rasta boji Laura? nepochopila som to

sasiki
9. apr 2009

no práve, nemala by mu dávať najavo, že má strach..........inak je chorý.........

zelmirka1
9. apr 2009

ahojte
normalne ma napadlo ze ked Cobejova hrala dopredu ze rodi...ja by som mala strach na jej mieste ze to privolam a porodim tiez skor co myslite ?

veronika13
9. apr 2009

záleží od jej poverčivosti

kotenko
9. apr 2009

je to mozne... ale vsetko je len herectvo, ona netlacila naozaj, neboj sa. a ak ano, je to na jej zodpovednosti, takze mi je to osobne jedno... dietatko porodila v termine a zatial co viem su zdrave, tak som rada a drzim im palce... nech uz coskoro nastupia obe do prace 😉

majcik
9. apr 2009

Zelmirka - aj ona sa toho obavala, ale nastastie sa jej obavy nepotvrdili.

jona74
10. apr 2009

pozeram ze ste tu riadne zavislacky na ordinacii a co hovorite na malych hercov. 😅 to su umelci no nie? ani si neviete predstavit ake je to" namahave" 😝 viem o com hovorim som mamina serialoveho Adamka.

mirrinka
10. apr 2009

jééééj jona,to fakt? 😉

ankam
10. apr 2009

jona super 🙂 popis ako to chodi

zelmirka1
10. apr 2009

cobejova uz porodila v skutocnosti ? akosi som nepostrehla...tak potom je to fajn ze to dobre dopadlo.

kotenko
10. apr 2009

jona a hod fotky zo zakulisia z malym..

akejka
10. apr 2009

keď sa tak báli, aby Čobejová nedostala naozaj kontrakcie pri nakrúcaní pôrodu, mali jej urobiť v ordinácii cisarák. Bolo by to jednoduchšie...vymysleli by nejakú indikáciu - nepostupujúci pôrod, ...použili by nejaké zábery zo sekcie a nemusela sa tváriť, že tlačí (resp. nemusela tlačiť).

jona tak máš doma malého herca 😉 Ste prihlásení v nejakej kastingovej agentúre ? Alebo ako sa dostal malý do seriálu ?

jona74
10. apr 2009

prepacte damy az teraz som sa sem dostala.Som taka ista mamina ako vy vsetky 😀 .Na Tomaska -Adamka sme si museli trosku dlhsie pockat ale chvalabohu tehotenstvo aj porod bol ok no a v porodnici prisla za mnou jedna sestricka ze jedna jej znama ma agenturu ci by sme nesli do ruzovej.Velmi som to vtedy nesledovala tak som suhlasila no a po 3tyzdnoch sa mi ozvala.No a potom asi po 2-mesiacoch sme dostali ulohu Adamka.Takze asi tak.
je tam fajn .ani neviem co by vas tak zaujimalo kludne sa pytajte. 🙂
Vsetci su fajn aj tatino Ady aj mamina Daniela velmi dobre si vychadzame proste je to zaujimave 😲