• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
jej to musi byt supeer :wink:
10. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne zaujimave a spestrilo mi to matersku dovolenku a vlastne rastie v serialy :confused: .A mozem povedat ze vsetci herci ,cely stab- tety kostymerky-maly ich miluje hlavne-vesiaky,produkcia,maskerky su v prvom rade obycajny ludia smrtelnici ako my vsetci zo svojimi naladamy ,sukromim a starostami.Znie to asi idealne ale som rada ze som to spoznala. :dizzy_face: A hlavne Tomas si to maximalne uziva dokonca si super rozumie s tatinom Adym ktory musel uz par krat vysvetlovat ze sme sa pred tym nepoznali lebo maly sa nanho trosku podoba.No a Kristinka-mamina je velmi zlata a velmi dobra herecka. :wink: Vobec nie je taka mrcha ale ako herecka je velmi svedomita aspon z mojho pohladu.
10. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som sa aj chcela spytat, ako nevezmi to v zlom, prosim ta, ale maly akoby vypadol z oka Petrovi :grinning: nejake fotky supni.... a co nas zaujima? jasne ze zakulisie... :dizzy_face:
10. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky musim spracovat sorry nestiham fakt a este ja antitalen kym to sem supnem to sa ti povie kotenko :grinning: Rozmyslam co zakulisne zaujimave by som hlavne s Adym sme sa predtym fakt nepoznali ale je to srandista miluje obe aj Kamilu aj Danielu chudak taky trtko-v serialyJaj teraz som si spomenula ono je niekedy tazke ist s malym podla scenara lebo nikdy nevieme ako zareaguje tak to aj bolo niekto to tu tusim aj spominal ked sa hadali Peter s Danielou a maly tam V skutocnosti ozaj spal a v priebehu sceny sa zobudil a vykukol z kocika. :grinning:
Alebo niekedy sa Daniela pomyli a povie Adamkovi Tomas
10. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,,,,čo posledna 2 časti v R.Z,,kto s kým? už porodila? :slight_smile:
10. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem že, oficiálne áno ale vo filme,,,,nevííííííííííííííííím :angry:
10. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porodila včera,síce som prepásla ked rodila,ale majé dievča,už ani neviem ako sa volá,tuším Soňa :confused:
10. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava:majú
10. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva077.......... :slight_smile: ,,,dik za info,,lebo je to blbí čas, to práve uradujem a Miškom,,umyť a tak
10. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava pochopená
10. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona jeeej co to tu citam? :confused: tvoj syncek hra v ordinacii? :confused: :dizzy_face:
11. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babulky vy ste do toho take zazrate.....ale ved aj ja :grinning: len sem malo pisem,bo nestiham :frowning2: :grinning:
11. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak zrovna rozmyslala... ze v ordinacii chyba jedna sestricka. ved vzdy tam boli dve (miska cobejova a gabika dzurikova) a teraz tam je iba Gabika. ze to tak stiha vsetko...? :wink: Ved Miska teraz bude v seriali iste na materskej dovolenke, ako to tam bude Gabika vsetko sama zvladat?
11. apr 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko no mozno tam nejaku inu daju-ved Gabika by to isto asi sama nestihala :wink:
11. apr 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo na to popri tom všetkom zabudli :wink: aj tak s tej ordinácie velmi málo ukázujú
11. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
jona74: wow...ked Tomasko hraje v seriali....pozeram ordinaciu len na internete....lebo zijem mimo Slovenska..no,tento serial sa velmi paci....
kotenko: Gabika je mozno taka sikovna,ze ani druhu sestricku nepotrebuje... :grinning:
11. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, okazuju z tej ordinacie velmi malo a pritom to bolo povodne myslene.. ze "ordinacia v ruzovej zahrade". a ked slavikovi este aj ruze vykopali.... :pensive:
11. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedavá, ak sa to všetko vyvinie.
11. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona fakt sme to tu rozoberali ci to nieje ozaj Adyho syncek ten tvoj Tomas
podobaju sa dost :wink: :grinning:

ach baby ten rasto ma stve
12. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona,tak mas doma malu hviezdu........suuuper, a ako to zvlada malinky??? no mne daniela pride strasna mrcha ale ma taku ulohu tak co uz........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej tak tu mame konoveho herca :grinning: .Maly je zlatunky a fakt sa s Adym podobaju,dobry vyber. :wink: .Rasto je pekny cur.k :angry: ,uz ma na neho nervy a krasnucky je aj maly Vlcko.A mala Sonicka na 32tt,bola dost velka,no serial,ze?....
12. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.no ja som z toho vedla to čobejova v skutočnosti už porodila?
12. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka.n...v skutocnosti uz hej...neviem,ci nie pred tyzdnom cisarskym rezom...ale ci to bolo presne pred tyzdnom neviem... :grinning:
12. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6.4 rodila aj moja kamoska poobede a potom sme sa dozvedeli ze aj Cobejka v te den porodila. A ma dievcatko
12. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som z toho trochu mimi stale som rozmyslala či to nerodi naozaj zdalo sa mi to take čzudne
13. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zapajam sa aj ja..docitala som sa akurat teraz, ze v najbl.castiach zahadne zmyzne Nela...,Kamila bude mat bolesti po porode, Milcik bude vypovedat ohladom Nely(obvinuju ho, ze nieco taji)A tragicky zomrie Fabianova...
13. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiiha, a kde to písali???
13. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nahravam ordinaciu večer ju nestiham pozerat :slight_smile:
14. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukumima a kde to pisali? to je uz co pozerat :confused: :sweat_smile:
14. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj v ukazke na dnes kamila place-tak uvidime.....
14. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok