Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

emily333
10. apr 2009

jej to musi byt supeer 😉

jona74
10. apr 2009

Hlavne zaujimave a spestrilo mi to matersku dovolenku a vlastne rastie v serialy 😕 .A mozem povedat ze vsetci herci ,cely stab- tety kostymerky-maly ich miluje hlavne-vesiaky,produkcia,maskerky su v prvom rade obycajny ludia smrtelnici ako my vsetci zo svojimi naladamy ,sukromim a starostami.Znie to asi idealne ale som rada ze som to spoznala. 😵 A hlavne Tomas si to maximalne uziva dokonca si super rozumie s tatinom Adym ktory musel uz par krat vysvetlovat ze sme sa pred tym nepoznali lebo maly sa nanho trosku podoba.No a Kristinka-mamina je velmi zlata a velmi dobra herecka. 😉 Vobec nie je taka mrcha ale ako herecka je velmi svedomita aspon z mojho pohladu.

kotenko
10. apr 2009

no to som sa aj chcela spytat, ako nevezmi to v zlom, prosim ta, ale maly akoby vypadol z oka Petrovi 😀 nejake fotky supni.... a co nas zaujima? jasne ze zakulisie... 😵

jona74
10. apr 2009

Fotky musim spracovat sorry nestiham fakt a este ja antitalen kym to sem supnem to sa ti povie kotenko 😀 Rozmyslam co zakulisne zaujimave by som hlavne s Adym sme sa predtym fakt nepoznali ale je to srandista miluje obe aj Kamilu aj Danielu chudak taky trtko-v serialyJaj teraz som si spomenula ono je niekedy tazke ist s malym podla scenara lebo nikdy nevieme ako zareaguje tak to aj bolo niekto to tu tusim aj spominal ked sa hadali Peter s Danielou a maly tam V skutocnosti ozaj spal a v priebehu sceny sa zobudil a vykukol z kocika. 😀
Alebo niekedy sa Daniela pomyli a povie Adamkovi Tomas

netmona
10. apr 2009

dievčata,,,,čo posledna 2 časti v R.Z,,kto s kým? už porodila? 🙂

netmona
10. apr 2009

viem že, oficiálne áno ale vo filme,,,,nevííííííííííííííííím 😠

eva7780
10. apr 2009

porodila včera,síce som prepásla ked rodila,ale majé dievča,už ani neviem ako sa volá,tuším Soňa 😕

eva7780
10. apr 2009

oprava:majú

netmona
10. apr 2009

eva077.......... 🙂 ,,,dik za info,,lebo je to blbí čas, to práve uradujem a Miškom,,umyť a tak

netmona
10. apr 2009

oprava pochopená

helenkasabinka
11. apr 2009

jona jeeej co to tu citam? 😕 tvoj syncek hra v ordinacii? 😕 😵

helenkasabinka
11. apr 2009

jaaaj babulky vy ste do toho take zazrate.....ale ved aj ja 😀 len sem malo pisem,bo nestiham ☹ 😀

kotenko
11. apr 2009

ja som tak zrovna rozmyslala... ze v ordinacii chyba jedna sestricka. ved vzdy tam boli dve (miska cobejova a gabika dzurikova) a teraz tam je iba Gabika. ze to tak stiha vsetko...? 😉 Ved Miska teraz bude v seriali iste na materskej dovolenke, ako to tam bude Gabika vsetko sama zvladat?

helenkasabinka
11. apr 2009

kotenko no mozno tam nejaku inu daju-ved Gabika by to isto asi sama nestihala 😉

eva7780
11. apr 2009

alebo na to popri tom všetkom zabudli 😉 aj tak s tej ordinácie velmi málo ukázujú

lucindela
11. apr 2009

ahojte...
jona74: wow...ked Tomasko hraje v seriali....pozeram ordinaciu len na internete....lebo zijem mimo Slovenska..no,tento serial sa velmi paci....
kotenko: Gabika je mozno taka sikovna,ze ani druhu sestricku nepotrebuje... 😀

kotenko
11. apr 2009

noo, okazuju z tej ordinacie velmi malo a pritom to bolo povodne myslene.. ze "ordinacia v ruzovej zahrade". a ked slavikovi este aj ruze vykopali.... 😔

maca793
11. apr 2009

no som zvedavá, ak sa to všetko vyvinie.

ankam
12. apr 2009

jona fakt sme to tu rozoberali ci to nieje ozaj Adyho syncek ten tvoj Tomas
podobaju sa dost 😉 😀

ach baby ten rasto ma stve

lucaska
12. apr 2009

jona,tak mas doma malu hviezdu........suuuper, a ako to zvlada malinky??? no mne daniela pride strasna mrcha ale ma taku ulohu tak co uz........ 😝

hiha
12. apr 2009

Jej tak tu mame konoveho herca 😀 .Maly je zlatunky a fakt sa s Adym podobaju,dobry vyber. 😉 .Rasto je pekny cur.k 😠 ,uz ma na neho nervy a krasnucky je aj maly Vlcko.A mala Sonicka na 32tt,bola dost velka,no serial,ze?....

kacenka.n
12. apr 2009

ahoj.no ja som z toho vedla to čobejova v skutočnosti už porodila?

lucindela
12. apr 2009

kacenka.n...v skutocnosti uz hej...neviem,ci nie pred tyzdnom cisarskym rezom...ale ci to bolo presne pred tyzdnom neviem... 😀

anavila
12. apr 2009

6.4 rodila aj moja kamoska poobede a potom sme sa dozvedeli ze aj Cobejka v te den porodila. A ma dievcatko

kacenka.n
13. apr 2009

bola som z toho trochu mimi stale som rozmyslala či to nerodi naozaj zdalo sa mi to take čzudne

ukmima
13. apr 2009

Ahojte, zapajam sa aj ja..docitala som sa akurat teraz, ze v najbl.castiach zahadne zmyzne Nela...,Kamila bude mat bolesti po porode, Milcik bude vypovedat ohladom Nely(obvinuju ho, ze nieco taji)A tragicky zomrie Fabianova...

sasiki
13. apr 2009

fiiiiiiiiiha, a kde to písali???

kacenka.n
14. apr 2009

ja si nahravam ordinaciu večer ju nestiham pozerat 🙂

helenkasabinka
14. apr 2009

ukumima a kde to pisali? to je uz co pozerat 😕 😅

ankam
14. apr 2009

ved aj v ukazke na dnes kamila place-tak uvidime.....