• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Ahojte...rozpisem Vam to podrobnejsie:Dnes: Michal odmieta zit vo Vlkovej vile.Zuzana z nej nechce odist.Lura ma s Rasta strach a vyhlada Tomecka.Kamila je po porode precitlivela.Pechovi sa ozve stare zranenie, jeho kariera je ohrozena a Luciina buducnost s nim tiez.Heinrich je svedkom vladovho romntickeho prejavu.

Stvrtok:Rasto a Stefan sa pobiju o Lauru.Peter a Martin vitaju Kamilu a malu Sonicku doma.Vlkove starsie deti napadaju dedicske prava maleho Alexa a Vlkova ich musi branit.Slavik sa stretava s Mirekom, priatelom z mladosti.Nela necakane zmizne.Mazar caka na Fabianovu s oslavou narodenin, ale ona neprichadza....

Utorok 21.04.-Fabian a Mazar sa vyrovnavaju so smrtou Fabianovej.Peter sa dozvie, ze ich financna situacia je horsia, ako si myslel.Michal a Zuzana musia absolvovat dalsie neprijemne cvicenie s Alexom.Rasto zazaluje Stefana za napadnutie.Laura sa dozveda prekvapujuce fakty zo Stefanovej minulosti...

Stvrtok 23.04.-Milcik vypoveda v pripade nezvestnej Nely.Richard je presvedceny,ze Milcik nepovedal uplnu pravdu a nieco skryva.Kamila trpi silnymi bolestami panvy.Stefan sa odhodla ziskat synovu priazen spat.Fiala sa pokusa Jancovu vydierat. Dedicstvo maleho Alexa je ohrozene. Slavik privadza v dobrej nalade domov svojho priatela Mireka...

Tolko odomna...papa
14. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co, zavisalcky, pripravene? :wink:
14. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabianova zomrie???? :fearful: :frowning2:
14. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,kto sa tu ukázal :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz zaciname
14. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uzasne ukmima...naco takto prezradzat dopredu..uz ani nemusim pozerat. :astonished:
14. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vies, naco sa mas tesit :wink: ,vsak to vsetko sa docitas v pohode vsade v TV programoch..., tak isto sa mozme zamysliet, naco to tam pisu :wink:
14. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlčiková čo rieši :confused: však nech predajú vilu a kúpia trojizbák :grinning:
14. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne to iste som aj ja povedala.... :wink:
14. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tana radeva je super, sa tu na nej bavim, ako "sleduje" svojho muza pri otazkach :grinning:
14. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pecho to posr..............
14. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pAhojte zavislacky nezabudla som na vas iba na net chodim len v praci na nocnych a dnes bolo vela prace :frowning2:
A co vy co nove v ordinacii vobec nestiham maly herec ma obdobie vzdoru tak vzdoruje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Proste akosi nestiham ana filmovacke sme tiez davno neboli tak ani neviem co sa bude diat.
Ale budem tu zasa v piatok a vsobotu vecer az do rana tak dufam ze pokecame ze kotenko :grinning: a aj vy vsetky.
Inak mat doma detsku postavicku zo serialu nic moc nevidim v tom rozdiel-vzdoruje ako vsetci deti :zipper_mouth:
uvidime neskor ak vsak budeme pokracovat.Tak pa v piatok tesim sa na vas zavislacky :grinning:
15. apr 2009 o 04:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima fuuuha tak to si nam prezradila vsetko skoro :confused:
15. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukmima,tak to ti len bol napad,ze diky...... :confounded:
15. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to baby vyhovuje aspon viem na co sa mam tesit Ukmima dik :wink:
15. apr 2009 o 08:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to už tiež prečitala a som zvedava ako to bude .pekny den :slight_smile:
15. apr 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jona, noo, to musi byť zaujimave natáčať s dieťaťom v období vzdoru :grinning:
15. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si to neviem predstavit mala neurobi nič čo nechce je taky maly tvrdohlavec
15. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne to nevadi ze ukmima nas takto informovala-aspon viem co tam bude ked nahodou nebudem moct pozerat :wink:
15. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabianovej je mi luto pačila sa mi ale asi to tak musi byt vajda sa asi vrati k Ivane
15. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima mne sa ten tvoj vycuc pacil aspon viem o co pojde...ja prekvapenia nemusim moc a pozriem si to o to radsej ked viem o co ide :wink:
15. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja som to memyslela zle, skoda, ze niektore zenicky to zle pochopili...ja tiez velmi nestiham pozerat, a osobne som rada, ked sa nieco docitam...napr.aj vcera, sa malyzobudil, akurat ked Peter dosiel domov, takze neviem, co bolo dalej :frowning2: a archiv nestiham pozriet...pa zatial
15. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima, v pohode, však je to vylepené v programe a aj na nete, a ak niekto nechce vedieť čo bude dopredu, nemusel tvoj príspevok čítať :wink:
15. apr 2009 o 11:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika 13-aj ja si myslim to iste...co uz..pekny den
15. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika mas pravdu :wink:
15. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zavislacky.. ale co sa to tu deje, ved ukmima nenapisala nic, co by bolo utajene a kazda z vas si urcite rada pozrie uputavku... Ja som rada ze to sem ukmima zavesila, aspon si to nemusim hladat sama :grinning:
jona74 - ja som zavislacka ako sa patri... :grinning: este ani jednu ordi som nepremeskala, klop, klop, klop. Navyse si to nahravame, mame celu druhu seriu a tuto tretiu tiez "zbieram" do archivu. Akurat ma serinka, ze nemam prvu seriu, vtedy som to este nenahravala, do pindika
15. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmina, však si to dobre napísala, ale ak sa to zvrtne inak, podám na teba reklamáciu :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki-obrat sa na euroteleviziu...haha
15. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
owkej :grinning:
15. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som všetko to,čo ukmima napísala,prečítala jedným dychom - ďakujem aspoň si to nemusím hľadať sama :wink:
15. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok