Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lusinda2000
20. apr 2009

hej kočky,teda pozerám to,ale aj mňe nejak ušlo,kto je milka.....

ankam
20. apr 2009

lusinda ani ja neviem a to tiez pozeram stale 😀

ukmima
20. apr 2009

No cakala som, ze niektora z Vas vie kto je Milka...

ankam
20. apr 2009

tak kto to je? 😀

bambusko
20. apr 2009

milka je ta mlada dr. na pohotovosti, co ju chcela nada zoznamit s gregorom

ankam
20. apr 2009

ahaaaaaaa 😀 uz som si spomenula

ukmima
20. apr 2009

bambusko-sikovna, spomenula som si aj ja...neviem preco som si myslela, ze to je ta, co opatruje Adamka 😉

ankam
20. apr 2009

ja som myslela ze Milka vasaryova 😀

janca704
20. apr 2009

A kto je Simona a Hrabac (Jancovej muz?) a zabil toho Fialu, co znasilnil Nelu? 😅 😅 😅

janca704
20. apr 2009

K tej Milke, co je to za herecku, myslim civilne meno?

kotenko
20. apr 2009

jeeej, tak ja vas na chvilku zanedbam a musim celu stranu citat... 😠 😀
No uz sa tesim na zajtrajsok, no asi ho nestihnem odzaciatku, tak som si uz dnes naprogramovala nahravanie... Hej hej, Milka je ta nova naivna dr. (inak zlata herecka)..uz sa tesim na zajtrajsok

lusinda2000
21. apr 2009

aha kočky,tak už som v obraze,kto je milka,akosi som si jej meno ešte nezapamätala🙂
už sa na dnes teším....

akejka
21. apr 2009

tak ja dnes Ordináciu nemôžem pozerať, lebo manžel začal sledovať jeho milovaný seriál Chlapci a chlapi na Joj Plus. On sa v tom seriáli vidí, podobne prežil rok na základnej vojenskej službe...kedysi sme tento seriál videli ako pubiši 😉
Musím si Ordináciu kuknúť potom na Nete...

lusinda2000
21. apr 2009

akejka,aspoň že net existuje,však????ale tu by si sa aj tak všetko dozvedela,no nie?

lucaska
21. apr 2009

lusinda, no veru esteze mame konika.......... 😉 aj ja uz sa tesim na vecer,len dufam ze budem stihat kuk 😝

netmona
21. apr 2009

akejka,,,tak to maš smolu ,,asi 2 TV treba 🙂 ,,

netmona
21. apr 2009

ja asoň môžem aj ked mangel chce niečo iné, má laptop tak si čumí tam 🙂

netmona
21. apr 2009

ok ,,tak večer ideme ordinovať 🙂

lucaska
21. apr 2009

hellou, dnes ordinujem sama 😅 😅 😅 😅 😕

jona74
21. apr 2009

No caute zavislacky dnes zasa nestiham ordinaciu lebo som v praci a aj ked mi to drahy nahrava pri tom mojom synatorovi-energizerovi nestiham.Kocky Lussinda 2000 a Lucindela ste sa pytali aky je maly Tomas-Adamko
😨 No asi ako vsetky deti do kludneho ma naozaj daleko zacal chodit ako 10 mesacny je hrozne zivy v ordinacii je asi preto taky lebo ho tam vsetko zaujima.A naozaj si dobre rozumeju s Danielou a s Adym.
A hlavne vsetci sa snazia urobit pohodu pri natacani.Ale myslim ze som to uz pisala nech to nevyzera ze sa chvalim pretoze stretavam sa s roznymi nazormi 😢 Zo zaciatku ma to mrzelo ale Miska Cobejova mi tak trochu poradila ako sa nad to povzniest. 😀 😀 😀 Tomas je normalne dieta betar ma teraz obdobie vzoru takze si to uzivame ,ale ved to poznate vsetky inak ste tu fajn partia skoda ze zatial nemam doma pc tak som tu ked vacsina z vas ma povinnosti.skoda nemam s kym pokecat 😢 alebo zeby tu predsa len niekto bol?

ukmima
21. apr 2009

nie...len nestihame...zehlim, varim na zajtra, este mi tu maly pospevuje, co sa naucil v skolke 😉
Ten chlapcek na pohotovosti je asi Stefanov syn

lucaska
21. apr 2009

ano podla vsetkeho je to jeho syn...............chuuudatko 😢

kotenko
21. apr 2009

uz som v pohotovosti 😀 vitám.. 😉 a sledujem.. tka cez prestavku som tu

veronika13
21. apr 2009

kto je štefan?

kotenko
21. apr 2009

stefan je tusim "riaditelkyn" byvaly muz

lucaska
21. apr 2009

stefan je doktor z urgentu...nie??? 😉

veronika13
21. apr 2009

tak kto??? 😀

eva7780
21. apr 2009

aký Štefan? 😕

lucaska
21. apr 2009

sa tu uz smejem................ 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
21. apr 2009

ten mladý čech mi je nesympatický,taký vlezlý 😝