• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
mna dnes najviac dorazila reklama, co ste asi nevideli, lebo ste vypisovali. vajda sa tam hra na dr. a odporuca pacientke lactacyd - hotova katastrofa, to kto uz takej reklame uveri, serialovemu dochtorovi??? :confused: :unamused:
14. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko, ja som tu reklamu videla v utorok , som sa smiala :sweat_smile:
14. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko taká istá mi príde reklama na zubnú pastu. Tam účinkuje Ivana Christová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ja som dnes pozerala až od 20 40h, Betka mohla chvíľu počkať, takto len Karola raní, ak si to potom rozmyslí, on si bude robiť nádej.................
No a na mimi je teda zamiešanééééé :grinning:
14. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki, no hej, ale ona tam aspon nie je za odbornicku :grinning:
14. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to tiez videla uz v utorok a aj mimo ordinacie to bezi, no otraaaas. aspon gregora tam mohli dat :slight_smile:
14. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo mohli tú reklamu urobiť najoko vtipne, nie trápne.........a mal to zahrať prirodzenejšie............ :grinning:
15. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ani nečumela ordinejšen,,ale eurovižen :grinning: ,,,som nahnevana kurňa leb, mali na to ísť dalej,,dúfam že vyhra dáka ukrajinska"pimadona" :angry:
15. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby ste vy expertky clovek nemusi ani pozerat a je v obraze :grinning: Ja som vcera zehlila a akosi som sa na to tak sustredila myslim na to zehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze mi unikal dej.Akosi sa to trochu natahuje neviem, ci sa mi to len zda? :wink:
15. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jona, preposlem ti, co sa vcera dialo, vcera som to tu niekomu pisala (vypadol mi nick, prepacte..)
15. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som sa docitala, ze Alzbetka podviedla manzela so sanitarom a ma vycitky...uz cakam, len, ze aj otehotnie..a Milka bali Rasta,ale ten ju zatial odmieta
17. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nechapala ked som videla ako zufalo k nemu prisla a hned po neho ta Alzbetka lahla-a dokonca este v nemocnici???? :confused: to je trosku prehnane-no ktovie zasa ani my nevieme co sa deje v nasich nemocniciach :sweat_smile:
18. máj 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby Martin Mňahončák (či ako sa píše) a Monika Hilmerová (Burger a Laura) sú v teleráne :grinning:
19. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, videla som ich. ale boli obaja akysi divni....
Noo, dnes ziadna neordinuje so mnou? :wink:
19. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes videla Moniku Hilmerovú u lekárky, je veľmi, veľmi pekná, drobná, a je to krásna tehuľka :dizzy_face:
19. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja ordináciu žeriem :dizzy_face: aj by som si tam chcela zahrať s bábom máte skúsenosť? :slight_smile:
19. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura uz ake brucho nahodila...
19. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimli ste si,ako s čím si mažar miešal kávu? s ceruzkou s gumkou :grinning: musela chutiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to som si radsej ani nevsimla.... no sila :grinning:
19. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba mi tam uz Kamila
19. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ako lahko porodila :grinning: aj ja tak chcem, ved ani netlacila... a otvorene oci :grinning: no nechapem dnes
19. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktorko,aky netrpezlivy..................... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj tá Kamila je dajako dlho na liečení,že ju nejdú raz za čas kuknúť :confused:
19. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, to je aj mne zvlastne, ze jej ani "akoze" nevolaju a taaak....
19. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v teleráne boli tajomní - o dieťati prezdradili len to, že matka je istá :grinning:
19. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kramár agresívny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda, Lucia bude mať ďalšieho chlapa???
19. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo, lucka, daj riaditelovi prilezitost, ja na tvojom mieste by som mu ju dala... uuzasnyy je :wink:
19. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde teraz tá bývala riaditelka pracuje?riadne sa strieskala :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite ze Beta sa prizna???? to je teda riadne posrate
19. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poddla mna ano, lebo je pekne hotova...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok