• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
mne pripada tazko sexy a nemozem si pomoct :sweat_smile: , a ani neviem, aky ma poriadne uces :grinning: , a mozno je to jeho rolou...
28. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale preco si štefan nastahuje aj byvalu? :confused: :confused: :confused: syna pochopim,ale.........
28. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalupa asi tak.............. :- :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no som zvedava co ta betka................... a som aj zvedava ako zareaguje stefan, ze laura je tehu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva - asi kvoli tomu, ze ten je sucasny partner pije a nevplyva to dobre na Dodka.
28. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás prezradí mi niekto prečo je alžbetka taká celá bez seba...z toho tehotnestva??? ona sa s tým sanitárom aj vyspala??? ja som myslela, že sa len bozkávali....
28. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asitka - vyspali sa, praveze ... tak asi preto ...
28. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik...dakujem...to som nevedela..ja som tú časť prespala....tak už tomu rozumieeem....noo...nezávideniahodná situácia.... :confused:
28. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm... to ano
28. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra cast dnes bola veru.. chuda alzbetka.... a chuda Nela..... musi sa citit hrozne... uz by sa jej mohlo zacat darit, eurovizia ju zmenila, radsej mohli povedat, ze sla zo skoly do "skoly v prirode" :wink:
28. máj 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale ved betka robila aj na gynekologii na zaciatku :confused:
a ako to, ze akoforum tam nebol kon ale rodinka :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry:
29. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby
mne sa tak vidi, ze so Stefanom a Laurou to nebude take jednoduche.. Simona bude chciet Stefana zbalit, pre istotu kvoli synovi, ked sucasny partner sa tak vyvrbil.. Laura nic nepovie.. a nepovie.. az z toho bude telenovela.. :fearful:
29. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hovorte si co chcete, novy riaditel ma smrnc :sunglasses: mne paci :sweat_smile: :grinning:
29. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove. ten sa paci aj mne. :slight_smile:
ale to s tym stefanom a laurou som neak nazaregistrovala, neviem ci som si tiez nezdriemla ked o tom neviem, ze si chce stefan nastahovat dodka aj s maminou. nooooooo som zvedava na dalsiu cast, len skoda ze je to len dvakrat do tyzdna, od toho stvrtka do utorka je hrozne dlha doba, mohli to davat kludne aj v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pre mna by mohli davat ordinaciu aj kazdy den :grinning:
riaditel je uzasny, som z neho zakazdym mimo, asi som sa platonicky zamilovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlaty chlap, dobrosrdecny... inak riadne dvori Licke :grinning: chuda, preco ho posiela "do prec?"?
petusaaa, no... oni v prvom rade hovorili to, ze je to stranka pre postihnute deticky, tak som si myslela, ze to bude INFODOM - ....radost.sk... bola som v soku, ked som videla nieco ine.....
29. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://ordinacia.markiza.sk/clanok-498594-aj-laura-je-tehotna
a je to tu, tehotensky virus sa v orcinacii nejako rychlo siri :grinning: TTTTTTT
29. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko, no to je jasne, ze aj laura musi byt tehotna, ked je aj monika hilmerova tehu :wink:

ozaj, neviete, kedy ma ordinacia koncit?
29. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, asi bude prestavka cez letne prazdniny, ako vzdy... ale dufam, ze neskoncia nikdy :wink:
29. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mne sa zda, ze ordinacia ma koncit uuuplne :confused:
30. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa to si kde pocula-jaj ha len nech nekonci pomooooc jeden konecne normalny slovensky -slovenska :grinning: telenovela :grinning: a ma to koncit :frowning2:
30. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli, mozno si to s niecim pletiem. preto sa pytam, ci neviete :wink:
30. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je blbost
30. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat pozeram, ze poznamka na zaver 1.april :sweat_smile: no, tak ja pevne dufam, ze ordinacia tak lahko neskonci. a ak tu o tom nic neviete, tak to asi tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: citame sa v utorok. :slight_smile:
30. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
somarina...
30. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlnujem sa za sirenie poplasnej spravy :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :sunglasses: ale na zaciatku som takmer uverila :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa ty za to nemôžeš :wink:
31. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dufam, ze nebude koniec, ordinaciu som si velmi oblubila a som na nej zavislaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,ordinacia je "cesky vyrobok" a kedze tam este bezi, tak snad par dielov este vyrobia aj u nas. :slight_smile:
31. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok