• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
asitka, to budem rada.... :wink: :wink: :wink:
26. sep 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada.... :grinning:

a ešte mi ktosi povedzte...ako je to so slávikovou dcérou a či je už rozvedená....a kde zmizol otec Nely...a kde vlastne teraz býva stará mama nely...a čo ešte mi uniklo??? :grinning:
26. sep 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magda je este vydata, ale vyzera to, ze sa da dokopy s tym co ma syna. Bola hladat Milcika, ale nenasla ho. A Nelyn otec asi preraba stale byt s tou novou priatelkou, neukazali ho. A stara mama byva s tym Jurajom, kupil nejaky byt :slight_smile:
26. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noe vďaka :grinning: občas mi ujdu diely...alebo vidím len útržkovite.. :grinning:
26. sep 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a mne ušlo, prečo sa Michal pohádal s Laurou.. kvôli asitke? :grinning:
ale nieee, žartujem... Tereza je jmala vrátiť nejaké peniaze? alebo akoooo
26. sep 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula :grinning: :grinning: :grinning: a čo ty vieš??? čo ak hej...len to zamaskovali za tie peniaze...ale ty tuším vieš čítať aj medzi riadkami...Ty jediná si to pochopila...takto ma odhaliť :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so mtaký detektív Oriešok... alebo Tomeček? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radšej si ťa budem predstavovať pod orieškom....tomeček má fúúúúúzy :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako môže vyzerať taký detektív oriešok? :grinning:
26. sep 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica...nejdem nad tým dumať...vidím ťa v profile...tak asi tak :grinning: nechci...aby som popustila uzdu fantázii...lebo to nemrozchodíš...čo Ti ja všetko prifarím :grinning:
26. sep 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, horšie to už byť nemôže... :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica...ver, že môže.... :grinning: nikdy nie je tak dobre...aby nemohlo byť horšie :grinning: :grinning: ale podme na veselšiu tému...tak si ťa radšej budem predstavovať ako pani orieškovú...a to je to ok :grinning:
26. sep 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v tom prípade budeš obludiť MM :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica neviem, či je pokročilá hodina...či čo??? ale čo si to chcela??? :grinning:
26. sep 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že budeš robiť ohavu z môjho manžela.... :grinning:
26. sep 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo to nie :grinning: na chlapovi si už fúzy predstaviť viem :grinning: :grinning: aj kadečo iné :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM fúzy má... aj briadku... tú si myslela tým, viem si predstaviť, žeeee? :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné...a nevyzvedaj ďalej, lebo sa budeme červenať obe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš? :grinning:
26. sep 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš...ja už v tejto hodine ani tuším nemyslím...ja si len domýšlam :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo nejdeš spať... :grinning:
26. sep 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa mi nedá zaspať...šlak ma triafa...vrtím sa v posteli jak vrtula...a keď počujem, jak všetci slastne odfukujú...no vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: a ja nič...tak namáham oči pri compe....
26. sep 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte...čo to má vlk za firmu...že furt sa v jednej kanclárii tlačí so sekretárkou??? mi stále nik nevysvetlil :grinning:
26. sep 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeeeee, vraj veľkopodnikateľ s konexiami..
a ešte ma napadlo ,že neviem ,rpečo chce Vlk odstrániť SLávika... dobré ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj....no dobre... :grinning: keď veľkopodnikateľ v malom :grinning: ako správny vlk by ho mal zožrať :grinning: a rozprávky je koniec :grinning:
27. sep 2008 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela napísať, prečo ho jednoducho nezožerie... :grinning:
27. sep 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak sa možno dočkáme...idem aj haji...dobrú a pokojnú noc aj Tebe.....szia mafia :grinning:
27. sep 2008 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia drága.... holnap... :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ved vlk chce slavikovu vilu na nejaky starobinec ci na co :sweat_smile: :sweat_smile:
29. sep 2008 o 12:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam nechcem tu lauru :angry: vyzeralo to tak nádejne že odchádza od michala ale oni ju tam k nemu zase strkajú :angry: :angry:
29. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok