Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

kotenko
2. jún 2009

monkula, tak to si riadne zabila 😀 😀 😀 😀

zelmirka1
2. jún 2009

ale baby to verite takemu clanku o cobejovej ? ved aj keby sa chovala ako hviezda tak pochybujem ze by vsetci scenaristi ktorych je mimochodom dost skakali podla nej a ked ona chce tak postavu zlikvidovali, ved to je smiesne...inak kedysi tu jona pisala ze je velmi mila v skutocnosti.

tenty
2. jún 2009

prosím vas, to naozaj lekár vypisuje tehotensku knizku hned pri prvej navsteve asi tehotnej zeny v ambulancii???
😒
a potom povie, sestricka objednajte ju na odbery. 😒

este som nebola v tom, tak neviem

veronika13
2. jún 2009

tenty, nieeeee, to len Alžbetke 😀

chymenitta33
2. jún 2009

tenty--teda neviem ale mne dali tehu knižku až skoro v 3mesiaci nie hned. ako odbery to hej ale knižka neviem🙂

tenty
2. jún 2009

take veci mi idu na nervy 😲 😲 😲 😲

veronika13
2. jún 2009

v skutočnosti si na ňu pár mesiacov počkáš

tenty
2. jún 2009

preco ti lekari, ktori su v titulkoch pisani ako odborny garant nedaju pozor na take veci! potom to zbytocne znizuje doveryhodnost toho serialu, aspon pre mna urcite

trochu som sa nechala uniest, prepacte milovnicky ordinacie 😉

monkula
2. jún 2009

mne ju dali až po 12. týždni...

tenty
2. jún 2009

ked chcete tehu knizku hned, navstivte ordinaciu v ruzovej zahrade, prepacte 😉

kotenko
2. jún 2009

mne dali knizku v 10tt, to som sla na genetiku, to si patamam

eva7780
2. jún 2009

čo vravite na vlčicu?

nadhera
2. jún 2009

nepocula som ,co povedala na zaver alzbetka 😠

eva7780
2. jún 2009

že nevie koho je dieta

ukmima
2. jún 2009

..Ze nevie ci je otec jej manzel 😉

majcik
2. jún 2009

Co si myslite o tomto? Snad to nebude pravda..
http://www.cas.sk/clanok/119103/cudne-praktiky-...

sasiki
2. jún 2009

mne ide vlcica na nerv, ale inak mam tú herečku rada 😀

helenkasabinka
2. jún 2009

majcik taky link sme tu uz mali niekto druhy nam to dal uz 😉

majcik
2. jún 2009

Aha, tak to tu uz bolo ... inac ja osobne clanky na tomto serveri beriem s dost rezervou ... cely novy cas je bulvar ... skor uverim Jone, co tu ona napise, ze ake ma osobne skusenosti a dojmy

helenkasabinka
2. jún 2009

aj ja tak isto 😉

bubinko83
3. jún 2009

aj mne dala dokina tehu knižku hned v 6tt ako mi vzala odbery a mala to potvrdene zo sona.

zuzulask
3. jún 2009

aj mne sa zdá že Naďa nebolo tehotná, to mala s tými obličkami, ináč Laura je v skutočnosti tehotná už dávno, krásne to zakryli s voľnými vecami, čo som čítala tak nechcela hrať tehotná, ktovie čo sa tam zmenilo, prečo zmenila názor.....

sasiki
3. jún 2009

mne dali prvý krát knižku v 8. týždni a druhý krát v 12.

helenkasabinka
3. jún 2009

mne dali prvy krat knizku v 8.mesiaci 😉

helenkasabinka
3. jún 2009

ze prvy krat 😀 😀 😀 pisem akoby som rodila uz asi 5 krat 😅 😅 😀

majussa3
3. jún 2009

a ste si vsimli ked zuzana balila veci alexovi do tasky ake velke veci balila???tie dupacky velke tak na cca 2 mesacne babo a potom vybehne s alexom ktory by sa do nich ani omylom nevliezol...ako mohli by sa trochu zamyslat nad scenami....

sasiki
3. jún 2009

no to som si nevšimla 😅

magimary
3. jún 2009

majussa3, presne to som si všimla a akurát som to sem chcela napísať a ty si ma predbehla 😅 ,
my sme sa na tom včera s manželom smiali...ona balí vecičky veľosti 56-62 a malý jej už nosí cca 74-86...
vidno, že ho neoblieka... 😀
resp., že scenáristi neriešia to, čo maskérky, či odevníčky len tak pripravia do tašky...
na mňa to vplývalo dosť komicky... 😅

no a to prerieďovanie ordinácie sami vôbec nepáči... 🙄

janca704
3. jún 2009

Ahojte, no teda ste ma nepotesili tymi linkami. Len verit, ze to tak nebude. Alzbetku mam rada, je podarena a na Nadi sa vzdy dobre zasmejem, paci sami, ako hra 🙂

Ja osm si tie veci, co Zuzana balila vsimla tiez 😀 😀 😀

Este mi bolo luto Adamka, ked tak v tej kaviarni plakal. Toto by som nezvladla ako mama maleho herca. Jona, ako sa to da? Nemas chut tam vybehnut a polutovat? 😅 😅 😅

No a k tehuknizke - mne dali az v 11tt, ale niektori lekari davaju hned po odberoch 😉