• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
marcca ved prave to,ze doteraz sa tam k tomu nik nevyjadril a mozno vlk sa dozvedel pravdu ze maly je jeho syn a aj s tou pravdou zomrel a nik nic nevedel :unamused: a michal si mysli ze maly je jeho syn ked mu Zuzana len povedala,ze:Alex je jeho syn :wink:
30. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vkradnem sa vám na chvíľu do témy. Mimikyky juuuj ale ti v ticho závidím, pozrela by som si natáčanie Ordinácie. A to len tak normálne pred barákmi nejakými natáčajú?
Veru Lucia by sa už mohla konečne dať dokopy s Michalom, ale ani ten riaditeľ nemocnice nie je na zahodenie... :dizzy_face:
Ja si to tak pamätám, že Vlk si dal spraviť DNA testy ale nepovedali to nikomu, vedel o tom len on a Studenková tuším, tak ešte môže byť že nebude Michalov.
A tiež sa mi nepáči ked len tak preskočia dej, ako napr. s Laurou, alebo aj Michal je zrazu na dovolenke, aj tá bývalá riaditeľka čo padla do kómy ani o tej už nič nehovoria, a vtejto novej sérii nehrá už ani Adamko s matkou, Petrovou bývalou, zabudla som ako sa volala...
30. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, veru je to príjemné si Tomáška kuknúť naživo :grinning:

Norisová bolaoblečená v obač telákoch, spoznala som ju až keď dávali klapku,myslela som si,že je to baba od štábu...hrala sa stáe s malým

no,Tomáška na kávičku pozvať? :slight_smile: :slight_smile: ja som rozmýšľala,že zavolám dnu tých s detičkami,lebo chvíľku riadne rialo...no nestihla som :angry:

A Lucia behala ráno od pol ôsmej s nátačkami na hlave :grinning: muž že kukol z okna ako otváral žalúzie a nechápal :grinning: :grinning:

tamka, veru natáčajú normálka pred domami, ja bývam v Pk, v centre,a sme tichá ulička a malinká bytovečka medzi rod.domami...ale keď sú v parku,mamičky s kočíkmi sa sťažujú, že ich buzerujú,aby nenechávali deti behať voľne,a aby boli ticho :angry:

a k tým testom, ja som to vtedy pochopila tak,že Vlk sa dočítal, že Michal je tata,nie???
30. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka Daniela sa volala :wink:
30. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka...myslis tu Danielu. Ta teda fakt neviem, kde zmizla...Mozno aj niekedy nieco povedia o tychto stratenych ludoch, ale hlavne tu prvu cast pozeram len tak v letku, este nahanam decka do posteli.. :slight_smile: :slight_smile:
Ved o tom Vlkovi, ja neviem, ale mam tej dojem, ze to este moze byt celkom zaujimava alternativa... :fearful:
30. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pride ze Lucia nevie co chce,nech pekne zostane s riaditelom a Michalovi da pokoj.Skoda ze Michal nezostal s Laurou,oni boli pekny parik.
30. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky Vlk neviem ci sa docital ale dal si spravit DNA ked maly lezal v nemocnici tak vlk to vtedy rychlo vyuzil :wink:
30. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa Michal hodí len s Luciou. A Michal a Laura to už sa mi vôbec nepáčilo...nemala som Lauru rada, kvôli tomu že sa vopchala Michalovi do priazne....
áno Daniela...to je tá ďalšia zmyja :unamused:
30. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa najviac paci Michal po boku Lucii :wink:
30. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, Michal s Luciou boli OK :wink:
30. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vobec teda nechapem, naco ( a kedy vlastne) si idu zariadovat ich novy byt - MIchal +Zuza, a zaroven poskuluje po Lucii...to akoze skusa na obidve strany?? To tiez nie je bohvieco od takeho pana primara pocestneho - nad c makcen... :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal s luciou ano, ale s laurou ee.... nech si je tam, kde je... nemam tu herecku rada, teda hilmerovu.. niekedy pred rokom a pol prehlasovala, ze ona deti nechce a nepotrebuje ich k zivotu, ze ma ine ciele..a zrazu otehotnela..je z nej celebritna matka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, Gretka, takychto celebritnych mamiciek mame viacero :rolling_eyes: :rolling_eyes: Prosim vas a kde je ta doktorka Milka z urgentu?? Tak to fakt neviem.. :wink:
30. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao viacej osob tam zahadne zmizlo...xixi
30. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,miznú ako na páse :grinning:
30. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky-------super pravdive motto :slight_smile:
30. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla DNA testov sa zistilo, ze maly Alex nie je Vlkov ... ja si pamätam, ze vtedy chodil Gregor s Laurou a ona videla tie vysledky, takze vedela, ze Michal je otec, ale nesmela o tom rozpravat - musela zachovat lekarske tajomstvo
30. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este to bolo tak, ze ona sa vratila k Vlkovi ako tehotna, len o tom nevedela, bola len na zaciatku tehu, preto nepovedala nic ani Vlkovi, ani Michalovi :unamused:, az potom to Vlk zacal riesit a podla DNA sa zistilo, ze nie je jeho, ale prijal ho za svojho
30. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nerozumiem nejak mi to uslo ze preco Laura odisla do Talianska??
30. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ušlo asi viacerým lebo to nejak nerozoberali. Ale raz spomenuli že kvôli davidovi aby zmenil prostredie. hlavne že on je doma a Laura tam .nechápem
30. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
išli na dovolenku a laure sa skomplikovalo tehotenstvo - ju hospitalizovali a štefan s dávidom sa vrátili domov
30. sep 2009 o 22:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len hospitalizovali...uz ma rovno syna!! A ze ten Dodko bude aj to babatko odmietat... :confounded:
V maji, ked tam mala nastupit do serialu hviezda ceskych serialov Sinkorova, tak som bola zvedava, aj som sa tesila, ze ako tam ide uz vodu zamutit a vidim, ze ta jej ROLA bola fakt vyznamna... :confounded: :confounded: :confounded: Hrala tam vobec uz teraz v tejto sezone?? (po lete) :fearful: :fearful:
1. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze Sinkorova je lepsia ako ceska spevacka nez ako slovenska heeeerecka :wink:
1. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sinkorova tam je taka umela-ale dnes nas cakaju dalsie 2 diely ordinacie :slight_smile:
1. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je sinkorova? :sweat_smile:
1. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex manzelka toho doktora, co randi s laurou a zaroven matka Dodka
1. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaa :grinning:
1. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kriticky OvRZ! No vcera ta Sinkorova mala svoje sceny...hladela som na nu, cakam, ako vyzera hviezda...ale stale nic nevidim :unamused: :unamused: Aj sa snazim, ale fakt na nej nic extra nevidim...akurat mi usi trha ten akcent :wink: :wink:
2. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a byvala riaditelka nemocnice sa uz prebera z komy???? :confused: ozaj a zabudla som,ze kam zmyzol ten policajt z ordinacie????? tusim je to veronikin manzel :confused:
5. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tych uz tiez zamietli pod koberec! :wink: :wink:
5. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok