Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
30. sep 2008

Fabian ju hladal v byte ale suseda vravela, že byt je už lho prázdny a odvtedy ju ani nespominali. on sa vtedy pytal aj filipa, že čo s nou je, ale ani on nič nevedel.

jaduska
30. sep 2008

Kristína sa vyparila, možno ju tam ešte vrátia po čase, ktovie? A fakt by tam už niekto mohol aj dobre dopadnúť... Veď v živote máme všetci dosť problémov, tak načo na to ešte aj pozerať....

bubba
30. sep 2008

fabian sa este odvtedy aj filipa vypytoval ci o nej nic nevie a on ze nie...podla mna este pride na scenu ked ju este obcas spomenu aby ludia nezabudli kto to bol....verim tomu ze sa vrati upravena,vyliecena a stastna...chuduatko

bubba
30. sep 2008

ale slavikova dcera ma napadnika noveho som celkom rada,dufam ze to nebude taky psycho liecitel karmy a pod...tak bude mat aj to dieta a podla mna este aj otehotnie...teda koko ma rokov?ja viem ze aj hovorili ale som akosi zabudla 😅

jaduska
30. sep 2008

myslím, že má okolo 40

bubba
30. sep 2008

jaaaaaaj tak to potom pohooooooo 😀

eva7780
30. sep 2008

asi do stvrtka nevydrzim,som zvedava ako dopadla pitva...........

sstefi
30. sep 2008

udialo sa dnes niečo zaujimavé okrem toho, že "každý " obvinuje palenikovu zo smrti manžela? 😅 asi ani nie, aspon nemám ten pocit 😨 😀

ale toho stanka s nadou mozeeeem 😵 😀 su super 🙂

sstefi
30. sep 2008

eva, snad nechceš povedať, že Palenikovu podozrievaš z vraždy!?! 😕 😲 😀 😀 😀

eva7780
30. sep 2008

nie nepodozrievam,ale z toho vysetrovatela nic nevycitas stale sa tvari rovnako,a ako vies serialy,este to budu natahovat

eva7780
30. sep 2008

inak ja by som ho asi zabila,aky bol hnusny

eva7780
30. sep 2008

stanko s nadou super,ale s tou v bare no hroza,riadne skupa na slovo 😅

sstefi
30. sep 2008

tak to by ma zaujimalo, kde našli taký exemplár 🙄 des taký nápad... že je furt ticho a :"čo ja viem?" 🙄 😀 😀 😀

sstefi
30. sep 2008

aj ked teda predpokladam, že tá baba naživo určite vie povedať viac 😅 😀 😀

noe
30. sep 2008

Babulky co sa dnes stalo??? Nepozerala som 😎

sillas
1. okt 2008

fuuuha...na pluska.sk...som videla uputavku na Plus 1 den,a že Silvia Petoova mala vazne nehodu..ufff 😕
teraz ked ju tam konečne zase do serialu dali..

lasenka
1. okt 2008

sillas - ktora to je? koho hra?

sillas
1. okt 2008

Teraza Michalova sestra

lasenka
1. okt 2008

aha... och skoda, je sympaticka

sisidl
1. okt 2008

..dnes bola silvia v telerane a je v uplnom poriadku 🙂

sillas
1. okt 2008

no tak zase nas ti novinari dostali...na www.pluska.sk velkými nápis , že ťažka autonehoda a skončila v nemocnici...
😠
a ja som ju už lutovala..a ona pobehuje po telerane.. 😀

elise
1. okt 2008

mňa dorazilo že slávika obviní tá koza z obťažovania 😠 začína mi to pripadať ako kriminálka 😒

jaduska
1. okt 2008

aj sa to včera veru končilo ako kriminálka... neviete niekto obsah na štvrtok? sa mi nechce zapínať TV a pozrieť na teletexte

minkak
1. okt 2008

baby citala som,ze miska cobejova sa chysta odrodit pred kamerami,normalne v seriali...ze jej to navrhla reziserka 😕
a potom bude hrat v seriali s vlastnym babom 🙂

sstefi
1. okt 2008

a potom bude písať čobejova aj tu na MK, do temy Do práce s dieťatkom... 😵 😀 😀

bubba
1. okt 2008

😀 😀 a cobejova je akoze tehotna alebo co 😨 😨 😨
inac vcera ma nas....ked dosiel nakonci policajt s vysvetlenim a oni tresknu ...koniec...a ja mozem teraz sediviet v ocakavani ze povie nejaku blbost,ze mu zlyhalo srdce alebo co 😅 😅 tak nakoniec nebude ani vrah ani krimi 😝
ale stanko s nadou 😀 😀 😀 😀 hmmmmm.....

minkak
1. okt 2008

ssteti mozno aj ano 😀
bubba a ty o tom nevies?na markiza.sk bolo aj hlasovanie ,ze ci by to mala mat s ex alebo s otcom mata .....
je v 3mesiaci tusim 😉

minkak
1. okt 2008

bubba kuk sem v pravo je to hlasovanie 😉
a + je tam aj ako dopadlo vysetrovanie 😉 http://ordinacia.markiza.sk/clanok-481906-ordin...

bubba
1. okt 2008

minikak diky usetrila s mi 4 sedive vlasy 😀 😀 😀

bubba
1. okt 2008

no i ked by om bol radsej kby odide na NZ tehotna s tym Ivanom...ten peter mi fakt lezie na nervy 😝