• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Fabian ju hladal v byte ale suseda vravela, že byt je už lho prázdny a odvtedy ju ani nespominali. on sa vtedy pytal aj filipa, že čo s nou je, ale ani on nič nevedel.
30. sep 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristína sa vyparila, možno ju tam ešte vrátia po čase, ktovie? A fakt by tam už niekto mohol aj dobre dopadnúť... Veď v živote máme všetci dosť problémov, tak načo na to ešte aj pozerať....
30. sep 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabian sa este odvtedy aj filipa vypytoval ci o nej nic nevie a on ze nie...podla mna este pride na scenu ked ju este obcas spomenu aby ludia nezabudli kto to bol....verim tomu ze sa vrati upravena,vyliecena a stastna...chuduatko
30. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale slavikova dcera ma napadnika noveho som celkom rada,dufam ze to nebude taky psycho liecitel karmy a pod...tak bude mat aj to dieta a podla mna este aj otehotnie...teda koko ma rokov?ja viem ze aj hovorili ale som akosi zabudla :sweat_smile:
30. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že má okolo 40
30. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj tak to potom pohooooooo :grinning:
30. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi do stvrtka nevydrzim,som zvedava ako dopadla pitva...........
30. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
udialo sa dnes niečo zaujimavé okrem toho, že "každý " obvinuje palenikovu zo smrti manžela? :sweat_smile: asi ani nie, aspon nemám ten pocit :fearful: :grinning:

ale toho stanka s nadou mozeeeem :dizzy_face: :grinning: su super :slight_smile:
30. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva, snad nechceš povedať, že Palenikovu podozrievaš z vraždy!?! :confused: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepodozrievam,ale z toho vysetrovatela nic nevycitas stale sa tvari rovnako,a ako vies serialy,este to budu natahovat
30. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja by som ho asi zabila,aky bol hnusny
30. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanko s nadou super,ale s tou v bare no hroza,riadne skupa na slovo :sweat_smile:
30. sep 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by ma zaujimalo, kde našli taký exemplár :rolling_eyes: des taký nápad... že je furt ticho a :"čo ja viem?" :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked teda predpokladam, že tá baba naživo určite vie povedať viac :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky co sa dnes stalo??? Nepozerala som :sunglasses:
30. sep 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha...na pluska.sk...som videla uputavku na Plus 1 den,a že Silvia Petoova mala vazne nehodu..ufff :confused:
teraz ked ju tam konečne zase do serialu dali..
1. okt 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sillas - ktora to je? koho hra?
1. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraza Michalova sestra
1. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... och skoda, je sympaticka
1. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dnes bola silvia v telerane a je v uplnom poriadku :slight_smile:
1. okt 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zase nas ti novinari dostali...na www.pluska.sk velkými nápis , že ťažka autonehoda a skončila v nemocnici...
:angry:
a ja som ju už lutovala..a ona pobehuje po telerane.. :grinning:
1. okt 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa dorazilo že slávika obviní tá koza z obťažovania :angry: začína mi to pripadať ako kriminálka :unamused:
1. okt 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa to včera veru končilo ako kriminálka... neviete niekto obsah na štvrtok? sa mi nechce zapínať TV a pozrieť na teletexte
1. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citala som,ze miska cobejova sa chysta odrodit pred kamerami,normalne v seriali...ze jej to navrhla reziserka :confused:
a potom bude hrat v seriali s vlastnym babom :slight_smile:
1. okt 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom bude písať čobejova aj tu na MK, do temy Do práce s dieťatkom... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: a cobejova je akoze tehotna alebo co :fearful: :fearful: :fearful:
inac vcera ma nas....ked dosiel nakonci policajt s vysvetlenim a oni tresknu ...koniec...a ja mozem teraz sediviet v ocakavani ze povie nejaku blbost,ze mu zlyhalo srdce alebo co :sweat_smile: :sweat_smile: tak nakoniec nebude ani vrah ani krimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale stanko s nadou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmmmm.....
1. okt 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssteti mozno aj ano :grinning:
bubba a ty o tom nevies?na markiza.sk bolo aj hlasovanie ,ze ci by to mala mat s ex alebo s otcom mata .....
je v 3mesiaci tusim :wink:
1. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba kuk sem v pravo je to hlasovanie :wink:
a + je tam aj ako dopadlo vysetrovanie :wink: http://ordinacia.markiza.sk/clanok-481906-ordinacia-laura-poziada-michala-o-ruku
1. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minikak diky usetrila s mi 4 sedive vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no i ked by om bol radsej kby odide na NZ tehotna s tym Ivanom...ten peter mi fakt lezie na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok