• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Nikto nekukal??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie
10. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja!!!! :angry:
10. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao?????? :- :sunglasses: :sunglasses:
som tu inkognito :sunglasses: :sunglasses:
10. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris!!!!nono!! :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ružový panter :sunglasses:
10. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedáš pokoja! toto je seriozna téma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu sa dejú veci!! Heš... :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy ste čísla,heš domov :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, heš.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli,odpoveď nie!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som jeden a pol časti, potom som prepla na Dr. Housa :grinning:
11. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://ordinacia.markiza.sk/clanok-511983-poplach-v-nemocnici-je-cholera
vyzerá to, že vo štvrtok to bude celkom akčné... :confused:
11. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera zasa nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čakala som, či sa niečo vysvetlí v kauze michal-zuza-lucia...no zas nás budú mesiac napínať :grinning: :grinning: ... vo štvrtok sa to hádam rozbehne :wink:
11. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja..diky za sumar :wink: :wink: , vyzera to nahodou zaujimavo..dufam, ze si to pozriem a nikto ma vecer nevyrusi..
11. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na landlovu choleru som zvedava - to teda bude poplach v nemocnici ! a este byvala riaditelka si sedi v zupanku v riaditelni, hm...
11. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co vravite na dalsiu hysterku po Kamile je to Laura :grinning:
11. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a nosi si aj Laura svoje dieta na natacanie, ako Kamila? :wink: :wink:
Inak, aj mne sa kedysi takato situacia stala, ale to bola mala vacsie decko, co sa stale vrtelo ako ryba, syn ju mal na chvilu postrazit, vsetko bolo ok, ani neplakala, nic sa nestalo...ale lepilo mi teda :frowning2: :frowning2: Hentake decinko, co ma 3-4 tyzdne sa ledva hne a nie, ze sa zkotula z prebalovacieho pultika...ktory je naviac anatomicky tvarovany ako valovcek... :unamused: :unamused: :unamused: Nuz, ale zapletka bola na svete!
11. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som druhu cast zacala pozerat troskunneskor. malého Jakubka zhodil Dodko, alebo spadol sám??
11. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tou hysterickou Laurou ma dostali :stuck_out_tongue_closed_eyes: neprehnali to tak trochu? veď je detská lekárka a také prkotiny sa pýtala aj Páleníkovej, keď ich bola pozrieť, že som nechápala... :confounded:

Nataly, no podľa všetkého spadol sám...
11. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nataly, oni to tusim az tak presne neukazali, ale akoze spadol z prebal. pultika, kym ona odbehla a maly Dodko ho mal strazit.... A predtym aka idylka, aj sucasna zena aj byvala zena usmiate pri stole jedna na druhu pri kavicke...so svojimi detmi... No neviem, ci to takto bezne funguje...ak ano, opravte ma :unamused: :unamused: Ja mam vsak celkom inu skusenost... :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jalao, myslím, že v reále to funguje vo veeeľmi malom percente ,,zmiešaných" rodín, tiež máme inú skúsenosť a v mojom okolí podobne.
Podľa mňa to s Laurinou hystériou preháňajú......aj keď hormóny sú hormóny:slight_smile:
ale ona tuším natáča s iným dieťaťom....či si berie so sebou aj to svoje, to neviem....
11. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som čítala, že o jej dcérku sa stará Bekr, keď natáča a potom si to zasa vymenia, ale so sebou na natáčanie ju neberie... to v seriáli nie je jej vlastné dieťa, veď ona má dievčatko a v seriáli syna, čo by zatiaľ až tak nevadilo, ale neskôr by to už bol problém... :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika Hilmerová tam nemá svoje dieťa,vraj nechcela,v skutočnosti má dievčatko a v seriály chlapčeka.Včera som nevidela a teda vidím že som o veľa neprišla :slight_smile:
11. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja :slight_smile: narovnako
11. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko :wink:
11. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je uplne nerealne, aby pediatricka a navyse nemocnicna takto hystercila... prehnane a vyfabulovane od stola
11. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ta Jancova akoze co???
11. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a keď bude takto hysteričiť aj naďalej, Burger sa na ňu vy......
11. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok