• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
juj ha ta Laura :sweat_smile:
11. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki ja som myslela tu riaditelku byvalu.... :wink:
12. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
info z kuchyne - Mastalir odide z Ordinacie
12. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a. - ty ma nehnevaj :grinning: tak odchadza Lubko Kostelny a uz aj Mastalir??? do prdelky a bude to este stale ordinacia????
Inak vsimli ste si, ze v dnesnej casti neukazali cobejovu a spol?
12. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je Lubko Kostelny???
12. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostelny je stanko juricek :wink:
12. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktor Juricek, nas rysavcek zlaty
12. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a odkiaľ máš také info???
Juríček??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juricek, bolo to tu spominane uz davnejsie a nedavno bol Stanko aj v reflexe, ze sichce oddychnut a ide na 3 mesiace do Ameriky. dufam, ze to nebude moc vidiet v ordinacii a vrati sa opat na gyndu.
a spominal aj take daco, ze ved polnisova bola tiez rok v zahranici a na televiznej obrazovke to ani vidiet nebolo, tak dufam ze si aj Juricka prednahraju. a spominal aj to, ze pocas polroka ma AZ 2 dni volna :pensive: chudacik nas zlaty, vytazeny je na 110%. ten oddych si zasluzi urcite
12. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo a je to tu, salmonela potvrdena, karantena by sa mala skoncit.
12. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki manzel m to povedal :sweat_smile: a jemu reziser :wink:
12. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, to sú novinky :confused: :confused: ...no gregora bude škoda, verím, že je to len planý poplach...takisto juríček neodchádza definitívne... :wink:

ja som čobejovú videla aj v dnešnej časti... na chvíľku... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,no veru v druhej casti uz bola... ale ani mi v prvej nechybala, skor ma hneva, ze prestali rozoberat Lucia - michal - zuzanka... uz to naberalo riadne obratky.
12. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna postavu MIchala už tak domotali, že sa nema už akym smerom vyvíjať ...
12. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, zlatko, sak pozistuj od toho rezisera, ako to teraz s nimi bude... :wink: :wink: Ale v ukazkach bolo, ze riaditel s Luciou idu na nejaky vikend, ci co..aj jej vcera akoby lasku vyznal.. :astonished: :astonished: :astonished: , sice tak rozpacito...ale povedal to! No a videli ste toho Kramara s Majkou v ukazkach??? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Sa mu to tam s tymi babami akosi pletie, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prosím vás, čo povedal riaditeľ Lucii - tú poslednú vetu, keď stáli na tých schodoch???? to som nepočula, ale keď som videla, ako sa Lucia tvári, domyslela som si, že to bolo asi dačo podstatné :sweat_smile:
Maštalíra bude škoda, ak odíde... :unamused:
tu je ďalší dej http://ordinacia.markiza.sk/clanok-512550-sedemnasty-november-oslavia-aj-v-ordinacii
...ale na Zuzu-Michala-Luciu sa akosi vykašlali, už to mohli nejako doriešiť.. :confounded:
13. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no katka, tak to sú info :grinning:
mňa to akosi prestáva baviť, aj včera som to prepla......... :unamused:
13. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja:povedal jej,ze ju milujem :sweat_smile:

a to vcera co bolo :confused: :confused: ved to bol totalny otras :angry: nemalo to ani hlavu ani patu a ta Nora ako tam usmernovala ludi...otrasna cast :angry:

a to akoze po tom vystupe zostall Michal so Zuzanou :fearful: no asi to uz vazne prestanem pozerat :angry:
13. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to az take hrozne nezdalo..ale Nora ako veduca krizoveho stabu... :frowning2: :frowning2: to bolo minimalne divne... Aj tie operativne porady, co mali kvoli karantene, tam stale boli ti isti piati doktori.. :confounded: :confounded: , tam uz ine oddelenia nemali?? ved spominaju niekedy internu, infekcne...Toto su take nedotiahnute detaily, ktore na mna ale potom posobia dost nepresvedcivo, az amatersky :frowning2: :frowning2: Hoci to aj pozeram rada..
13. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ten trojuholník by už mohli nejak doriešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý týždeň sa okolo nich nič neudialo a vyzerá to tak, že michal a zuza fungujú ďalej akoby sa nič nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a miesto toho do deja zamiešajú akúsi choleru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
13. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema, ďakujem :wink:
mne to zamiešanie cholery do deja až tak nevadilo, aspoň to bolo spestrenie... :grinning:
osobne mi idú už na nervy scény s Luciou a Michalom - hádžu po sebe pohľadom ako kone po kope sena, začalo to už pred letom a doteraz sa to nikam nepohlo... :rolling_eyes: už je to dosť trápne... chcelo by to konečne nejakú konfrontáciu, myslela som, že keď už došlo k tej roztržke v bare, že sa to už nejako vyrieši... :confounded:
13. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera som videla len kúsok z poslednej časti, už ma to prestáva baviť, je to na míle vzdialené od reality a pripadá mi to ako nejaký stredoškolský projekt, nie ako seriózny seriál. Bodaj by odišiel Maštalír, lebo len kvôli nemu to už pozerávam.
13. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja:napisala som to jak dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: on ju miluje,nie ja :grinning: :grinning: :grinning:

inak aj ja to pozeram len kvoli Mastalirovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale aspon vidim,ze nie som sama :grinning:
13. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale mi nejde spustit ukazku s buduceho tyzdna :angry: vam to funguje :confused:
13. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak mne sa včerajšia časť páčila,ani neviem ako som ožehlila kopec prádla :grinning: A Maštalír má odísť???Nieeeeee :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: .
13. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj ked vy niekedy nadavate na Ordinaciu, mne to pride ako dobra oddychovka a neriesim ostatne veci ci bola Nora veduca krizoveho stabu alebo nie. Akurat mi tam vadi histericka Hilmerova.
A Mastalira bude skoda ked odide, strasne som chcela aby sa dali s Luciou zase dokopy. Ordinacia bez Mastalira nebude Ordinacia :unamused:
13. nov 2009 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, oni nas stale drzia v napati, ako to s nimi bude, resp. nebude pokracovat...ja im aj fandim, ale scenaristi maju zrejme inu predstavu...Myslim, ze ich vztah=nevztah patrí medzi hlavne linie celého seriálu... Pamatate si, povodne sa vačšina zapletok odohravala okolo ludi z domu od Emy...ale aj Kronerova linia sa mi velmi paci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a este starsi Slavikovci :wink: :wink: :wink: A ohladom tej Nory, nic proti nej a ani som si to nevsimla sama, ale niekedy sa tam skratka vyskytnu take absurdne situacie, co mi kolu ocicka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
DP , ja tiez skoro vždy pri tom nažehlim kopy... :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema, to som aj predpokladala, že ty ju nemiluješ :grinning:
ja to tiež pozerávam ako oddychovku, nie preto, aby som v tom hľadala scenáristické chyby... aj keď niekedy je to pritiahnuté za vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase to je takmer každý druhý seriál a každý tretí film mimo realitu, takže keby som to brala z tohto hľadiska, už nie je čo pozerať...
a páčia sa mi niektoré herecké výkony našich hercov... taký Kostelný nemá chybu, je podľa mňa úúúplne uveriteľný :dizzy_face: takže aj preto ma tieto slovenské seriály bavia, napr. divadlo v našom meste nie je, takže nebyť tohto, ani by som nemala možnosť si o nich utvoriť obraz... :slight_smile:
...ale to len tak na okraj môj názor :wink:
13. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja ked tu pises o hereckych vykonoch, napr. Mastalira som nezazila v divadle, ale zeby podaval nejaky extra uveritelny vykon v Ordinacii, to povedat nemozem. Ale aj tak ho uplne zeriem :grinning:
Alebo napr. taky Jozko Vajda, v ordinacii este celkom ok, ale ta reklama ktoru natocil, na tom sa vzdy smejem :grinning:

ale aj tak ich vsetkych milujem (okrem postav Norisovej a Hilmerovej).

A Stanko je uplne na zozratie :grinning:
13. nov 2009 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky,ja som Vajdu aj Maštalíra v divadle videla a teda klobúk dole.V divadle je to úplne inak,hrajú naživo najmenej 2 hodiny a dávajú všetko zo seba.Takže sa ich musím troška zastať. :slight_smile: A ešte k včerajšej časti-na čas mi zhnusili cestovinový šalát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok