• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
tak dnes oslavime spolu neznu revoluciu... :unamused:
ozaj,vsimli ste si, ze kanocz ked bola na schodoch pred novinarmi, bola v ciernom /tmavom/sacku a v telke ked ju davali /vasariova pozerala spravy z markizy/ tak bola v modrom sacku :wink:
17. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera to vazne? nevsimla som si to veru :sweat_smile: mas dobre oci,pojdem to kuk :grinning:
17. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanocka cely diel behala v tmavom sacku a zrazu v telke mala modre :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera som zvedava,co nas v dnesnej casti caka :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len mi vadia tie trapne vecierky s Labudom v jeho kaviarni :rolling_eyes: ja ho nemam rada a pride mi tam taky nechutne trapny :sweat_smile:
17. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tam Labuda teda vôbec nevadí, práve naopak, tak to tam príjemne oživil... len čo ma štve, že nemôžem pozerať ordinaciu, lebo z archívu mi to nejde, teda ide, ale mi to tam preskakuje z jednej časti do druhej hocikedy, tak sa to nedá normálne pozerať a tv nemáme, teda nemáme markízu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. nov 2009 o 19:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, idem sledovať, nech som v obraze... :wink: :wink: :wink: zajtra to preberieme.. :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím a dopodrobna, nech z toho aspoň čosi mám :sunglasses:
17. nov 2009 o 20:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! no kde ste všetci? veronika13 aj ja som minulý týždeň chcela pozrieť niečo na markíze z archívu a nefungovalo mi to.Tak včera to bolo pokojné,celé dva diely riešili oslavu 17. novembra u Labudu v kaviarni,najskôr že bude,potom že nie,Labuda tam mal stretnúť nejakého nepriateľa z mladosti,čo ho udával...Doktor Juríček sa vrátil do práce,zdá sa byť v pohode...,Vajda krásne vynadal tej trápnej zvodkyni Erike či ako sa volá,babe z recepcie čo po ňom ide...boli v bufete sa tam pretŕčala,Páleníková tam bola tiež,Vajda recepčnej potom povedal svoje :grinning: Júúj už ma nič nenapadá,baby pridajte sa :slight_smile:
18. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tá vterka z recepcie je Stanka :angry: , dobre jej včera Vajda naložil :grinning: :grinning:
Kramár sa zveril Kronerovi, že miluje aj tu bývalú riaditeľku, čo bola v kome a aj tú Majku, sestričku od Slávika :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale o Michalovi a Zuzane som nepostrehla nič, ale aj som odbiehala...Akurát v ukážkach na buduci diel sa tam čosi vadili.. :unamused: :unamused:
18. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to bolo v bufete, stanka sa dako predviedla? nevidela som zo 20minut. popiste,ja nerada archiv a na pc film?ee
mastalir ma nove faro? kanoczka snad zabere :slight_smile:
18. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos to co bolo vcera :confused: :confused: uz mi to lezie na nervy,ved sa tam nic neriesi :unamused: pozrela som ukazku zo stvrtka a mam taky dojem,ze nam vytru kocura a Lucia si narazi niekoho ineho v tatrach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Mazar bol perfektny jak odfajcil tu recepcnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co bola vcera v ordinacii ??? nevidela som prosim....
20. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera mali v nemocnici kontrolu z uradu pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, lebo mazar pri problematickom porode zlomil klucnu kost a pletenec novorodencovi, tak to tam celu jednu cast riesili, nakoniec dosli k tomu, ze mazar nepochybil... dalej sa skamosili michal a riaditel, opili sa spolu a riesili luciu, ako su do nej obidvaja zalubeni... no a este bola laura na poporodnu kontrolu k slavikovi, ale zastupovala ho simona, tak odtial zdupkala.... a uz ma nic nenapada... a este zuzana mala zase ziarlivostne vystupy...
20. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zo Zuzana síce robia hysterku, ale ktorá by na jej mieste nežiarlila??? :sweat_smile: veď má dobrý dôvod :confused:
20. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa vcera zase raz pobavila :grinning: :grinning: uz to beriem len ako odlahcenie vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vsimli ste si kolko sa v tom seriali pije alkoholu? kazdy tam chlasta, dokotri v sluzbe, pred sluzbou, po sluzbe... riaditel im nalieva :grinning:
20. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo Zuzany som chcela napísať :sweat_smile:
20. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzdy sa v nemocnici nieco ututla a nikdy nie je nemocnica vinna, ani lekari....vidim, ze sa realita odzrkadluje aj v serialy...a to je fakt smutne, lebo opak je pravdou
20. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera zabavila dobre na tom ked juricek operoval a primar pri nom stal,bez ruska,bez sterilenho plasta...akoze...no...chudaka otecka pri porode dobre ze nedaju do plynovej masky :grinning:
20. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale no neberte zas vsetky tie detaily tak tragicky :grinning:

ja sa tesim kedy sa konecne hanblivy Stanko da dokopy s Norou, iba na seba stale pokukuju :slight_smile:
20. nov 2009 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si ja "nedetailista" vsimnem taky detial :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou by si mali dat robotu lebo aj ja som si vsimla ze casto tam pobehuju po operacke len tak bez rusok...
20. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sa tam fakt akosi vsade chlastalo... A kedze riaditel nema ani ziaden sekretariat a ludia mu tam po zaklopani vojdu priamo z chodby :unamused: :unamused: :unamused: , je to od nich celkom odvazne s tymi rozliatymi "napoleonkami".. :confused: :confused:
A co teda vcera ta Danica Jurcova, nechala si to babatko? (mala krasny zupan, ze? :slight_smile: )
20. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten zupan sa aj mne pacil:slight_smile:)
20. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to prišlo nejaké prehnané...kvôli zlomenej kľúčnej kosti volať úrad pre dohľad na zdrav. starostlivosťou?? :confused: :confused: ...môj malý mal tiež zlomenú kľúčnu kosť - vraj dôsledok rýchleho pôrodu a do 3 dní mal rúčku v poriadku...to by ma ani nenapadlo narobiť tam taký cirkus tá páni (zabudla som meno :sweat_smile: )...alebo som tiež mala?? :wink:

riaditeľ s gregorom boli dobríííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...vlková pokračuje v scénach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už by aj stačilo...a župan sa páčil aj mne :wink: :grinning:
20. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja zasnem :grinning: ze stihate este aj zupany pozerat :confused: :grinning: :wink:
20. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

mne sa strasne pacilo,ked si vypili spolu Fabian s Mazarom a Mazar padol a mal narazenu ruku a Fabian na to,ze ma aspon vaginalne volno :grinning: :grinning: :grinning: to bol dobry hlod.

inac na porodnom sale nemusia mat rusku,ved ja ked som rodila ani porodna asistentka nemala rusku,len lekarka.to je uplne real.samozrejme keby to bol cisarak je rec o inom, tam sa musi ruska
20. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si nepamätám, že by vôbec niekto mal rúška pri mojich pôrodoch.....
20. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok