Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

nadhera
17. nov 2009

tak dnes oslavime spolu neznu revoluciu... 😒
ozaj,vsimli ste si, ze kanocz ked bola na schodoch pred novinarmi, bola v ciernom /tmavom/sacku a v telke ked ju davali /vasariova pozerala spravy z markizy/ tak bola v modrom sacku 😉

helenkasabinka
17. nov 2009

nadhera to vazne? nevsimla som si to veru 😅 mas dobre oci,pojdem to kuk 😀

nadhera
17. nov 2009

kanocka cely diel behala v tmavom sacku a zrazu v telke mala modre 🙂

helenkasabinka
17. nov 2009

nadhera som zvedava,co nas v dnesnej casti caka 🙂

helenkasabinka
17. nov 2009

Len mi vadia tie trapne vecierky s Labudom v jeho kaviarni 🙄 ja ho nemam rada a pride mi tam taky nechutne trapny 😅

veronika13
17. nov 2009

mne tam Labuda teda vôbec nevadí, práve naopak, tak to tam príjemne oživil... len čo ma štve, že nemôžem pozerať ordinaciu, lebo z archívu mi to nejde, teda ide, ale mi to tam preskakuje z jednej časti do druhej hocikedy, tak sa to nedá normálne pozerať a tv nemáme, teda nemáme markízu 😝 😠

jalao
17. nov 2009

dievčatá, idem sledovať, nech som v obraze... 😉 😉 😉 zajtra to preberieme.. 😀 😀

veronika13
17. nov 2009

prosím a dopodrobna, nech z toho aspoň čosi mám 😎

depecko
18. nov 2009

ahojte! no kde ste všetci? veronika13 aj ja som minulý týždeň chcela pozrieť niečo na markíze z archívu a nefungovalo mi to.Tak včera to bolo pokojné,celé dva diely riešili oslavu 17. novembra u Labudu v kaviarni,najskôr že bude,potom že nie,Labuda tam mal stretnúť nejakého nepriateľa z mladosti,čo ho udával...Doktor Juríček sa vrátil do práce,zdá sa byť v pohode...,Vajda krásne vynadal tej trápnej zvodkyni Erike či ako sa volá,babe z recepcie čo po ňom ide...boli v bufete sa tam pretŕčala,Páleníková tam bola tiež,Vajda recepčnej potom povedal svoje 😀 Júúj už ma nič nenapadá,baby pridajte sa 🙂

jalao
18. nov 2009

ahojte, tá vterka z recepcie je Stanka 😠 , dobre jej včera Vajda naložil 😀 😀
Kramár sa zveril Kronerovi, že miluje aj tu bývalú riaditeľku, čo bola v kome a aj tú Majku, sestričku od Slávika 🙄 🙄 ale o Michalovi a Zuzane som nepostrehla nič, ale aj som odbiehala...Akurát v ukážkach na buduci diel sa tam čosi vadili.. 😒 😒

nadhera
18. nov 2009

co to bolo v bufete, stanka sa dako predviedla? nevidela som zo 20minut. popiste,ja nerada archiv a na pc film?ee
mastalir ma nove faro? kanoczka snad zabere 🙂

ema.nz
18. nov 2009

ty kokos to co bolo vcera 😕 😕 uz mi to lezie na nervy,ved sa tam nic neriesi 😒 pozrela som ukazku zo stvrtka a mam taky dojem,ze nam vytru kocura a Lucia si narazi niekoho ineho v tatrach 😝 😀 😀

ema.nz
18. nov 2009

a Mazar bol perfektny jak odfajcil tu recepcnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zelmirka1
20. nov 2009

co bola vcera v ordinacii ??? nevidela som prosim....

alusha
20. nov 2009

vcera mali v nemocnici kontrolu z uradu pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, lebo mazar pri problematickom porode zlomil klucnu kost a pletenec novorodencovi, tak to tam celu jednu cast riesili, nakoniec dosli k tomu, ze mazar nepochybil... dalej sa skamosili michal a riaditel, opili sa spolu a riesili luciu, ako su do nej obidvaja zalubeni... no a este bola laura na poporodnu kontrolu k slavikovi, ale zastupovala ho simona, tak odtial zdupkala.... a uz ma nic nenapada... a este zuzana mala zase ziarlivostne vystupy...

sasiki
20. nov 2009

Zo Zuzana síce robia hysterku, ale ktorá by na jej mieste nežiarlila??? 😅 veď má dobrý dôvod 😕

ema.nz
20. nov 2009

tak ja som sa vcera zase raz pobavila 😀 😀 uz to beriem len ako odlahcenie vecera 😝

alusha
20. nov 2009

inak vsimli ste si kolko sa v tom seriali pije alkoholu? kazdy tam chlasta, dokotri v sluzbe, pred sluzbou, po sluzbe... riaditel im nalieva 😀

sasiki
20. nov 2009

zo Zuzany som chcela napísať 😅

diddi
20. nov 2009

vzdy sa v nemocnici nieco ututla a nikdy nie je nemocnica vinna, ani lekari....vidim, ze sa realita odzrkadluje aj v serialy...a to je fakt smutne, lebo opak je pravdou

bubba
20. nov 2009

ja som sa vcera zabavila dobre na tom ked juricek operoval a primar pri nom stal,bez ruska,bez sterilenho plasta...akoze...no...chudaka otecka pri porode dobre ze nedaju do plynovej masky 😀

renatkas
20. nov 2009

Ale no neberte zas vsetky tie detaily tak tragicky 😀

ja sa tesim kedy sa konecne hanblivy Stanko da dokopy s Norou, iba na seba stale pokukuju 🙂

bubba
20. nov 2009

no ked si ja "nedetailista" vsimnem taky detial 😀 😀 😀

zelmirka1
20. nov 2009

nahodou by si mali dat robotu lebo aj ja som si vsimla ze casto tam pobehuju po operacke len tak bez rusok...

jalao
20. nov 2009

Vcera sa tam fakt akosi vsade chlastalo... A kedze riaditel nema ani ziaden sekretariat a ludia mu tam po zaklopani vojdu priamo z chodby 😒 😒 😒 , je to od nich celkom odvazne s tymi rozliatymi "napoleonkami".. 😕 😕
A co teda vcera ta Danica Jurcova, nechala si to babatko? (mala krasny zupan, ze? 🙂 )

alusha
20. nov 2009

ten zupan sa aj mne pacil🙂)

marcca
20. nov 2009

no mne to prišlo nejaké prehnané...kvôli zlomenej kľúčnej kosti volať úrad pre dohľad na zdrav. starostlivosťou?? 😕 😕 ...môj malý mal tiež zlomenú kľúčnu kosť - vraj dôsledok rýchleho pôrodu a do 3 dní mal rúčku v poriadku...to by ma ani nenapadlo narobiť tam taký cirkus tá páni (zabudla som meno 😅 )...alebo som tiež mala?? 😉

riaditeľ s gregorom boli dobríííí 😝 😀 ...vlková pokračuje v scénach 😝 😝 ...už by aj stačilo...a župan sa páčil aj mne 😉 😀

helenkasabinka
20. nov 2009

kocky ja zasnem 😀 ze stihate este aj zupany pozerat 😕 😀 😉

zuzula25
20. nov 2009

ahojte.

mne sa strasne pacilo,ked si vypili spolu Fabian s Mazarom a Mazar padol a mal narazenu ruku a Fabian na to,ze ma aspon vaginalne volno 😀 😀 😀 to bol dobry hlod.

inac na porodnom sale nemusia mat rusku,ved ja ked som rodila ani porodna asistentka nemala rusku,len lekarka.to je uplne real.samozrejme keby to bol cisarak je rec o inom, tam sa musi ruska

sasiki
20. nov 2009

no ja si nepamätám, že by vôbec niekto mal rúška pri mojich pôrodoch.....