• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
bubba tak to som rada,ze az 4 :sweat_smile:
1. okt 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy by ste dievčatá keby vám zato zaplatili poriadne neodrodili pred kamerami? :slight_smile: o čobejke roky nič nebolo počuť a teraz keď tam už nie je Fialová tak je z nej veľká hviezda. tak hádajte kto vyhrá najbližšiu anketu OTO v sekcii herečka roka? :grinning:
2. okt 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liana: myslis? no ja ani za milion nie ale oni uz asi nevedia co so sebou od radosti :angry:
2. okt 2008 o 08:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som nepozerala...palenikova umrela ci co ??? :confused:
2. okt 2008 o 10:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, palenik umrel. a dnes už asi budu aj vysledky pitvy, aby sa vylučilo cudzie zavinenie. (alebo sa nevyluči...? :sweat_smile: :grinning: )
2. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi: podla mna ano
2. okt 2008 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ho nechali umrieť chudáka? veď bol v tom seriáli taká dôležitá postava :confused: :confused:
2. okt 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co som pozerala a ak som dobre pozerala tak posledna cast co bola bola natocena este v roku 2007, takze sa nemusime bat ziadneho tehu a urazov hlavnych predstavitelov, kedze predpokladam ze dalsia seria sa uz tocit nebude kedze uz kazdy s kazdym :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz11 a to bola ktora?
2. okt 2008 o 12:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuuuz, nebud pesimistka, ja tipujem, že ešte jedna určite bude :wink: :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ktora? :grinning:
2. okt 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta posledna cast to bola ktora?
2. okt 2008 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta v utorok :grinning:
2. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak to budu musiet upravit scenar do dalsej serie som zvedava s kym bude kamila cakat to dieta
2. okt 2008 o 12:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nečitaš bulvar? :confused: :grinning: :grinning:

no, keby to chceli moc pomiešať, tak to by mala dieťa s Ivanom, ked chcu klud, len nejaku tu hadku s Danielou, tak bude tehotna od Petra. jednoduché, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no priznam sa ze taketo clanky moc nie :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2008 o 12:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja, to ja len zo srandy. ja som už tak dávno nevidela nejaky časopis(okrem mama a ja, ale už ani to ma moc nebavi), že aj to že je čobejova tehotna som sa dozvedela tuto v tejto teme :sweat_smile: :grinning:
2. okt 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak to som si ja zas precitala v tom bulvari :o)
2. okt 2008 o 12:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si na tom lepšie ako ja :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to len tak vynimocne vies
2. okt 2008 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to fakt bude Kamila v tom?
2. okt 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste šokované z Laurinho tehotenstva? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
už davnejšie som si všimla, že Adamko fičí na tesco fialovych plienkach. :slight_smile:
a že všetci maju peugeot-y :dizzy_face: :grinning:
2. okt 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu Petrovi by až tolko problemov nemuseli vymyšlať :angry:
2. okt 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem sa pridat do fanklubu ordinacie? :slight_smile: nooo u mna stupol dnes kocis, no fajne to natrel tej natalii. uz mi fest liezla na nervy
2. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím, že bol najvyšší čas ju vyhodiť
2. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze, ta Natalia je hnusna! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2008 o 21:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, pridávam sa k vám, môžem? :sunglasses:
už dávnejšie pozorujem, že vzťahy v nemocnici sú podľa scénaristky-DOSŤ pritiahnuté za vlasy!!! :angry: Myslím tým hlavne vzťahy podriadených k nadriadeným. Tá baba asi vôbec netuší ako to v reálnom živote chodí. Iné vzťahy má pomerne reálne napísané, ale to čo sa deje v seriálovej nemocnici je úbohé a primitívne. úplne poprela prirodzenú autoritu: riaditeľa(Kramár),primárov(Himerová, Kostelný), "vternosť až príliš nereálna"- sestry-tá nemožná bloncka s podmaľovanými okáľmi-dosť nechutná, neviem meno.,a tá stará beštia v okuliaroch- tiež neviem meno.tie dve sú vykreslené ako podvraťáčky-no síce môže to aj byť, ale je to dosť zveličené.
Keby sa takto chovala sestra k primárovi, tak ten ju znemožní a sfúkne len čo by sa na neho tak pozrela. Aj keby bol hlúpejší ako ho hrá Kostelný. :sweat_smile: (Inak, ten hrá fakt dobre, ale myslím, že mu moc nesedí tá úloha-vypadá ako komediant). A v reálnom živote by sa žiadna sestra TAKTO nechovala k primárovi, hlavne sa takto verejne na plnú hubu primárovi netyká pred pacientami,aj keby bola jeho milenka.

uf, som sa rozpísala, ale nedalo mi.
2. okt 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, viem o com hovoris. Aj ja som zo zdravotnictva a obcas sa zasmejem, ze toto je mozne fakt len vo filme :grinning:
Ale zase na druhej strane je to dobry relax, i ked vieme, ze realita je trosku ina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, je tam viac scenaristov...a jedna z nich je slecna Dzurindova :wink:
2. okt 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok