Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lucaska
4. dec 2009

marcca dakujem.....tak labuda sa bude starat o baby......... 😅 😅 😅 😅
no tak na petra sa da pozerat v telke ale ako ste tu uz niekto napisali mat ho doma tak neviem neviem....... 😀 😀

helenkasabinka
4. dec 2009

aj podla mna je tam peter super 😀

marcca
4. dec 2009

lucaska, labuda sa už dostaral 😀 ...chudák skončil skôr ako začal 😀 😝 a kamila nakoniec nejde do roboty, takže ani nepotrebujú 😉

sstefi
4. dec 2009

mna by zaujimalo,kde je Tereza. to je tá, čo bola majitelkou kaviarne kedysi.(ja som teraz mala výpadok 1 rok, čo som to nesledovala, tak toto mi je už asi 2 týždne nejasné 😅 )

dakujem 😉

saudi
4. dec 2009

babule, ja mam otazku dost z minula, ze preco sla Laura Havranova rodit toho Jakuba do nejakeho Talianska? ako sa tam nabrala?

veldinka
4. dec 2009

saudi...oni tam tuším šli na dovolenku a tam ju to chytilo ak sa nemýlim 😉

mirka099
4. dec 2009

saudi..ako pise veldinka.. sli tam na dovolenku..kvoli Davidovi aby prisiel na ine myslienky.. no a Laura tam uz musela aj ostat

saudi
4. dec 2009

jaaj, dik 🙂 som za divila, ze co za napad ist rodit do talianska 🙂

nikka23
4. dec 2009

no ja pozeravam ordinaciu dost pravidelne a musim povedat, ze sa mi nepaci, ze sa tie zeny tak hrabu do roboty....viem ze to nie je vzdy sranda byt na materskej/rodicovskej dovolenke, tie prve roky zivota dietat nikdy nevratime spat

miska002
8. dec 2009

dnes ste nekuk???????.............. 😉

bejbypd
8. dec 2009

ja som kuk a risovi stankemu dnes islo ja som sa sulala jak si krasne vyspevoval 😀

miska002
8. dec 2009

vsetkym dnes islo sa mi zda............ 😝 😀

marcca
8. dec 2009

ja som nemohla z petra a novej kuchárky 😀 😀 😝 a z tých dvoch krásavcov v závere 😀 jak sa pobili a ten debil stanke im do toho spieval 😝 😀 😀 😀 😀 😀

bejbypd
8. dec 2009

no ja som sa na tej poslednej scene smiala az mi slzy tiekli 😀 no dnes to ale inak bolo take no mikulasske 😀

tamka84
8. dec 2009

no mne sa zdá že sa tam v poslednej dobe zase nič zaujímavé nedeje... 😒

nadhera
9. dec 2009

ale posledna scena bola fakt dobra, bitka a do toho stanke spieval hymnu. 😀 😀 😀

helenkasabinka
9. dec 2009

ten Peter je riadny 😀 s tou kucharkou bol dobry 😀

juj a ten trapny Labuda s tou hracou kravatou 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no hrozne-jaj ha jak ho ja len nemusim 😒

a ta posledna scena veru dali si ti dvaja ale do drzky 😀 a v novej ukazke boli svetovy ako si tie monokle pozerali 😀 "ze ukaz ty prvy,nie ty ,tak naraz 😀 😀 😀 " boli dobri 🙂

dalo sa to pozerat.......a ta Nora a vrchna sestra 😀 su uzasne ako sa niekedy dotahuju 😉

veldinka
9. dec 2009

ja súhlasím s tamkou, že v poslednej dobe nič zaujímavé. Podľa mňa to strašne naťahujú a niektoré tie veci, čo tam rozoberajú sú úplne zbytočné... 😒

zelmirka1
9. dec 2009

a mne sa veru vcera tiez pacilo, ta scena na konci nemala chybu, som sa nasmiala...a kucharka je tiez dobra

inak Labuda mi tam vobec nesedi a nedaj boze ho dat dokopy s Milkou Vasaryvou, taka dama a taky maly tucny hrozny chlap...nechcem byt hnusna, napr. vo Vesnicko ma strediskova bol super ale nemoze hrat ctitela takejto herecke no nie ?

helenkasabinka
9. dec 2009

zelmirka.... ja som minule na markize pozerala jednu relaciu /zabudla som jej nazov/ a zrovna tam hral aj Labuda....a pytali sa ho aj nieco okolo ordinacii a tam prezradil,ze v ordinacii bude mat aj scenu ked sa s Milkou Vasaryovou vyspi v posteli 😅 😅 😅 tak teda scenaristi ich nakoniec asi daju aj tak dokopy......aj podla mna ako si napisala ze sa k nej vobec nehodi,tak si mala uplnu pravdu-je otrasny 😒

zelmirka1
9. dec 2009

nestras ma, to je des, skoda ze dali prec Horvatha ten sa k nej hodil super, ale Labuda ?????? mozno to bude len taka niaka vtipna scena ktora nebude znamenat ze medzi nimi nie co je. Vcera ked som ju videla pri tej vecery, mne sa zda uzasna dama.

marcca
9. dec 2009

jj, Milka je dáma s veľkým D 😉 ...ale tak posnažil sa, tučniak malý 😀 ...a všimli ste si, že on je pomaly viac širší ako dlhší?? 😀 😀 ...ale inak ani Horvath mi nejak nereže, ani k nej ani celkovo... 😝

helenkasabinka
9. dec 2009

zelmirka veru je to tak-vravel o tej scene ze sa s nou vyspi 😒

a ozaj kam sa podel ten policajt Veronikin manzel??? 😕

anavila
9. dec 2009

vwela opstav zmizlo, ti co to pise ten dej, akosi zabudaju na postavy, nic nedotiahnu do konca, postava proste zmizne a hotovo.... a ta mlada doktorka na urgente, Milka? jake halo okolo toho robili ze nova postava a zmizla kdesi do prdele, sorry za vyraz.dalej sestricka Nada, ta stetka Kristina, co s Fabianoom bola. Oni navymyslaju kopec postav a potom ich nenapadne vytratia

anavila
9. dec 2009

vwela postav zmizlo, ti co to pise ten dej, akosi zabudaju na postavy, nic nedotiahnu do konca, postava proste zmizne a hotovo.... a ta mlada doktorka na urgente, Milka? jake halo okolo toho robili ze nova postava a zmizla kdesi do prdele, sorry za vyraz.dalej sestricka Nada, ta stetka Kristina, co s Fabianoom bola. Oni navymyslaju kopec postav a potom ich nenapadne vytratia

silvia123
9. dec 2009

Ja sa zase dobre bavím, že na urgente je jediná sestrička, doktory sa menia a Valentová je asi na wonderky zapojená, tak ide non-stop 😀 😀
A že Labuda skončí s Vašaryovou v posteli, toť dobrá hovadina, veď ten by mal problém z tej postele vstať a nie ešte... škoda reči, vôbec sa k nej nehodí, je trápny a otrasne tlstý, fuj.

silvia123
9. dec 2009

Ja sa zase dobre bavím, že na urgente je jediná sestrička, doktori sa menia a Valentová je asi na wonderky zapojená, tak ide non-stop 😀 😀
A že Labuda skončí s Vašaryovou v posteli, toť dobrá hovadina, veď ten by mal problém z tej postele vstať a nie ešte... škoda reči, vôbec sa k nej nehodí, je trápny a otrasne tlstý, fuj.

silvia123
9. dec 2009

Sorry, musela som opraviť ten preklep- tých doktorov, nedalo sa na to pozerať 😀

marcca
9. dec 2009

aj Daniela zmizla, aj Jašovci 😝 a tiež Kamilin ex- Martinov otec...a ešte ktosi len si nespomeniem 😝
anavila, Naďu tuším premiestnili na iné oddelenie sa mi marí... 😉

depecko
10. dec 2009

ahojte,hovoríte mi z duše,Labuda je trápny celý .....K Milke sa vôbec nehodí...ešte tak ku kuchárke.. 😀 Inak kuchárka zaujímavá postava,aj herečku mám rada,nespomeniem si na meno,viem že je to Gaišbergova sestra,dnes uvidíme čo bude, 🙂 ...