• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
vidim ze nie som sa ma co mi tam Labuda nesedi...a hlavne k Vasaryovej preboha to je total nevhodne....
inak je pravda ze niektore postavy zahadne zmizli a casto ostane nieco nedoriesene, mali by sa polepsit :wink:
10. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som to minule nedopozerala, preco sa chytil michal s riaditelom???? ved boli kamosi a spolu pili???? kvoli lucii???
10. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dpecko, kucharka sa vola Oľhova..tusim Jana... :wink:
10. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma 6 deti... :confused: :sweat_smile:
10. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pre luciu sa pomlatili .....michal povedal riaditelovi ze ju mal len na sex a v stave v akom boli /alkoholovom/to inac ani nemohlo skoncit ako mastenicou......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta scena na schodoch teraz bola super...........su budu monokle obdivovat..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ide sa na pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty prvy ...nie ty.....naraz........ :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napises ze chces pod stromcek uja doktora........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz nikto nekuk...............
10. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem tiez takeho uja doktora na vianoce pod stromcek komu mam napisat? :grinning:
10. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbypd aj ja :wink: asi aj ja napíšem ježiškovi :grinning:
10. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedopozerala som to lebo som isla kuk odsudene, kto chce akeho doktora??????
10. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia bola vonku s malou /polniskou/neviem ako sa vola a stretli michala a mala sa pytala lucii ze ci napise jeziskovi ze chce pod stromcek uja doktora .......... :wink:
10. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by lucia mala super darcek................... :wink: :wink: :wink: :wink: potom nech posle adresu napisem aj ja jeziskovi a ak budem posluchat mozno sa dockam............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam cislo na mobil na jeziska chces.......????.....zavolas a splni tvoje priania ani posluchat nemusis..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepáči ako sa posledne Kroner naváža do Hanky kvôli tej Mináčovej, čo ju chodí masírovať... pritom predtým sám vytruboval, že na tom čosi je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Hirša ja celkom žeriem, asi som tu jediná :grinning:
10. dec 2009 o 23:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta polnisova je tehulka /3.mes./ :grinning: :grinning: :grinning: velmi plodny serial. :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: áno plodný.Ktovie či aj ona bude hrať s bábom,alebo teda aj v seriáli bude tehotná./dúfam že s Juríčkom/sú chutný
11. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Polniska a Juricek su zlatucky.......

aj ja sa k vam pridavam s tym jeziskovim darcekom-takeho pekneho doktora dostat pod stromcek-hmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra polniska je uz v 4. mes.
myslim, ze s jurickom budu spolu a budu mat babo...no celkom by som si ich aj vedela predstavit, ale ked juricek odchadza...
a ta kucharka je neskutocne dobra herecka. kto ste ju videli v Profesionaloch ako matku Skarlet, tak mi date za pravdu. hrozna raketa a jazyksa jej nezastavi......dufam, ze sa na nej zasmejem aj v ordinacii.
A Hirš? nevadi mi, ale asi by som ho nesparovala s Pani herečkou!!!!!!!!!!!!!!!!
11. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten striptér na konci bol fantastická bodka
15. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco, som sa fajne schuti zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som čakala, že to bude do konca :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Peter zas exceloval :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,čo bolo včera??????????bola som s kamoškou na punči :grinning: a príchod až po Ordinácii :slight_smile:
16. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to asi na dalsi rozpadnuty vztah, stefan a laura, aj ked dufam, ze sa nerozidu... no a nejako maju k sebe blizko so simonou :confounded:
16. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok