• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ahojte baby, nechcem vám brať ilúzie, ale vyzerá to tak, že Juríček je naozaj gay...mám to potvrdené z bratislavskej gay komunity :sunglasses: inak tiež si nedám ujsť ani jeden diel :grinning:
30. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieraj presne tak on si potom pozeral,ci je dorucena urcite :wink:
30. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoda ze ordinacia bude mat taku dlhu pauzu a preco vlastne? :confused:
30. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
speváčka...to fakt???? Nemôžem uveriť... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. dec 2009 o 02:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Ordináčky :slight_smile: Všetko naj.do Nového roka,nech aj v roku 2010 nás baví Ordinácia :grinning:
5. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nazdárek! podobne aj ja vinšujem!! :wink: Nech to scenáristom dobre píše! :grinning: :grinning: Kedy začínajú? Fakt až vo februári? program som nepozerala...
5. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ordinácia začína už 9.februára a na markíze je už ukážka z ďalšej série :slight_smile:
6. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jalao, ale veď na tom nie je nič hrozné, že je niekto gay, veď hádam si sa nechcela za neho vydať? :grinning: ja mám tiež dvoch kamarátov gayov a sú úplne super... :sunglasses:
6. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no spevacka, ved ja nemam ozaj nic proti...ale na neho by ma to fakt nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mne sa on velmi paci, ale ako herec...ako chlap ani nie...bol by mi asi po plecia :wink: :wink: :grinning: :grinning:
Depecko, diky za avizko! :slight_smile:
7. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedy zaciname????
3. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tuším 9.2. v utorok :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeer, uz sa tesim teraz
3. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konecne :wink: l
8. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz zajtra ideme natooooooo :slight_smile:
8. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ideme na toooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj dievčatá, stala sa mi príííšernááá vec...som si myslela, že som si zapla nahrávanie a až o 20.30 som zistila, že prt sa mi nahráva tak som prepla a akurát sa Zdena hádala so svojím synom o tej jeho orientácii...mohli by ste mi prosím napísať, čo sa dialo dovtedy? aspoň také kľúčové body, aby som nestratila niť...ďakujem
9. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nevidela, baby aspon strucne co sa udialo, nepozeram na nete lebo nie je kedy prosim....
9. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
udialo sa to, ze filipov novy priatel sa zamestnal ako lekar na pediatrii, zdena to nevie prehltnut... laura zacala robit na pol uvazku, doma je stale nervozna a burgerovi to uz prekaza... nora je tehotna a juricek stastny, ze bude otcom... doktorovi sykorovi prisla z bratislavy priatelka aj s dcerkou... este nieco zaujimave? uz si nespominam...
10. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak znova som sa namotala na ordináciu,aj keď som si hovorila že obmedziť tv! :grinning: Včera to bolo ok,až na tie reklamy,veď len čo sa zapozerám do deja bum reklama potom koniec časti znova reklama a tak dokola.Nepáči sa mi že všade tí ístí herci,:Krajčiová,/Panelák,Profesionáli/ Mičkovicová,-aká seriózna,celkom sa mi v tejto úlohe páči taká famme fatale chce byť :wink: opití tínedžéri-no veľmi som im to neuverila,ale dobre a neviem čo sa so mnou stalo ale Gregora v poslednom čase nemusím a to som ho žrala! :grinning: Ešte môj skromný postreh-Mičkovicová keď boli na prechádzke s Krónerom vonku v parku,potom strih boli večer doma,medzitým niekto iný,-a znova Mičkovicová s Kronerom v parku.-ale mali rovnaké veci :grinning: Vy ste sa ako zapozerali??
10. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
depecko aj sa som si niečo také všimla. A zase im asi dva krát bolo vidieť mikrofón. Nepomôžem si ale strašne mi lezie na nervy Laura Havranová. Všetko si tým správaním pokazí. Som zvedavá ako to bude pokračovať.
10. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne sa vcera pacilo a take detaily s mikrofonom si nestihla ani postrehnut, :grinning:

ti tinedzeri opiti boli maximalne trapny-ja som robila barmanku a musim napisat,ze absinth tak ani zdaleka nehori ako oni z toho spravili tragediu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to ma dost dozralo :rolling_eyes: :rolling_eyes:

to ako horel v pohari,bolo ok ale uz potom ako to horelo na linke a na zemi,s tym to riadne posr..... :sweat_smile: :rolling_eyes: dobre vela liehu museli do toho alkoholu primiesat aby to tak horelo :rolling_eyes:

Mne uz ide čobejova na nervy,uz bude za chvilku aj na zachodovej misy vycapena :sweat_smile:
10. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mikrofón som ešte nevidela :grinning: mám okule na tv aj do dialky tak asi preto :slight_smile: .Ja sa alkoholu nerozumiem takže ten oheň som nechápala aj tak :grinning:
10. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňa teraz dosť baví Juríček s Norou. Gregora absolutne nemusím a ani som nikdy nemusela. Príde mi strašne taký sebavedomý. Mladí opilci boli ozaj trápni a Króner s jeho priateľkou sa k tomu dieťatku správajú ako keby bolo zákonom chránené alebo čo. Najlepšia bola veta: Nechceš mu dať cumlík? :sweat_smile: No, ale rada sa na to pozerám :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mickovicova akoze nekoji, ked si pripijala u kronera s kramarom vinko? :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ááno to som si aj ja všimla!!!! :grinning:
11. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidíme čo dnes budú riešiť.z upútavky ma napadá len svadba Juríčka s Norou. :wink:
11. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a chýba mi starý doktor nooo meno ma nenapadá zo ženou Zuzkou Krónerovou. :pensive:
11. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja sa rada pridam do tejto temy ordinaciu mam velmi rada.. a pozeravam veru aj s mojim drahym. namotala som ho :grinning: inak z uputavky som si vsimla ze lucia bola zase z michala nejaka prec? a to som si myslela ze uz pred vianocami ako to skoncilo ze si uvedomila na kom jej zalezi...
11. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok