Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
2. okt 2008

chudera natalia to uz vyzera na riadnu frustraciu urcite ma pocit ze je totalna nula 😔 no ale co ma potesilo,ze mastalir hadam bude oteckom ta mu este len da zabrat ta jeho blondata hmmmm,uhmmmmmmm,ehmmmm pani primarka..heh
lubila sami ziarlivostna scenka medzi slavikom a misovou mamou 😅 😅 skoro ako v puberte 😀

matullienka
3. okt 2008

bubba: ale je pravda ze ta dlhovlasa stara herecka neviem teraz meno tak ide po slavikovi ako po udenom

lubii
3. okt 2008

Ahojte dievčatá, čo povedal Tomeček na začiatku Studenkovej? Som to nestihla.

matullienka
3. okt 2008

tak to som nevidela ani ja

bambusko
3. okt 2008

povedal jej, ze vysetrovanie preukazalo, ze islo o nehodu. palenik dostal porazku a palenikova mala sedativa v krvi uz skor ako zomrel.

a vcera bolo zase vidiet mikrofon, ked daniela krmila adamka v tom choditku. inak sa cudujem, ze tam vobec zaradia take veci, ved v niektorych krajinach je to uz zakazane predavat, akoby to propagovali 🙄

matullienka
3. okt 2008

bambusko: ved prave v niektorych krajinach nie na slovensku 😠

adik64
3. okt 2008

Ja som včera moc nevidela, iba kúsok, keď práve Laura oznamovala Michalovi, že je tehotná a potom ešte Petra s tou múrou čiernou (Danielou 😀 ). Ináč mi ten Peter ide strašne na nervy, je taký pasívny, nerozhodný a tej Daniele stále iba prikyvuje, čo si ona zmyslí, už jej hneď vyhovie... Ja sa čudujem tej Kamile, keby som mala doma takého chlapa, že neriešime nič iné, len jeho milenku s deckom a jej problémy, už ho dávno pošlem k vode, aj keby bol zo zlata. A to jej včera dával ešte peniaze na nájomné... 🙄

mirka414
3. okt 2008

bambusko a co mu davala??nevidela som tuto cast este... co je zakazane??

elise
3. okt 2008

tak bohužial tá blbá laura zostane s michalom 😠 😠 😠 s tým tehotenstvom ma prekvapili ale peter je tiež taký tajtrlík. 😠

depecko
3. okt 2008

matulienka,-po Slávikovi ide Kocúriková. 😝 Po reklame /druhej/som už nevidela,na radosť manžela sme prepli na stv čku bolo Radosť zo života o Jožkovi Krónerovi,tak len zíííííram že LAura tehotná????????????????????????????? 😠

bambusko
3. okt 2008

davala mu vyzivu, ok 🙂 ale choditko je diskutabilne

http://www.babycare.sk/index.cfm?Module=Article...

matullienka
3. okt 2008

depecko: no nevedela som si rychlo spomenut ta mi je inak strasne nesympaticka pride mi taka vtierava

biela
3. okt 2008

čítala som v programe na budúci týždeň že vlk sa vyspí s luciou a bude chcieť opustiť vlkovú 😀

matullienka
3. okt 2008

biela: coze?

sstefi
3. okt 2008

v prípade vlkovej by som teraz navahala a vytrepala z neho také výživné na seba aj na dieťa, že by sa pototo 😀 😀 😀 (aj ked to nie je jeho dieťa 😅 😝 )

sstefi
3. okt 2008

ale priznam sa, neviem si ich spolu predstaviť, ako "spia" 😅 😨 😝 😀

sstefi
3. okt 2008

ten mikrofon som si aj ja všimla pri tej scene s danielou a adamkom, ako ho krmi. 😀

biela
3. okt 2008

lucia na vlka pozerá tými svojimi kukadlami ako vyplašená "laňka". 😀 on ozaj vyzerá ako vlk, starý a šedivý... 😀

elise
3. okt 2008

vlk starý chlípnik tiež by ho mohli dať preč zo seriálu 😀

matullienka
3. okt 2008

elise: no to teda by ho mohli vyhodit moc mi tam nesedi

sstefi
3. okt 2008

no, ale zase nato, že má o pár mesiacov 60 rokov, celkom sa dá, nie? 😉

biela
3. okt 2008

sstefi čo sa ti ľúbi? 😀

sstefi
3. okt 2008

no j amyslím, že na svoj vek vyzerá celkom fajn. a inak nemám slabosť na starších chlapov. mne režú tí cca okolo 30. neviem, čím to je, ale je to tak 😅 😀 😀 😀

lekno
3. okt 2008

Tak ja som tak dúfala, že sa niečo stane a Lucia sa dá s Michalom opäť dokopy... Tá Laura mi k nemu tááák nesedí 😖
A teraz čítam, že sa Lucia vyspí z Vlkom, no fúúúúúj 🙄

matullienka
3. okt 2008

lekno: tak to sme dve neviem preco ale mne je ta Laura strasne nesympaticka

biela
3. okt 2008

mne je nesympatická daniela, najprv šteká na petra a za sekundu sa prihovára malému sladkým hlasom "papaj, adamko, papaj", hrozná osoba.
tá natália je dobre zakomplexovaná 😀 😀 😀 , dobre ju hrá tá herečka. keď hovorila ako fotila v paríži, to bolo k popukaniu... 😀

lekno
3. okt 2008

Mati 😉
A ten Ľubo Kostelný tam hrá tiež takého "debilka", ale zas sa aspoň zasmejem. Tak ako včera, keď mu Naďa dohodila najskôr múmiu a potom tú Mariku, čo ju hrala Danica Jurčová 😅 trepala, trepala a on už pri nej nestihol nič iné, len gúľať očami 😝 Sme sa nasmiali 😀

matullienka
3. okt 2008

lekno: ten stano on mi tam pride taky ze kde ma sotis tam som 😉

lekno
3. okt 2008

Asi tak, ťuťko jeden 🤐 😵

sstefi
3. okt 2008

ne hej, ale keby daniela štekala aj na adamka, tak zase to by sa vám nepáčilo 😠 😀