• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
kokso ten Noga a ta akoze jeho zena...no hrozne :unamused:
16. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky boli zladeni do modra.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby..co si myslite, kto to bude u Slavika???...Vyhlasujem tipovaciu sutaz...Ja tipujem, ze to bude Fabian v ordinacii s tou byvalou pacientkou :astonished:
16. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby ta gynekologicka s byvalym manzelom /co maju spolu Dodka/ ?
16. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipatko a v akej izbe to bolo u slavika? :confused:

ja tipujem,ze to bude Fabian s pipinou-neviem ako sa teraz vola ta brckava sestricka :sweat_smile:

alebo Magda s Fabianom :grinning: :wink:
zelmirka to ma teda ani nenapadlo :grinning: dobry tip :wink:
no magda s niekym...hocikym by bola este lepsie vzruso :grinning:
16. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka :grinning:
16. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem na Michala s Luciou :grinning: ...nakolko mama Lucii povedala, ze sa moze vratit odkila prisla/teda zo zurky u Nory/, bol tam aj Michal...tak sa vratila na zurku a.... :grinning: bolo
16. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslím, že to bude Michal a Majka...
16. mar 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to bude majka s michalom ved maju mat spolu pletky a ma ich pritom nacapat slavik takze to budu oni :wink:
16. mar 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a michal, urcite, ved na stranke ordinacie o tom pisu....no hroza
17. mar 2010 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože michal a majka(gabika dzurikova)? To nechapem :unamused: To akože čo? Ved v živote som ich spolu nevidela.Nebude to Michal s Luciou?
17. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink:

tak práve sa mi skladajú pod oknami filmárske vozy :grinning: sme to privolali :grinning:
zatiaľ sa tu zhromaž´duje komparz, 2puboši a baba s kočíkom s dvojičkami, a bol tu aj Kostelný, ale išiel asi na kafčo do tepla niekam :wink:
17. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, no vidis, som ta privolala s tymito spravickami, tesime sa, co nam povies nove...pozorne sleduj :wink: :wink:
17. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, veru veru :wink:
je ich tu ako maku, ráve všetci raňajkujú "nastojáka" a vyfajčujú :grinning:
17. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky ty si naša veľvyslankyňa. :grinning: Inak ako sa ti darí? rada som čitala v sekcii zmenšovačky... :wink: tešíme sa na nové info z tvojho okna :slight_smile:
17. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ahooooj, dlho som ta nevidela :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa tesim na pikosky od teba :grinning:
tolko potencialnych dvojic ste tu uviedli, ze teraz neviem, koho si mam vybrat :rolling_eyes: :grinning: ja som najskor typovala Fabiana s Bubnovskou, ale asi to nakoniec fakt bude Michal s niekym :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechame sa prekvapit, co nam pani scenaristi prichystali
mimi a pozdrav Kostelneho :dizzy_face: :grinning:
17. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: áno Kostelnému cmuk! aj keď je homo... :wink:
17. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko, ahoj :wink: nakoľko nás "nabúrala" záškodníčka, téma upadla, ale v novej verzii je a bude uzamknutá :wink:

iwusska, ahoj :wink: no, kvoly vyššie spomenutej záškodníčke som sem mááálo chodila :wink:

no, pod kuchynským oknom mi zastaví čierny vw a v ňom sedí Juríček, ide okolo baba s kočíkom, Juríček ide vystúpiť... natočili na 1x :wink:
17. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko, hej??? tak preto sa tak ochotne fotí s babami :grinning:
17. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooooooooo a vystúpil z auta aj Maštalír :wink: baby, je odo mňa asi tak 10m a medzi nami moje plastokno kuchynské :grinning:
17. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja ti taaaaak strasne zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som aj fotila :wink:
17. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, z auta vystúpi Juríček, Gregor, Juríček nesie igelitku s plyšovým macom,Gregor ťahá kufor...
17. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmenili ťahanie kufra za nesenie, asi hrmotal :grinning:

spakovali,naložili do auta a odfičali :wink:
17. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky, super :wink: ..len pozorne sleduj ďalej :grinning: ...žeby sa nám gregor sťahoval?? :confused: :confused:

prichytení budú majka s gregorom, už sa to na predošlej stránke preberalo :wink: ...ale som veľmi zvedavá ako tí dvaja na seba narazia...ale vyzerá to na pekný pruser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž niekde som čítala že Kostelný s Koleníkom.... :pensive: :wink: nech sú len štastní chlapci.... :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo bolo "dôležité" včera?som bola s kamoškou na káve :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
hej hej, bude to Mahka s Gregorom :wink:
Majka sa rozvedie s Vilom a pôjde s Kamilou zapíjať rozvod. Tam bude tancovať s Gregorom, no a potom sa spolu vyspia a prichytí ich Slávik.
Inak, mne sa to už zdá také prihlúple, že je Gregor všade vtrepaný. Do každej zápletky :rolling_eyes:
17. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok