Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
17. mar 2010

Majka s Gregorom???? 😝 😝 😝 asi by sme mali my zacat pisat tie scenare

zelmirka1
17. mar 2010

no veru uz nevedia koho s kym 😀 😝
inak Filip s partnerom su zlati, vybrali dobreho typka toho doktora Kuzmu
ozaj vcera sa mi nepacilo ako Gregor zhadzoval svoju nemocnicu pred tym lekarom z Anglicka, ved OK ze tam mal lepsie podmienky ale vyslovene daval najavo ze je to u nich desne a pritom tvrdi predtym ze ma svoju pracu velmi rad a nemohol by bez toho byt, to je podla mna serinkanie do vlastneho hniezda.

marcca
17. mar 2010

zelmirka, aj mne sa lúbia tí dvaja 😉 ... a nátalii som aj trocha závidela jak tam okolo nej dvaja obskakujú 😅

katyl
19. mar 2010

baby, co spravila kamila, ked je taka smutna?
nevidela som minula a predminule
dik 😀

mirka414
20. mar 2010

ja som sa trosku zasmiala ked kamilina svokra vynadala Petrovi,ze nema na knizke ,,mizernych 2000euro 😲 teda cudujem sa ze pri tolkych detoch ma este na chleba a nie 2000na knizke.inak uz davno neukazali toho jeho synceka akosi ho prestal navstevovat 😒 ...

lussy23
20. mar 2010

Bolo zlaté, keď sa Dorka rozprávala so Stankom. ,,Ale veď čakáme dieťa!" to povedala ako keby dieťa čakala. 🙂
Ozaj, ja to nepozerám dlho a nechápem, odkiaľ berú tie maličké novonarodeniatka.

lekno
20. mar 2010

Katyl, jej svokra (Petrova mama) bola preč a Lucia dohliadala nad chalupou a nad "majstrom", ktorý tú chalupu prerábal... sem tam doma prespala aj s Tomášom, no a Kamila si zmyslela, že chce Lucia všetko prerobiť pre seba, že tam chce zostať s frajerom a že chce Petra vydediť... tak najala právnika. No a keď sa domov vrátila Petrova mama, tak jej prišiel list, že sa má dostaviť na psychiatrické vyšetrenie a že vraj ju chcú zbaviť svojprávnosti či čo.. tak si ich všetkých zvolala domov, nech jej to vysvetlia. No a vyšlo najavo, žo to vlastne všetko spôsobila Kamila svojou nevedomosťou. Kamila chcela právnika zrušiť a teraz mu musí zaplatiť 2000 eur trovy. Tak preto 😉

dada1212
20. mar 2010

Inak tá Kamila mi riadne lezie na nervy! Nevie čo vlastne chce 😠

helenkasabinka
23. mar 2010

kokso co Jurickovi zasa prepina? hadam nezacne zasa prasky uzivat 😕

helenkasabinka
23. mar 2010

Michal a Majka to bola ina haluz 😀 😅

helenkasabinka
23. mar 2010

chuda Nora 😒

murinka
23. mar 2010

veronika jaka je nenapadna 😀 jak vyzveda 😀 a jak sa pri tom tvari 😀

zelmirka1
23. mar 2010

no kto vie ci nechcu takto elegantne Juricka a Noru odstranit zo serialu....citala som ze ten herec chce odist od Ameriky a Polnisova ide na matersku tak to by sadlo nie nie ? odidu do Kanady a kedykolvek ich mozu vratit spat.
Inak naco tam dali tu Haydu no veru tam uz bude hrat za chvilu vselikto 😉

silvia123
23. mar 2010

Mne sa páčilo aká super kamoška vie byť Kamila 😀 a hlavne sa vie hneď dobre napchať do prdele Lucii, asi si myslí že tým to všetko odčiní 😀, takúto klepnu z nej spraviť, no super rola...

zelmirka1
23. mar 2010

je fakt ze to zacala hned sirit ako najvacsia klebetnica 😒 som zvedava ked sa to dozvie Zuzana ???

depecko
24. mar 2010

ahojte,ako sa vám páčilo včera???mne nie veľmi.Hlavne z nových postáv som rozladená 😔 😒 😉 ,Haydu s dcérou je už všade...a všade také mrchy hrá...Načo nové postavy?Veď ich je tam dosť. 😠 Len scenáre na mieru im ušiť.Pustíme sa do toho???? 🙂 🙂 😉

marcca
24. mar 2010

depecko, o tej Haydu si mi to zobrala z jazyka 😉 ...práve som niečo podobné išla naťukať 😀 ...aj to,že všade hrá rovnaké postavy...možno inú ani nevie zahrať 😝 😕 😕 ...mňa by len zaujímalo, kto ju všade aj dcérou pretláča...lebo toto už neni normálne 🙄 🙄 🙄

marcca
24. mar 2010

no a včerajšia časť o ničom, najmä vďaka novým postavám 🙄 🙄 ...akurát juríčkovci mali trocha dusno...najkrajší bol koniec 😉 ...jak gregor tie lieky hltal 😝 😀

depecko
24. mar 2010

katulka2709 si ma predbehla,už som to išla kopírovať 🙂 🙂 ,škoda ich, ☹

zelmirka1
24. mar 2010

ved to bolo jasne ze asi koncia obaja a krasne ich poslu do Kanady a keby chceli tak sa mozu kedykolvek vratit....
ta Haydu sa mi tiez nepacila, najprv tam dceru vopchala a teraz seba a este chce robit sestricku, uz len to nam chybalo 😒

iwusska
24. mar 2010

zelmirka 😀
ale ked skoncia Jurickovci, tak aj mala Haydu bude musiet, ibaze by si ju jej mama adoptovala namusela by ist do Kanady 😝
vcera sa mi to zdalo strasne " preKalmanovane" 😝 😝

zelmirka1
24. mar 2010

vidis iwusska to je fakt, mala asi skonci ved ju beru zo sebou 😉 no aspon nieco, mne sa tam nepacila, taka "herecka" a zdala sa mi dost neprirodzena ale mozno je to len moj pocit.
Inak o Kostelnom uz davno pisali ze chce odist do Ameriky takze som cakala ako ho daju prec, myslela som ze ked bol vtedy na psychiatrii ze uz sa nevrati ale asi az teraz je to akualne.

iwusska
24. mar 2010

zelmirka nie je to len tvoj pocit...to moje "herecky" by to mozno lepsie zahrali 😀 😀 ale zasa sa tak nepodobaju na Polnisovu 😀 😀 😀

marcca
24. mar 2010

iwusska, s tým kalmanom máš pravdu, ale on je aspoň celkom sympoš..čo sa o jeho manželke povedať nedá 😝 ...a ak ju ešte strčia hrať nejakú sestričku, tak to už naozaj prestávam sledovať 🙄 🙄 ...to už nech miesto nory nastúpi radšej kamila 😝

marcca
24. mar 2010

jo a čo sa týka malej "herečky" 😝 ...myslím, že dieťa ktorejkoľvek z nás by to zahralo oveľa lepšie, ale bohužiaľ - nie sme slávne jak Karin Haydu 😅 ...veď tá malá hádam od narodenia hrá v kadejakých reklamách a momentálne vo všetkých najsledovanejších seriáloch 😝 🤐

zelmirka1
24. mar 2010

mate pravdu ta mala Haydu je vsade a prehanaju to, asi ju mamina tlaci kde moze a pritom posobi fakt neprirodzene ani to nie je niake extremne pekne dievcatko. Takze stastnu cestu do Kanady 😀 😎 a je to.

iwusska
24. mar 2010

mne sa velmi pacila, ked bola este malicka v reklame Orange, tam bola fakt rozkosna...ale teraz je to take nasilu prominentne dieta 😝

marcca
24. mar 2010

zelmirka 😀 😀

mirka414
24. mar 2010

ani mne sa nepaci ta Haydu myslim ze naozaj aj ine deti by si zasluzili za den zarobit 150eur ale nedostanu sancu,lebo deticky prominentov sa dostanu vsade,asi su na to odkazane. 😒