Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
13. apr 2010

Depecko, ja som stvrtkovu cast videla len tak na pol oka, boli sme do 9 na navsteve, ale myslim, ze Juricek ide uz na operaciu a Zuzana sa skamosila s tou Haydu, sedeli spolu pri vine a Haydu ju nahovara na poriadny vylet bez deti - rovno do Pariza.. 🙂 Ak si daktora spomeniete na daco dalsie podstatne, pridajte, nech som dnes vecer v obraze.. 😝 😝

helenkasabinka
13. apr 2010

no slak ma trafi ak to spravia tak ze sa Juricek nepreberie z narkozy kedze tam konci 😅

mimikyky
13. apr 2010

heli nestraš, ešte nebolo to čo tu naposledy natáčali, tam sa niekam trepal s kufrom 😀

helenkasabinka
13. apr 2010

mimi ale to moze byt dnes s tymi kuframi lebo odchadza dnes na operaciu a prave sa ide balit 😉

mimikyky
13. apr 2010

ee, to išiel s kufrom "domov"

helenkasabinka
13. apr 2010

ahaaaaa tak fajn,tak potom prezije 😀

mimikyky
13. apr 2010

no,to netuším 😀 uviíme,ako ho odpracú a kam, veď aj Polnišku musia odpratať pomaly 😀
dnes točili u kamošky vo vchode, že Furková s tým psychošom tam boli

helenkasabinka
13. apr 2010

uuuha no teda aj do nitry by mohli prist natacat 😉

mimikyky
13. apr 2010

nabudúce keď ich stretnem,mám ich poslať???

helenkasabinka
13. apr 2010

Lubka ano smer nitra nech uz idu 😀

zelmirka1
13. apr 2010

no ale tak trapne to vymysleli ako ho Kaufmanova operovala a zisti ze aj v malom meste su zaujimave pripady....a nakoniec tam zostane ze ? no veru sa mi nepaci moc karieristka jedna,zaujimalo by ma kde ma celu dobu ked pracuje to par mesacne babo...

helenkasabinka
13. apr 2010

zelmirka no veru suhlasims tebou

mimikyky
13. apr 2010

asi v mrazáku 😉

iwusska
14. apr 2010

mimi 😀 😀 😀 ona ma malu u mamy, ktora si s nou poobede aj zdriemne 😀 😀
mne ide vrcholne na nervy " separatista" Oliver, uz to s tymi smetami prehanajuuuuu 🙄 🙄 🙄

helenkasabinka
14. apr 2010

ja sa bavim na tom Oliverovi ako ho kazdy odignoruje a on je z toho zufaly 😅 😀

iwusska
14. apr 2010

je to na pobavenie, ale podla je tam dost inych veci, ktore by sa mali riesit a nie 10 casti o separovanom zbere 🙄 😀

iwusska
14. apr 2010

ja som sa vcera bavila na Hanke Siskovej, super zahrala tu opitu 😀 😀 😀 😀 a tie hlasky nemali chybu 😀

mimikyky
14. apr 2010

veru to separovanie 😝 už by mohli s tým prestať

iwusska
14. apr 2010

mimi pozicaj okno, aj ja chcem pozerat natacanieeeee 😀 😀 😀 😀

mimikyky
14. apr 2010

iwusska, no už mi pod oknom asi nebudú,lebo tu "býva" Polniška 😀 v tom Vajdovom byte, a keď ju idú odpratať 😠
jedine, že by sa Vajda zase vrátil "domov" 😀 ale pochybujem,lebo """u Studenkovej býva""" vo dvore radničnej reštaurácie 😀

iwusska
14. apr 2010

mimi 😀 😀 😀 😀 to u vas na dolniakoch sa takto divoko byva???? 😨 ze vo dvore.... 😀 😀

depecko
14. apr 2010

ahojte! no konečne je tu riadna diskusia 🙂 mimikyky nová foto 🙂 včera som pozerala po dlhšom čase.Škoda Polnišovej a teda som zvedavá čo urobia s Juríčkom. 😝 Len nech nezomrie!!!! ☹ A aké kámošky Zuza s tou Haydu...Inak keď boli v bufete Gregor s Luciou Gregor jej povedal že Zuzana je v Paríži,že má volný večer a o chvílu Zuza doma a ešte len "spomínali" Paríž.A zaujímavá hláška Zuzy Haydu /neviem ako sa volá jej postava/ keď jej manžel hovorí že poslal som ti na účet 3 tis.euro/na nákupy/ a ona že "voľakedy si bol štedrejší" 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ach jaj to sú tie rozdiely.... 😝

iwusska
14. apr 2010

depecko a tebe bezne manzel neposiela 3tis.€ na nakupy v Parizi?????? lebo ani mne nieeeeeee 😝 😝 😝 toto je take realne ako Zuzina vyzaz akozto zienky domacej / myslim tie saty a celkova vyzaz ked je doma / 😀

helenkasabinka
14. apr 2010

no ja do Pariza na nakupy ani nechodim a nie aby mi aj 3tisic € posielal mm na ucet 😅

helenkasabinka
14. apr 2010

jaj ja nemozem ale zuza je divna a jak dava Michal najavo,ze sa s nou nadsene bozkava 😀

jalao
14. apr 2010

Moja dcera vcera zahlasila, ked Kroner hladal tu novu pracu, ze NIEEEE, nech ho nedavaju prec!! 😀 😀 Vravim, neboj, ona si najde potajomky robotu tu a on v BA 😀 😀 A skoro takto sa to aj stalo.. 🙂 A 3 tisicky na nakupy...no ja ani netusim, co by som si tam isla kupovat!!! Ale coze ja mozem, ja som rada, ze si kupim tu niekde nove rifle...mesiac sa z nich tesim ... 😎 😎 😀 😀

mimikyky
14. apr 2010

depecko, tá foto, aby nikto nespoznal,tak z diaľky 😀 😀 😀 ha ha ha, ja viem, na ulici počúvame dodnes, že to je tá a tá čo bola tam a tam 😀 😀 😀

no, tie 3litre€, ha ha ha, ja som rada ak naškrábem "po našom" 3itre skk 😝 😝
a Paríž? ee, tam by som ani nešla,mne je dobre tu 😉

a k tomu domácemu ohozu: ja tepláky, tielko,cop a hotovo

depecko
14. apr 2010

mimikyky tak ty si aká celebrita!!!! 😉 😉 kašli na reči,závidia 🙂 🙂 Nuž mne manžel neposiela 3 tis na účet 🙂 ale ľúbim ho aj tak.Ja som si včera kúpila v číňáku biele topánky za 10 euro a som rada 😀 😀 😀 Ale späť k Ordinácii lebo ma vymažú že nepíšem k téme 😀 : jalao-aj by nám málo bolo 3 tis euro v Paríži keď jedny šatočky vyjdú aj na tisíc euro 😀 Zuza je kočka fakt keď je doma k tomu ten udnudený výraz nuž čistá realita 🙂 🙂 🙂 🙂

zelmirka1
14. apr 2010

ale neprehanajte baby ved sa hadam tiez trochu upravite za tie tri roky doma ci nie ? a kto vie mozno by sa tu nasli aj take co im manzel dava tri tisicky eur na nakupy, kto ma nech mina a kto nie nech je stastny aj tak no nie ?
Ja len nechapem naco to komplikuju s Jurickom a tou operaciou, ved mohli pekne odist do Kanady, potom Gregor so Zuzou za nimi /maju vraj v seriali skoncit tiez/ a je to vyriesene....a keby sa chceli vratit vzdy je sanca... 😉

helenkasabinka
14. apr 2010

jaj uz aj gregor so zuzou maju koncit 😕 😔