• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Depecko, ja som stvrtkovu cast videla len tak na pol oka, boli sme do 9 na navsteve, ale myslim, ze Juricek ide uz na operaciu a Zuzana sa skamosila s tou Haydu, sedeli spolu pri vine a Haydu ju nahovara na poriadny vylet bez deti - rovno do Pariza.. :slight_smile: Ak si daktora spomeniete na daco dalsie podstatne, pridajte, nech som dnes vecer v obraze.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slak ma trafi ak to spravia tak ze sa Juricek nepreberie z narkozy kedze tam konci :sweat_smile:
13. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli nestraš, ešte nebolo to čo tu naposledy natáčali, tam sa niekam trepal s kufrom :grinning:
13. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ale to moze byt dnes s tymi kuframi lebo odchadza dnes na operaciu a prave sa ide balit :wink:
13. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, to išiel s kufrom "domov"
13. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa tak fajn,tak potom prezije :grinning:
13. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to netuším :grinning: uviíme,ako ho odpracú a kam, veď aj Polnišku musia odpratať pomaly :grinning:
dnes točili u kamošky vo vchode, že Furková s tým psychošom tam boli
13. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuha no teda aj do nitry by mohli prist natacat :wink:
13. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabudúce keď ich stretnem,mám ich poslať???
13. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka ano smer nitra nech uz idu :grinning:
13. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak trapne to vymysleli ako ho Kaufmanova operovala a zisti ze aj v malom meste su zaujimave pripady....a nakoniec tam zostane ze ? no veru sa mi nepaci moc karieristka jedna,zaujimalo by ma kde ma celu dobu ked pracuje to par mesacne babo...
13. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka no veru suhlasims tebou
13. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v mrazáku :wink:
13. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: :grinning: :grinning: ona ma malu u mamy, ktora si s nou poobede aj zdriemne :grinning: :grinning:
mne ide vrcholne na nervy " separatista" Oliver, uz to s tymi smetami prehanajuuuuu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bavim na tom Oliverovi ako ho kazdy odignoruje a on je z toho zufaly :sweat_smile: :grinning:
14. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na pobavenie, ale podla je tam dost inych veci, ktore by sa mali riesit a nie 10 casti o separovanom zbere :rolling_eyes: :grinning:
14. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera bavila na Hanke Siskovej, super zahrala tu opitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tie hlasky nemali chybu :grinning:
14. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru to separovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: už by mohli s tým prestať
14. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi pozicaj okno, aj ja chcem pozerat natacanieeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska, no už mi pod oknom asi nebudú,lebo tu "býva" Polniška :grinning: v tom Vajdovom byte, a keď ju idú odpratať :angry:
jedine, že by sa Vajda zase vrátil "domov" :grinning: ale pochybujem,lebo """u Studenkovej býva""" vo dvore radničnej reštaurácie :grinning:
14. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to u vas na dolniakoch sa takto divoko byva???? :fearful: ze vo dvore.... :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! no konečne je tu riadna diskusia :slight_smile: mimikyky nová foto :slight_smile: včera som pozerala po dlhšom čase.Škoda Polnišovej a teda som zvedavá čo urobia s Juríčkom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len nech nezomrie!!!! :frowning2: A aké kámošky Zuza s tou Haydu...Inak keď boli v bufete Gregor s Luciou Gregor jej povedal že Zuzana je v Paríži,že má volný večer a o chvílu Zuza doma a ešte len "spomínali" Paríž.A zaujímavá hláška Zuzy Haydu /neviem ako sa volá jej postava/ keď jej manžel hovorí že poslal som ti na účet 3 tis.euro/na nákupy/ a ona že "voľakedy si bol štedrejší" :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ach jaj to sú tie rozdiely.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko a tebe bezne manzel neposiela 3tis.€ na nakupy v Parizi?????? lebo ani mne nieeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto je take realne ako Zuzina vyzaz akozto zienky domacej / myslim tie saty a celkova vyzaz ked je doma / :grinning:
14. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja do Pariza na nakupy ani nechodim a nie aby mi aj 3tisic € posielal mm na ucet :sweat_smile:
14. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja nemozem ale zuza je divna a jak dava Michal najavo,ze sa s nou nadsene bozkava :grinning:
14. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dcera vcera zahlasila, ked Kroner hladal tu novu pracu, ze NIEEEE, nech ho nedavaju prec!! :grinning: :grinning: Vravim, neboj, ona si najde potajomky robotu tu a on v BA :grinning: :grinning: A skoro takto sa to aj stalo.. :slight_smile: A 3 tisicky na nakupy...no ja ani netusim, co by som si tam isla kupovat!!! Ale coze ja mozem, ja som rada, ze si kupim tu niekde nove rifle...mesiac sa z nich tesim ... :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko, tá foto, aby nikto nespoznal,tak z diaľky :grinning: :grinning: :grinning: ha ha ha, ja viem, na ulici počúvame dodnes, že to je tá a tá čo bola tam a tam :grinning: :grinning: :grinning:

no, tie 3litre€, ha ha ha, ja som rada ak naškrábem "po našom" 3itre skk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Paríž? ee, tam by som ani nešla,mne je dobre tu :wink:

a k tomu domácemu ohozu: ja tepláky, tielko,cop a hotovo
14. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimikyky tak ty si aká celebrita!!!! :wink: :wink: kašli na reči,závidia :slight_smile: :slight_smile: Nuž mne manžel neposiela 3 tis na účet :slight_smile: ale ľúbim ho aj tak.Ja som si včera kúpila v číňáku biele topánky za 10 euro a som rada :grinning: :grinning: :grinning: Ale späť k Ordinácii lebo ma vymažú že nepíšem k téme :grinning: : jalao-aj by nám málo bolo 3 tis euro v Paríži keď jedny šatočky vyjdú aj na tisíc euro :grinning: Zuza je kočka fakt keď je doma k tomu ten udnudený výraz nuž čistá realita :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neprehanajte baby ved sa hadam tiez trochu upravite za tie tri roky doma ci nie ? a kto vie mozno by sa tu nasli aj take co im manzel dava tri tisicky eur na nakupy, kto ma nech mina a kto nie nech je stastny aj tak no nie ?
Ja len nechapem naco to komplikuju s Jurickom a tou operaciou, ved mohli pekne odist do Kanady, potom Gregor so Zuzou za nimi /maju vraj v seriali skoncit tiez/ a je to vyriesene....a keby sa chceli vratit vzdy je sanca... :wink:
14. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz aj gregor so zuzou maju koncit :confused: :pensive:
14. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok