• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
daniela sama o sebe je trápna postava tak som sa potešila že odyšla do maďarska a ona sa vrátila ako sťahovavý vtáci :grinning: :grinning: :grinning:
ked je to už beverli hils každý s každým kto tam ešte nikoho nestriedal? :confused: :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte zatial nikto nie je "teplý" :sweat_smile: , takže to ešte nie je beverly ani nič americké :grinning:
3. okt 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi: no tak to mas pravdu a na koho by si to typla?
3. okt 2008 o 12:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, netrufam si :sweat_smile:
3. okt 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo, práve ma niečo napadlo. ten fotogfraf, každej sa vraj páči, no a každá sa mu podlizuje a nakoniec by sa zistilo toto. :fearful:
ale zase on je (aspon zatial) len taká vedlajšia postava
3. okt 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kostelný :grinning: teda jeho postava v seriáli :slight_smile: Ale zase musí byť nejaký dej baby.By nás to nebavilo potom.
3. okt 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom mi už napadá len filip, ale aj toho by bola škoda :dizzy_face: :grinning:
3. okt 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ten mal priatelky sstefi :grinning:
3. okt 2008 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a? ved teraz na to pride a hotovo, nie? takmer všade to tak funguje. v amer. filmoch určite :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to ma nenapadlo ze by sa tak sklamal a zrazu zacne byt na chlapcom :grinning: :grinning: :grinning: hotovy scenarista zo mna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
3. okt 2008 o 12:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z teba? :confused: :astonished: ved si si práve privlastnila moj napad!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak z nas oboch a ku komu ho priradime? k tomu fotografovi?
3. okt 2008 o 13:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy sme sa dohodli na spolupráci? :confused: :grinning: :grinning:

no ale keby som si mala vybrať, tak radšej ten fotograf, viac mi to pasuje k jeho xichtu :sunglasses: :grinning:
3. okt 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda ale ani zo stana by nebol zly gay
3. okt 2008 o 13:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým juríčkom to nie je zlý nápad a keby sa dal dokopy stým fotografom :grinning:
ale fotograf vraj bude opalovať nelu :unamused:
3. okt 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm skoda tak juricek a filip co?
3. okt 2008 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze laura len povedala michalovi, ze je asi tehotna...nepotvrdila to, nie?...dufam,ze michal zisti pri sono, ze je to cysta, ktora zapricinila meskajucu MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak by to asi oznamila rovno, alebo by ju ukazali ako si robi test
3. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi: a mozno to len filmuje aby si ju zobral
3. okt 2008 o 13:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj ja som sa len dobre zasmiala ked sa nanho zvalila laura a on zacal,ze pozooooooooooor pozoooooooooor(teda aby neublizila jeho potomkovi):grinning: :grinning: ako nejaky laik
3. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to si myslim...kedze sa lucia vyspi s vlkom, vrati uder michalovi..oba vztahy prechadzaju zmenami, preto si myslim,ze nakoniec skonci michal s luciou...podla mna to bude bud falosne tehotenstvo zo strany laury, alebo nejaky lekarsky problem, na ktory by mal asi prist michal :confused:
3. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ak aj bude tehotna tak sa jej nieco stane a potrati a to bude koniec ich vztahu :fearful:
3. okt 2008 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo zistia, ze michal je neplodny :confused: /neviem ako to skoncilo, koho je to vlkovej dieta/...ak to nie je michalove a on je neplodny, tak s luciou budu moct adoptovat deti,lebo aj ona vyzera byt neplodna....ALEBO :slight_smile: lucia nemoze splodit dieta len s michalom...a s vlkom otehotnie
3. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vlkovej dieta je praveze michalove takze tak
3. okt 2008 o 13:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to mi uslo...tak by vlk krasne vratil michalovi uder...lucia aj laura by boli naraz tehotne :wink:
3. okt 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by ti bola ina sila este by aj naraz rodili nie? :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: u michala :grinning:
3. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to laurine tehotenstvo bude neký bluf eby ho lapla a potom sa prizná že tehotná nieje ved je gynekolok tak si to môže overiť aj doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlkovej dieta je Michalove, vsak? nepovedali to priamo, ale ked Vlk s tym vysledkami otcovstva prisiel za Vlkovou, povedal jej nieco v tom zmysle, ze ak chce este udrzat ich manzelstvo, mozu na to zabudnut a odpustit jej.... takze som z toho usudila
3. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura sa citi asi ohrozena, ked takto riskuje :astonished:
3. okt 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok