• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ved to je to co som pisala naco si od neho poziciavala peniaze ked ho vlastne nechcela a teraz zase prijala pomoc od Rezaka
5. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že vtedy, keď si ich požičiala ho ešte chcela, len potom zistila, že môže mať deti, tak si s ním zrazu život nevedela predstaviť :confounded:
5. máj 2010 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď v čase, keď jej ich požičiaval, ešte neboli naspäť spolu, ešte len hľadali cestu späť... a myslím, že riaditeľ by jej požičal aj vtedy, keby spolu nechodili. Bral to ako kamarátsku výpomoc. Teraz to chce späť len kvôli tomu ako sa k nemu správa, naozaj to vyzerá tak, že by bola schopná ho podraziť - veď nakoniec je ochotná spolupracovať s Rezákom aj keď bude riaditeľ, pritom vie, aký je to hajzlík - jemne povedané. Veď sa s riaditeľom mohla rozísť aj normálnejšie, nie hystericky ako to urobila, proste mu to vysvetliť, aj s tou možnosťou mať deti. Aj po rozchode - on sa snažil správať k nej normálne, ona sa s ním zo dňa na deň ani nechcela baviť, čo tiež nechápem, že jeden deň ho má rada, hoci ho nemiluje a na ďalší sa s ním nedokáže ani rozprávať. Ona fakt nevie, čo chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi všetky hovoríme o tom istom, len každá v inej farbe :grinning: postavu Lucie už tak komplikujú, že ani sami asi nevedia aký má mať charakter :grinning:
5. máj 2010 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riaditel nemocnice nakruca celovecerny film v cechach, takze preto je spratany z ordinacie. asi by to nestihal,skoda, ma velmi prijemny hlas.
6. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam stale pocit, ze babo, ktore cakala majka je gregorove. ved slavik ich vtedy prichytil inflagranti a s fabianom uz dlho nic nemala - teda aspon to nenaznacovali.
6. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ale nepamatas ze slavik ich prichytil ked este nic nebolo? Majka mala este na sebe suknu a len sa prave vyzliekali a nic sa nestalo :sweat_smile:
6. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, to vôbec nie je pravda, že riaditeľ nemocnice odchádza kvôli celovečernému filmu, ktorý natáča... Práveže to, že z OvRZ odchádza mu bolo ľúto, neviem, či ešte je, ale tak sa vyjadroval. A ten film sa točí iba pár dní a o niekoľko dní by mal končiť, takže by už mohol točiť jesenné časti, ale asi tomu tak nebude :wink:
6. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta marika s tym psom...trapne :confounded:
6. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda Majka :unamused:
6. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou som sa na tej Marike pobavila :grinning: :grinning: :grinning: este bude sranda ako sa jej Fabian zbavi
preco chuda Majka, ja neviem ale zdravotna sestra na gynekologii a nechrani sa ???
6. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, prečo chúďa???,
čo bola nesvojprávna, keď bola s Fabiánom?!? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nebudte take zle :grinning: ved ona nemohla tusit,ze kramar je taky bujak plodny :grinning: :unamused: a ja sa jej necudujem,ze sa nechranila,ved ako sestricka musi vediet ze lieky su pekny hnus :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to,ze si raz za cas suchla tak isto nemusela uzivat lieky zbytocne.......ved s muzom nespavala dlho...
6. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nemyslis vazne....nemohla tusit ze je plodny....zodpovedna baba sa chrani a este k tomu sestricka na gynekologii, vsak moznosti je kopec od kondomu zacinaju liekmi konciac....radsej lieky ako potrat, to je daleko horsie si myslim.
6. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka ved teraz neutocte do mna,sak clovek si srandu robi :grinning: ale v jej kozi by som nechcela byt urcite :unamused:
6. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved neutocime len kecame....nikto by nechcel byt v jej kozi, aj ked je pravda ze v tomto sa scenaristi nesekli, stava sa to
mne sa to zda cudne aby to riskla len preto ze si suchla par krat...aj raz staci ci nie ?
6. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka no nikdy nevieme,co nas caka a ani HA nie je 100% percentna :sweat_smile:
6. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna ani 4 roky sa inzenzivneho snazenia sa nepomohlo :sweat_smile: tak kazda sme ina :sweat_smile: :wink: :grinning:
6. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to bolo este omnoho viac helenkasabinka ale aj tak by som nikdy neriskovala s niekym s kym dieta nechcem, ved nech sa chrani on aky problem ? pre mna je potrat horsi ako antikoncepcia hocijakeho druhu.
Ale v ordinacii je to jasne ako zaujimava zapletka a Fabian ked sa to dozvie tak bude nestastny.... :wink:
7. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka suhlasim s tebou :wink:
7. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj slavik si myslel,ze dieta je od gregora. aspon nie som sama. :wink:
9. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je? :confused: tak zase mi niečo ušlo? ja že za to sa tak bráni mať bábo že je Michalove. Dnes si už v kľude pozriem aj s kopou žehlenia :grinning:
11. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kedy robili Majke ten potrat, sa mi zda ako keby preskočili jeden diel, či?
11. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, oni preskočili 2 diely, je to normálne? minule išiel 51. a 52. a teraz 55.
11. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wowo, aj ja som si to všimla! :fearful: ale myslela som si, že ja som to skrátka minulý štvrtok nepozerala :fearful: :astonished:
to je dovný kiks... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tam volala, vedia o tom, že preskočili 2 diely, vraj sa na tom pracuje... Uvidíme dokedy a ako to urobia. Možno to teraz seknú a pustia znovu od začiatku.
11. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si iná "akction-women" :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
no som zvedavá... :sweat_smile:

a hore-nie dovný ale divný... :sweat_smile:
11. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam kukam ze co sa to deje....Fabian uz vie o potrate a este ani nebol...to je teda riadne fiasko, uz s tym tazko mozu nieco robit ked to bezi.....
11. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som začala pozerať a keď dávali, čo bolo minule, tak pozerám ako puk, že toto kedy bolo... tak mi to nedalo a pozrela som v archíve čísla minulých dielov a škodoradostne som zavolala a už aj vrátnik bol nervózny a hneď vedel, čo chcem, len som začala... asi je nás viac a nervózna je naša "jednička" na trhu... Nechápem, ako sa môže stať takáto chyba. To, že dali nejaký film a bolo počuť aj originál aj dabing, to sa im stalo už párkrát - hlavne v noci, ale som zvedavá, čo bude pokračovať teraz po reklame. Ak to nevymenia, bude zaujímavé teraz pozerať štvrtkové diely a vo štvrtok tie, čo mali ísť dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavne som zvedavá na tú tlačovú správu - ako to vysvetlia...
11. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok