Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zelmirka1
5. máj 2010

ved to je to co som pisala naco si od neho poziciavala peniaze ked ho vlastne nechcela a teraz zase prijala pomoc od Rezaka

veronika13
5. máj 2010

myslím, že vtedy, keď si ich požičiala ho ešte chcela, len potom zistila, že môže mať deti, tak si s ním zrazu život nevedela predstaviť 😖

gajafe
5. máj 2010

ale veď v čase, keď jej ich požičiaval, ešte neboli naspäť spolu, ešte len hľadali cestu späť... a myslím, že riaditeľ by jej požičal aj vtedy, keby spolu nechodili. Bral to ako kamarátsku výpomoc. Teraz to chce späť len kvôli tomu ako sa k nemu správa, naozaj to vyzerá tak, že by bola schopná ho podraziť - veď nakoniec je ochotná spolupracovať s Rezákom aj keď bude riaditeľ, pritom vie, aký je to hajzlík - jemne povedané. Veď sa s riaditeľom mohla rozísť aj normálnejšie, nie hystericky ako to urobila, proste mu to vysvetliť, aj s tou možnosťou mať deti. Aj po rozchode - on sa snažil správať k nej normálne, ona sa s ním zo dňa na deň ani nechcela baviť, čo tiež nechápem, že jeden deň ho má rada, hoci ho nemiluje a na ďalší sa s ním nedokáže ani rozprávať. Ona fakt nevie, čo chce 😝

veronika13
5. máj 2010

asi všetky hovoríme o tom istom, len každá v inej farbe 😀 postavu Lucie už tak komplikujú, že ani sami asi nevedia aký má mať charakter 😀

nadhera
6. máj 2010

riaditel nemocnice nakruca celovecerny film v cechach, takze preto je spratany z ordinacie. asi by to nestihal,skoda, ma velmi prijemny hlas.

nadhera
6. máj 2010

mam stale pocit, ze babo, ktore cakala majka je gregorove. ved slavik ich vtedy prichytil inflagranti a s fabianom uz dlho nic nemala - teda aspon to nenaznacovali.

helenkasabinka
6. máj 2010

nadhera ale nepamatas ze slavik ich prichytil ked este nic nebolo? Majka mala este na sebe suknu a len sa prave vyzliekali a nic sa nestalo 😅

gajafe
6. máj 2010

nadhera, to vôbec nie je pravda, že riaditeľ nemocnice odchádza kvôli celovečernému filmu, ktorý natáča... Práveže to, že z OvRZ odchádza mu bolo ľúto, neviem, či ešte je, ale tak sa vyjadroval. A ten film sa točí iba pár dní a o niekoľko dní by mal končiť, takže by už mohol točiť jesenné časti, ale asi tomu tak nebude 😉

murinka
6. máj 2010

no ta marika s tym psom...trapne 😖

helenkasabinka
6. máj 2010

chuda Majka 😒

zelmirka1
6. máj 2010

nahodou som sa na tej Marike pobavila 😀 😀 😀 este bude sranda ako sa jej Fabian zbavi
preco chuda Majka, ja neviem ale zdravotna sestra na gynekologii a nechrani sa ???

magimary
6. máj 2010

veru, prečo chúďa???,
čo bola nesvojprávna, keď bola s Fabiánom?!? 🙄 😝

helenkasabinka
6. máj 2010

baby nebudte take zle 😀 ved ona nemohla tusit,ze kramar je taky bujak plodny 😀 😒 a ja sa jej necudujem,ze sa nechranila,ved ako sestricka musi vediet ze lieky su pekny hnus 🙄

helenkasabinka
6. máj 2010

a to,ze si raz za cas suchla tak isto nemusela uzivat lieky zbytocne.......ved s muzom nespavala dlho...

zelmirka1
6. máj 2010

ale to nemyslis vazne....nemohla tusit ze je plodny....zodpovedna baba sa chrani a este k tomu sestricka na gynekologii, vsak moznosti je kopec od kondomu zacinaju liekmi konciac....radsej lieky ako potrat, to je daleko horsie si myslim.

helenkasabinka
6. máj 2010

zelmirka ved teraz neutocte do mna,sak clovek si srandu robi 😀 ale v jej kozi by som nechcela byt urcite 😒

zelmirka1
6. máj 2010

ved neutocime len kecame....nikto by nechcel byt v jej kozi, aj ked je pravda ze v tomto sa scenaristi nesekli, stava sa to
mne sa to zda cudne aby to riskla len preto ze si suchla par krat...aj raz staci ci nie ?

helenkasabinka
6. máj 2010

zelmirka no nikdy nevieme,co nas caka a ani HA nie je 100% percentna 😅

helenkasabinka
6. máj 2010

no u mna ani 4 roky sa inzenzivneho snazenia sa nepomohlo 😅 tak kazda sme ina 😅 😉 😀

zelmirka1
7. máj 2010

u mna to bolo este omnoho viac helenkasabinka ale aj tak by som nikdy neriskovala s niekym s kym dieta nechcem, ved nech sa chrani on aky problem ? pre mna je potrat horsi ako antikoncepcia hocijakeho druhu.
Ale v ordinacii je to jasne ako zaujimava zapletka a Fabian ked sa to dozvie tak bude nestastny.... 😉

helenkasabinka
7. máj 2010

zelmirka suhlasim s tebou 😉

nadhera
9. máj 2010

aj slavik si myslel,ze dieta je od gregora. aspon nie som sama. 😉

depecko
11. máj 2010

a nie je? 😕 tak zase mi niečo ušlo? ja že za to sa tak bráni mať bábo že je Michalove. Dnes si už v kľude pozriem aj s kopou žehlenia 😀

natassa
11. máj 2010

baby, kedy robili Majke ten potrat, sa mi zda ako keby preskočili jeden diel, či?

gajafe
11. máj 2010

baby, oni preskočili 2 diely, je to normálne? minule išiel 51. a 52. a teraz 55.

magimary
11. máj 2010

wowo, aj ja som si to všimla! 😨 ale myslela som si, že ja som to skrátka minulý štvrtok nepozerala 😨 😲
to je dovný kiks... 😝

gajafe
11. máj 2010

už som tam volala, vedia o tom, že preskočili 2 diely, vraj sa na tom pracuje... Uvidíme dokedy a ako to urobia. Možno to teraz seknú a pustia znovu od začiatku.

magimary
11. máj 2010

ty si iná "akction-women" 😅 😀 😅
no som zvedavá... 😅

a hore-nie dovný ale divný... 😅

zelmirka1
11. máj 2010

ja kukam kukam ze co sa to deje....Fabian uz vie o potrate a este ani nebol...to je teda riadne fiasko, uz s tym tazko mozu nieco robit ked to bezi.....

gajafe
11. máj 2010

no ja som začala pozerať a keď dávali, čo bolo minule, tak pozerám ako puk, že toto kedy bolo... tak mi to nedalo a pozrela som v archíve čísla minulých dielov a škodoradostne som zavolala a už aj vrátnik bol nervózny a hneď vedel, čo chcem, len som začala... asi je nás viac a nervózna je naša "jednička" na trhu... Nechápem, ako sa môže stať takáto chyba. To, že dali nejaký film a bolo počuť aj originál aj dabing, to sa im stalo už párkrát - hlavne v noci, ale som zvedavá, čo bude pokračovať teraz po reklame. Ak to nevymenia, bude zaujímavé teraz pozerať štvrtkové diely a vo štvrtok tie, čo mali ísť dnes 😝 A hlavne som zvedavá na tú tlačovú správu - ako to vysvetlia...