• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ja tiez,ze mam sklerozu... :grinning:

a objavil sa nam po dlhsej dobe cierny kabatik na zuzane :wink:
11. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď je jar, to má jediný jarný, aký mala vytiahnuť, keď iný nemá, "pani primárova"
11. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by ma zaujimalo kto to tam akoze vklada tie filmy, teda sa pomylil, nechcela by som byt v jeho kozi, teraz to uz tazko mozu vratit spat a budu im dva diely chybat pred prazdninami.
a nepaci sa mi ako z toho riaditela robia blbca ktory sa uplne zosypal, ved nastupil ako sebavedomy manazer, ktora vraj daval dokopy viac podnikov
11. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno dajú tie dva chýbajúce diely vo štvrtok...
11. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso baby aj ja som si tam nejaky kiks vsimla ale som si myslela ze asi som ja nepozerala minule :sweat_smile:
11. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som sem pozriet, ci je to tak a je :confused: aj mne napadlo, ze ako to, ze som vo stvrtok nevidela a oni to takto spackali...
nadhera - ten kabatik mala este ako tehotna pri Vlkovi - to si pamatam :wink:
11. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam ze ten kabatik mala este ked vlk veru zil :grinning:
11. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute baby, aj ja som si myslela že mám sklerózu :sweat_smile: , a som normálne rozmýšlala kde som bola minulý štvrtok ked som nevidela, až mi to došlo že asi vynechali. A hlavne že vynechali také diely kde sa toho najviac udeje.... :angry:
11. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá, jak čumím tak rozmýšľam, ako je možné, že som nevidela takú dôležitú časť, čo som robila vo štvrtok.... a tu zistím, že to preskočili..... no, už vieme ako to dopadne, škoda, myslela som, že Fabián to zastaví....
11. máj 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja vás čítam a som puki. :grinning: Včera som totiž doletela k telke neskôr,/s manželíkom som pozerala hokej/takže pozerala som asi až od deviatej,a ja,že potrat už prebehol.Ešte si hovorím no,najdôležitejšie som zmeškala.Aspoň ste ma uviedli do deja. :slight_smile: To sa im ako mohlo stať?? Som zvedavá ako to teraz vyriešia.Či dajú na štvrtok staré diely alebo ako??? :wink:
12. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si vôbec nevšimla že by bol dej o dve časti ďalej.Len kvôli tomu potratu.Inokedy by sme si to možno ani nevšimli. :slight_smile:
12. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som si to asi všimla aj bez toho potratu, lebo som mala prečítané na txt, že čo tam bude... a aj o Laure malo byť niečo dôležité, a aj Studenková mala riešiť niečo so "zaťom" ...no škoda že to pokašlali.
12. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nepochopila co sa stalo riaditelovi ? sa zosypal ? to je teda pekny nezmysel a Rezak uz teda je alebo nie je riaditelom ?
12. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rezak zatial zastupuje riaditela, ale akokeby uz tam bol on riadiaci :unamused:

cierny kabatik si pamatam este z prvych dielov zuzany, je zaujimave, ze ziadne ine oblecenie som si nevsimala, len ten kabatik mi utkvel v pamati a ozaj, ved baby boli v parizi a stihli si nieco aj nakupit, pokial ich neokradli. co si vlastne kupili?

dlhsiu dobu si vsimam v riaditelni na stole modru flasu s vodou bez nalepky, len objem vody sa meni.

vcerajsie saty na kanocke , teda nic moc, vobec jej nesekli a inac je to stabajzna, ktorej sadne skoro vsetko.

a riaditela skoda. :frowning2:
12. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez ostala vcera vykolajena,sledujem poctivo vsetky casti,ale kedy bol potrat Majky a kedy povedala Fabianovi,ze s nim caka dieta,tak to mi nejako uslo,co sa tvorcovia pomylili alebo to preskocili :fearful:
12. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, uz pisu na stranke Markizy, ze sa ospravedlnuju a diely 52, 53 odvysielaju vo stvrtok. v sobotu, v mimoriadnom termine o 14.45, pustia znova diely zo vcera 54 a 55.... :slight_smile:
12. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je teda nic moc...ked uz sme videla ako to dopadne, toto im nevyslo, chybicka se vloudila :wink:
12. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka si ma predbehla,ja bežím sem s novinkou.... :grinning: :grinning: :grinning: ,ale dobre majú odpustené a o jedného človeka bez práce je viac :frowning2:
12. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zahada je vyriesena,zlyhal ludsky faktor :sweat_smile:
12. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda teda...ale stane sa aj keď by sa nemalo...

a sranda tiež, že ja som si vôbec nevšimla, že to preskočili :grinning: :grinning: ...bola som furt v tom,že mi len "niečo" uniklo :grinning: ...a hlavne som včera kukala cez net online, keďže v telke musel byť prvoradý hokej...a kto niekedy kukal markízu online, isto vie o čom hovorím...príšerné, des, hruuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...viac som bola seknutá ako v obraze :grinning: :grinning: ...nervov kopec :angry: :grinning:

takže v mojom prípade mi aj celkom bodne, že v sobotu opakujú... :wink:
12. máj 2010 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera - šaty som si tiež všimla :wink: ...jak po starej materi...
12. máj 2010 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mi vyhovuje ze to budu opakovat,lebo som to nekuk od zaciatku :sweat_smile:

depecko :grinning:
12. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ....
13. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to čo vyvádza zuzana ? ja by som jej niečo povedala ?
13. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zuzane vobec necudujem ze je taka-ved michal si robi co sam chce :fearful:
14. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murinka suhlasim s tebou
14. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký je Maštalír škaredý keď kričí :sunglasses: :grinning: riaditeľa mi je ľúto,ako sa skladá,nejde mi to k nemu :frowning2:
14. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze je podivne ze Zuzana tu zasuvku nikdy neotvorila a nehladala dokaz ci uzavrel tu zmluvu s luciou alebo nie.nahoda ze to nasla az ked to otvoril maly a pritom to bolo uplne navrchu :confused:
14. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok