Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcca
18. máj 2010

no podľa mňa to boli hysterické výstupy, inak to jej výčínanie neviem ani nazvať 😝 ...a navyše dennodenné 😀 ...a teda po tom, čo ona v minulosti navystrájala gregorovi si ani nič iné nezaslúžila 😝 😝 ...inak norisovú ako herečku beriem, super to hrala...takže bude jej škoda...

helenkasabinka
18. máj 2010

aj ja si myslim,ze zuza si to aj zasluzi ......a ved ako sa ona chovala aj k muzovi ked lahla pod svojho gynekologa a este potom kvoli nemu aj odisla od muza a ked zostala tehotna s gregorom a zistila ze gregor nie je taky lovaty ako nebohy vlk tak radsej od Gregora zduchla prec 🙄 a vratila sa zasa k Michalovi ked sa stal primarom 🙄 a chudak Vlk skonal 😅 a ake sceny robila Michalovi,ked byvali spolu u jeho matky,ani mu nevarila,vsetko robila jeho matka a mila Zuzanka slintala po lepsom byvani az kym si nezobrali uver na nove byvanie ............akoze pekna bosorka je ta Zuza 😅 ..takze co ine si zasluzi, a navyse Michal s nou nechcel mat dieta ale stalo sa a nie su ani zobraty

helenkasabinka
18. máj 2010

tiez Zuzu ako herecku v ordinacii nemusim a bola by som radsej keby si nasiel Michal inu priatelku nez zuzu ale uz ani netuzim po tom aby sa dal dokopy s Luciou...aj ta mi uz pekne na nervy ide 🙄 len skoda ze uz Michal odchadza odtial ☹

zelmirka1
18. máj 2010

helenkasabinka no ciastocne mas pravdu ale on je svaty ? preco lahol so svoju pacientkou a este vydatou ???? ani on nevie co chce a ked uz sa rozhodol ze chce byt s nimi tak naco stale taha Luciu von ? no ved ked vsetci odidu tak budu musiet vymyslat zase nove zapletky s novymi postavami 😉

zelmirka1
18. máj 2010

inak som zazila Norisovu nazivo a bola mimoriadne prijemna a skromna baba 😉

helenkasabinka
18. máj 2010

zelmirka ked suka neda pes neskoci..... 😀 ...ale nie teraz vazne,no on vtedy uz bol rozideny s luciou a priatelku nemal a zuza sa mu pacila a tak lahol na nu 😀 😉 a to je pravda ,ze nepaci sa mi zasa na nom to ze obe vodi za nos ...ze Zuze naslubuje ze s nou chce druhe dieta a pritom po lucii slinta,no ja sa le modlim aby som ja taky real v zivote nezazila ze by ma muz tak vodil za nos,jedno stastie ze nie je gynekolog a ze nevidi pi....u kazdy den 😀 😀

helenkasabinka
18. máj 2010

a inak norisovu mam rada ,je to super herecka len chuda dostala zlu rolu v ordinacii 😅 😉

zelmirka1
18. máj 2010

ale ty ho obranujes ze by nelahol keby nechcela, to je aj opacne, nelahla by keby ju nezvadzal, ja si myslim ze vzdy su v tom dvaja rovnocenne ale vseobecne zena je vzdy posudzovana prisnejsie a u chlapa to kazdy znesie, tolka nespravodlivost 😀

helenkasabinka
18. máj 2010

zelmirka ale nie neobranujem,to len taky vyzera 😀 jasne,ze aj on ma vinu v tom 😉

zelmirka1
18. máj 2010

inak mne sa paci ako to Norisova hra, tym ze som ju videla nazivo ak taku fakt milu a jemnu tak mi taka furia pride super 😀
len som zvedava ked tolko ludi odide ako to urobia, ci pridu novi a hlavne ci nas to chyti a budeme kukat dalej, ja ordinciu pozeram od zaciatku, jasne obcas clovek vynecha ale kes da tak mam tento serial rada.

helenkasabinka
18. máj 2010

aj ja ju pozeram uplne od zaciatku a je to super serial a ja ho planujem aj nadalej pozerat aj ked tam daju niekoho noveho,aspon jeden super slovensky serial a ja panelak nemusim pride mi taky umely 😒

murinka
18. máj 2010

hajdu bleee 😝 😝 😝

helenkasabinka
18. máj 2010

inak ta Hajdu je pekna mrcha 😒

zelmirka1
18. máj 2010

veru je riadna mrcha a sedi jej ta uloha ze ? inak je trapne aby tak lekar ako Kalman bol pred manzelkou taky trapny 😝

murinka
18. máj 2010

jurcovej pre zmenu nedochadza 🙄

murinka
18. máj 2010

rezak hra na dve strany? 😕 mala som pocit ze ma k tej podzamskej(neviem ako sa vola) blizko 😕 😨

depecko
19. máj 2010

taaak ja sem to "Říkala" 😉 že Haydu dostala svoju životnú úlohu 😀 Inak včera keď sedela v tej kaviarni aj s Hilmerovou,Haydu mala tričko ako jaaa,biele s modrými pásikmi také námornícke,akurát včera som ho mala.Takže ešte aj veci mi odkukáva 😀 Hovorím mm aha,moje tričko!!! Sme sa zasmiali. 😉 Včera som z Ordinácie nič nemala,prišla som len pred deviatou ale asi nič významné som nezmeškala. hmm??

monkula
19. máj 2010

Ja tento seriál nepozerám, ale včera cez reklamu so mto tam prepla a fuuuj, tá nechutná Jurčová tam česala toho psa na stole!!!! a potom mu dávala piškóty zo svojich úst, to bolo nechutné... 😠 😠 😠

depecko
19. máj 2010

hej,nechutné aj pre mňa,ale možno sa teraz do nás obujú psíčkárki 😝

monkula
19. máj 2010

A nech sa obujú, je to nechutné, fuj.. 😝 😝 obliekanie psov, nosenie ich v taške, kŕmiť ich z vlastných úst... 😝 😝

murinka
19. máj 2010

podla mna uz ludia povysuju zviera nad cloveka ☹ no to co vcera a aj inokedy robi jurcova s tym psom tak u mna to nema obdoby 😖 podla mojho nazoru pes nepatri do domu ani do bytu a nie to este aby som mu napriklad vyvarala jest alebo krmila piskotkami 😝

monkula
19. máj 2010

murinak, úplný súhlas... Nechcela som to tak natvrdo ,ale áno, veľa ľudí dáva psa na úroveň človeka, aj niekam vyššie.. zvieracie cintoríny s krížami, no pardon ,ale to mi príde ako rúhanie.. 🤐

marcca
19. máj 2010

súhasím veru aj ja...a jak mu tú šunku napichla na vidličku 😝 a kramár ju mal na rožku...riadne zazrel vtedy 😀 😀

inak baby tá zuza sa vôbec ešte vráti??

monkula
19. máj 2010

to som našťastie nevidela... Tak ento úryvok mi na sto rokov zase z ordinácie stačil 😝

bea44
19. máj 2010

aj ja mam psika, a poznam aj vela iných psičkarov, ale nevidela som žiadneho aby sa spraval az tak extremne ako jurčova v ordinácii. mozno to naschval prehanali 😕 😕 . ani mne sa to nepacilo 😒 a mimochodom kupa pasa u mna bolo jedeno z najlepsich rozhodnuti doteraz. 😝 a čim viac spoznavam ludí ... tym viac mam radsej psov.

a čo sa tyka Hajdu - aspon bude daka zmena. uz sa to točilo stale dookola. stale o tom istom, s menšimi obmenami.

nadhera
19. máj 2010

ked s vidlickou dala sandokanovi sunku,uz som cakala,ze si napichne s tou istou vidlickou sunku pre seba. dufam,ze marika nekonci ... nech je na co sa divat a hlavne co pocuvat.
hajdu je riadna drbna... 🙂

bzuco
19. máj 2010

ako - sandokan a marika - otras.... 😝

zuzanakarolinka
19. máj 2010

baby nad takými vecami sa zamýšľame, veď skúste porozmýšľať či aj vy z okololia, reálneho života nepoznáte napr. že doktor ľahol na vydatú ženu, že sú ženy, ktoré všetko dramatizujú a zmysel alebo riešenie vidia z odchode, že sú aj u nás na slovensku kravy, ktoré všetko chcú a v hlave prázdno, že im ide iba o kreditky a akože prestíž, ale potiaľ koniec, lebo ústa otvoriť, to je koniec,

aj mne sa tam veľa vecí nepáči, ale ako si to všetko tu čítam, tak ide v podstate v šľapách, ktoré píše sám život a že to dali hrať týmto herečkám, no voľajako aj oni musia žiť a keď sa živia herectvom musia hrať aj mrchy 😉

mirela
19. máj 2010

niezeby sa mi pacilo ako Marika krmila Sandokana, ale ok, bola v sukromi 😖 , skôr som sa cudovala, ze vliezla do ordinacie, kde by mala byt max. sterilita a Majka ju neposlala s tym psom prec, z toho som bola viac paf ako zo sceny krmenia 😝

helenkasabinka
19. máj 2010

no tak ta Marika a Sandokan ale riadny ....... 😒
ale je to zo zivota vazne.....ja mam taku kamosku ktora by dala aj posledne psovi a tiez jej dobre ze neje z huby 😅 vazne,niektori su zo zvierat az chory a zazila som to na vlastne oci a to nevravim blbost.......ta kamoska ma radsej svoje zvierata ako svoje vlastne dve nadherne dcerky ☹