Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tamka84
26. máj 2010

no ani mňa včerajšie časti akosi nebavili, ale ako vidím zajtra to bude lepšie 🙂
A ten nový kamenický , nič moc 😝 , fakt by sa mohol aspoň oholiť. On hral v Rádiu, nie?
A sme akurát spomínali Čobejovú, že sa okolo nej nič nedeje, a aha ju...vrchná sestra...ktovie či namiesto Veroniky. Tá by si zaslúžila, ale potom kto by tam šíril klebety? 😀

iwusska
26. máj 2010

a Kubovec nemal chybu, ked pytal od Kamenickeho obciansky, som sa z chuti 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
26. máj 2010

no akoze ani ja si nemyslim,ze kamenickej syn je nejaky sexosko 😅

a to bude teda zasa pekna zapletka,ze lucia a Michal a teda Zuza asi zbada doma dokazy ze sa spolu vyspali 😅 😉

vieraj
26. máj 2010

gaisberg v radiu vyzeral lepsie. teraz je taky rumcajs 😀 😀 😀

tamka84
27. máj 2010

no inak tie staré ukážky som si tiež pozerala a aká sranda, a Vajda bol zadobre s Fialovou? ti si už vôbec nepamätám. normálne by som si to pozrela znova 😀

tamka84
27. máj 2010

už sa teším na dnešné diely

helenkasabinka
27. máj 2010

ja som si tiez pozrela stare diely a pacilo sa mi,ze vsetci tam este pekne spolu nazivali a aj kamila bola este taka skromna a mila a michal bol s luciou aj fialova tam hrala atd,celkom to bolo uzasne 😵

ellin
27. máj 2010

Toto som nasla v diskusii na www.markiza.sk.... Michal+Lucia +morotka=koniec

depecko
27. máj 2010

však jasné že koniec keď Michal odchádza a Lucia ostáva 😖

veronika13
27. máj 2010

kde ste si pozreli tie prvé diely?

helenkasabinka
27. máj 2010

neschudla Zuza nejak? 😕

tamka84
27. máj 2010

no tak tá upútavka nás troška zmietla ... troška inak som si myslela že to bude.

tamka84
27. máj 2010

a čo Zuzana vyhadzuje Michala zo spálne, nech si ustelie vonku ona 😠 😠

maca793
27. máj 2010

no to neviem l
lezie mi poriadne na nervy aj ona a aj karin hajdu juj to je ale nesympatická žena

maca793
27. máj 2010

zuza asi schudla aj ja som si všimla a ja priberám nepotrebuje niekto pridať? rada sa podelím 😀

helenkasabinka
27. máj 2010

maca aj ja mam z coho rozdavat 😀 😅

maca793
27. máj 2010

ale ja som v poslednom čase dosť pribrala už nemám sladkých 52kg ale 58kg hrôza 😖

helenkasabinka
27. máj 2010

maca no kiez by som tolko mala 😅 😉

maca793
27. máj 2010

dano nevie čo s peniazmi sem sa ja viem čo s nimi 😀

marcca
27. máj 2010

a všimli ste si kalmankine pazúre?? 😲 ....des... 😝 🙄 🙄

helenkasabinka
27. máj 2010

nevsimla ☹

vieraj
27. máj 2010

kam sa vyparil Hirš?

iwusska
28. máj 2010

marcca tak tie pazury som si aj ja vsimla...su super pri dvoch malych detoch, take prakticke 😕 😀 a uz som vycitala odkial je taka opalena, bola na Kanaroch
aj Mato sa kamsi vyparil, nezda sa vam?

zuzanakarolinka
28. máj 2010

včera som nad tým rozmýšľala, že kde je Hirš, a tie pazúry no fakt des

z Kamily bue dobrá, toto, a furt bude tomu mužovi zatĺkať, ale teraz mi bola sympatická vrchá, Veronika, ako jej to na vizite "natrela" a Kamilka, chúďa hneď za Gregorom, pekne ju poslal na sesterňu 😝

veronika13
28. máj 2010

z Kamilky sa vykľula pekná sviňucha 😀

depecko
28. máj 2010

konečne včera vzal Čobejovej dcéru aj Haydu na ruky,nie len ona sa s ňou vláčila.Kamila je mi čím ďalej tým viac nesympatická.Hej,Zuza je schudnutá,vypeknená,celkom jej to pristane.Taká prirodzenejšia ako Kalmanka.Nechtiská som si všimla aj ja. 🙂 Pobavila ma však hláška Zuzky,že si musela ísť oddýchnuť. 😝 A od čoho? Veď len nastailovaná doma Michala občakáva. 😀 Občas večeru nachystá.

iwusska
28. máj 2010

depecko Zuzana si asi potrebovala oddychnut od Michala 😝 😀

jalao
28. máj 2010

No ja nechapem, preco je z Kamily zrazu taky opruz...ved ona bola vzdy kamaratska, taka fajn a teraz ju hodili na cestu ambicioznej pracovnicky? A nechapem, sak teda ked zavru jasle, tak by mohla aj ona uvazovat, kam dat malu...mne toto pripada uplne za vlasy pritiahnute...a prisla si ku Nele pre nu akosi vecer, ci vam to tak nepripadalo??
A este ma fascinoval dialog Hajdu s manzelom , hladiac na jej vystrih a manikuru...A uz si mi doplnil kreditku? On - prepac, zabudol som.. 😵 😵 😵