• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Obsah casti na stvrtok 2.9 popis 83. časť „Michal“ Michal Gregor po multiorgánovom zlyhaní zomiera. Tragédia sa dotkne všetkých v nemocnici. Zuzana oznamuje smutnú správu Lucií... Marta Kmeťová vynadá Mažárovi za to, že ešte stále nebol za Robom. Peter a pán Hirch zase nahovárajú Roba, aby sa s otcom stretol, hoci zatiaľ nevedia, o koho ide. Mažár sa napokon rozhodne a ide za synom do kaviarne, ten ale pred ním utečie. Štefan Burger má obavy, že jeho tajný pomer vyjde najavo. Michaela naopak vôbec nemá strach a ťažkú hlavu si z ich situácie rozhodne nerobí. 84. časť „Smútok“ Na gynekológii vládne smútok, je deň pohrebu Michala Gregora. Zuzana sa rozhodla pre pohreb iba v úzkom kruhu rodiny. Lucia sa príde s Michalom rozlúčiť sama, keď už na cintoríne nikto nie je... Páleníková vyčíta Mažárovi jeho minulosť. Na Roba kvôli jeho otcovi tlačí matka aj Nela – napokon sa s Mažárom stretne, ich prvé stretnutie je však zatiaľ veľmi opatrné...
30. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže si vo štvrtok asi viaceré poplačeme :unamused:
30. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt :pensive: fuha to bude smutna cast a poriadne :cry:
30. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a tak to áno. Mohli to inak vymyslieť, no žiaľ aj toto prináša život.
30. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt to je asi vo vecsine serialov tak..ak ma nejaky herec /ka skoncit v seriali tak stale smrtou :pensive: ale aj tio patri k zivotu..
30. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a presne. No hádam budú dobré časti aj potom, ako p Maštalír tam už nebude. Zvykneme si, čo už. Ale som rada, že už začnú od zajtra. Konečne aspoň niečo na večer.
30. aug 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt cez leto nebolo dokopy co pozerat.. stale tie iste filmy dookola alebo opozerane stare casti serialov..
konecne nieco pozeratelne:slight_smile:
a uvidime casom co prinesu tie zmeny v ordinacii.. snad to kvalitu serialu neznizi.
30. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a súhlasím. My sme TV mali cez leto málokedy pustenú. Veď tam nič dokopy nebolo. Teraz aspoň Ordinácia a Panelák - ten začína 6.9. A odsúdené neviem presne kedy budú dávať, no vraj iba do Vianoc.
30. aug 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Odsúdené až 14.09 začínajú
30. aug 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt slovenskych serialov jelmi malo myslim tych novsich ale tie co su su aspon kvalitne:slight_smile:
31. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes začíname sa teším veľmi :slight_smile:
31. aug 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt dufam ze sa mame naco tesit:slight_smile:
31. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no možno tieto prvé 4 časti, dnes a vo štvrtok budú viac smutnejšie, ale tak zvládneme to, keď už to tak vymysleli. Ale Maštalír mi bude chýbať veru.
31. aug 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt mastalir tam bola taka tvaricka na pozretie:slight_smile: bolo naco pozerat.. ale aj bez neho to snad bude zaujimave:slight_smile:
a v ordinacii je to vela krat tak ze sa striedaju smutne a vesele casti.. je to tak ako so zivotom,..
31. aug 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a presne ako píšeš, smutné - veselé, a tak to aj v reálnom živote naozaj je. Raz si hore a tešíš sa a potom šok, smutná správa, alebo neúspech. No veru Maštalír je sympatický...
31. aug 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Fialova ked odisla sme si to tam bez nej nevedeli predstavit a nakoniec nam tam uz ani nechybala,tak si zvykneme aj bez Gregora a si myslim ze reziseri to dobre vymyslali aby nahradili Gregora a aby nam nechybal,urcite maju pre nas nieco nove a zaujimave :wink:

takze dnes konecne ZACINAME :wink:
31. aug 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka ti novy praktikanti ci co to budu mozu priniest este nieco zaujimave- ved uvidime :slight_smile:

@marcelkatt taky je zivot a to je na tomto seriali aj pekne ze ukazuje vsetky stranky zivota tak ako su..
31. aug 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka veru tak, zo začiatku mi aj za Fialovou bolo smutno a teraz už pohoda, takže zvykneme si.
@janka_a áno tento seríál sa snaží priniesť príbehy z reality a to je pekné
31. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka
@janka_a kurát pozerám Bez servítky a varí dnes Belovič
31. aug 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt co dobreho varil??... ja taketo relacie o vareni radsej nepozeram,..
31. aug 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nejakú pikantnú polievku krémovú, zemiakovo - zelerové pyré, kuriatkovú omáčku a steaky, a ovocný dezert.. Presné názvy som si nezapamätala.
31. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este hodinku :wink:
31. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem uložiť synčeka spinkať a šup pred TV. Pekný zážitok prajem všetkým fanúšikom Ordinácie :slight_smile:
31. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaciname :grinning:
31. aug 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z prvej časti moc neviem, iba teraz koniec, lebo som malú uspávala, akosi bola živá dlhšie ako inokedy, už sa zobrali Zuzana a Michal?
31. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanakarolinka este sa nezobrali ale prave im oznamili,ze Michalov stav sa zhorsil a dostal horucky ze pravdepodobne dostal zapal pluc :unamused:
31. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka no už som videla, teda aj tú svadbu :wink:
31. aug 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok