• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
ide to dolu vodou...a myslim si, ze to posunutie na 21 hodinu sledovanosti neprospeje. do 23!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak to vacsina mamiciek zaspi.
my si ideme dat novy satelit, videla som jeden diel ordinacie na nove, to sa neda porovnat!
skoda, bol to celkom slusny serial....
2. sep 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka talent chodi od stredy do nedele kazdy vecer o 8.... :unamused: cize to bude len stvrtky tak...
dnes je asi posledna cast ordinacie ktoru vvidim... tie dalsie si kvoli skole dovolit pozerat nebudem moct.. akurat tak snad archiv-ak bude na nete.
2. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal letne prestavka asi velmi ordinacii nepomohla.. a fakt sediet do 23tej po nejakom dlhom namahavom dni pre serial ktoreho kvalita sa znizuje..no neviem neviem..
2. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a aha takze len stvrtky? aspon,ze tak :unamused:
2. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka kym im nesibne a nezacnu davat tie "uzasne talenty" kazdy den tak len stvrtky..
2. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ved to. a ma to strasne vela reklam, to sa fakt neda vydrzat ked je clovek unaveny....
no, snad sa spamataju. najhorsie su tie prestoje s tou hudbou. to ma byt akoze romanticka vlozka?
2. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal a hlavne pocas dvoch dielov daju aj 6 reklam :rolling_eyes: 15 minutovych minimalne :rolling_eyes:
2. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka presne samé reklamy.. Neznášam to, ešte poriadne seriál nejde a už reklama.
2. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka presne!!! naraz sme to pisali. :grinning: asi pojdem spat...
2. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal o tych prestojoch som pisala aj ja.. bez nich bol ten serial ovela lepsi..mne to pripada ako keby chceli natahovat cas pretoze uz nevedia ako zlepsit serial a ako mu dodat tu staru dobru dramatickost..
2. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt
@helenkasabinka
@filipal s tymi reklamami je to pravda...ale reklamy su uz tusim vsade... aj v televiznych novinach..ale ved z toho televizie ziju :confounded:
2. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi niekto vymyslel, ze to treba " osladit" tak tam pridali tie trapne chvilky poezie....no, vidim, ze mate podobny nazor a riadne im klesne sledovanost...
2. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne, ze z reklam ziju...ale tiez to ma svoje medze! nemozu nimi totalne otravit a odradit divaka...a hlavne v noci do nemoty natahovat dej....
2. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naštvali ma s tým, že to dali na neskoršiu hodinu dnes. Ledva do 22 vydržím a teraz do 23.00h. Blbé fakt.
2. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no musím povedať, že máte fakt pravdu. Tá Ordinácia už nie je taká ako na začiatku a tie hudobné vsuvky mi tiež pripadajú akoby som pozerala nejaký hudobný videoklip a nie seriál :sweat_smile: Dnes si to ešte pozriem, ale myslím, že ďalej sa mi to už nebude chcieť pozerať, dosť nuda :unamused:
2. sep 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zdielame vsetky rovnaky nazor... ak sa nevratia k starej dobrej ordinacii a neznizia pocet reklam tak existencia serialu je ohrozena..
2. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a tiež si myslím...
2. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta medicka na pediatriu je akasi namyslena a drza.. :grinning:
2. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gregor odisiel :cry: :pensive:
Boze, to je pateticke... :grinning:
No a tieto dve uz ked sa zacnu objimat, tak to koniec... :rolling_eyes: :grinning:
2. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx trosku to prehanaju :grinning:
2. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby reklamy su prerusovane filmami a nie filmy reklamami :grinning:
2. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek to si vystihla :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek presneeeeee si to trafila
2. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale uz ma vazne s.ruuu :angry: zhasinam tu somarinu co len zbytocne natahuju :grinning:
2. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jake divadlo!!!!!!vsetci za nim placu jakeby bol dajaky svatec alebo neviem co!este aj bufetarka :stuck_out_tongue_closed_eyes: prehanaju!!!
2. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...stará škebla Studenková snažiaca sa predstierať dojatie a nezmazať si pri tom rúž :grinning: ...bóóóže
2. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas neviete ako sa volala ta pesnicka co tam hrala teraz nedavno skoncila pls pls
2. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok