Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

filipal
2. sep 2010

ide to dolu vodou...a myslim si, ze to posunutie na 21 hodinu sledovanosti neprospeje. do 23!!!! 😝 vsak to vacsina mamiciek zaspi.
my si ideme dat novy satelit, videla som jeden diel ordinacie na nove, to sa neda porovnat!
skoda, bol to celkom slusny serial....

janka_a
2. sep 2010

@helenkasabinka talent chodi od stredy do nedele kazdy vecer o 8.... 😒 cize to bude len stvrtky tak...
dnes je asi posledna cast ordinacie ktoru vvidim... tie dalsie si kvoli skole dovolit pozerat nebudem moct.. akurat tak snad archiv-ak bude na nete.

janka_a
2. sep 2010

@filipal letne prestavka asi velmi ordinacii nepomohla.. a fakt sediet do 23tej po nejakom dlhom namahavom dni pre serial ktoreho kvalita sa znizuje..no neviem neviem..

helenkasabinka
2. sep 2010

@janka_a aha takze len stvrtky? aspon,ze tak 😒

janka_a
2. sep 2010

@helenkasabinka kym im nesibne a nezacnu davat tie "uzasne talenty" kazdy den tak len stvrtky..

filipal
2. sep 2010

@janka_a ved to. a ma to strasne vela reklam, to sa fakt neda vydrzat ked je clovek unaveny....
no, snad sa spamataju. najhorsie su tie prestoje s tou hudbou. to ma byt akoze romanticka vlozka?

helenkasabinka
2. sep 2010

@janka_a no veru 🙂

helenkasabinka
2. sep 2010

@filipal a hlavne pocas dvoch dielov daju aj 6 reklam 🙄 15 minutovych minimalne 🙄

marcelkatt
2. sep 2010

@helenkasabinka presne samé reklamy.. Neznášam to, ešte poriadne seriál nejde a už reklama.

filipal
2. sep 2010

@helenkasabinka presne!!! naraz sme to pisali. 😀 asi pojdem spat...

janka_a
2. sep 2010

@filipal o tych prestojoch som pisala aj ja.. bez nich bol ten serial ovela lepsi..mne to pripada ako keby chceli natahovat cas pretoze uz nevedia ako zlepsit serial a ako mu dodat tu staru dobru dramatickost..

janka_a
2. sep 2010

@marcelkatt
@helenkasabinka
@filipal s tymi reklamami je to pravda...ale reklamy su uz tusim vsade... aj v televiznych novinach..ale ved z toho televizie ziju 😖

filipal
2. sep 2010

asi niekto vymyslel, ze to treba " osladit" tak tam pridali tie trapne chvilky poezie....no, vidim, ze mate podobny nazor a riadne im klesne sledovanost...

filipal
2. sep 2010

to je jasne, ze z reklam ziju...ale tiez to ma svoje medze! nemozu nimi totalne otravit a odradit divaka...a hlavne v noci do nemoty natahovat dej....

marcelkatt
2. sep 2010

Naštvali ma s tým, že to dali na neskoršiu hodinu dnes. Ledva do 22 vydržím a teraz do 23.00h. Blbé fakt.

sindy199
2. sep 2010

Ahojte, no musím povedať, že máte fakt pravdu. Tá Ordinácia už nie je taká ako na začiatku a tie hudobné vsuvky mi tiež pripadajú akoby som pozerala nejaký hudobný videoklip a nie seriál 😅 Dnes si to ešte pozriem, ale myslím, že ďalej sa mi to už nebude chcieť pozerať, dosť nuda 😒

janka_a
2. sep 2010

asi zdielame vsetky rovnaky nazor... ak sa nevratia k starej dobrej ordinacii a neznizia pocet reklam tak existencia serialu je ohrozena..

marcelkatt
2. sep 2010

@janka_a tiež si myslím...

janka_a
2. sep 2010

ta medicka na pediatriu je akasi namyslena a drza.. 😀

janka_a
2. sep 2010

a gregor odisiel 😢 😔

mexx
2. sep 2010

Boze, to je pateticke... 😀

mexx
2. sep 2010

No a tieto dve uz ked sa zacnu objimat, tak to koniec... 🙄 😀

janka_a
2. sep 2010

@mexx trosku to prehanaju 😀

majulcek
2. sep 2010

baby reklamy su prerusovane filmami a nie filmy reklamami 😀

janka_a
2. sep 2010

@majulcek to si vystihla 😀 😀 😀

marcelkatt
2. sep 2010

@majulcek presneeeeee si to trafila

majulcek
2. sep 2010

baby ale uz ma vazne s.ruuu 😠 zhasinam tu somarinu co len zbytocne natahuju 😀

murinka
2. sep 2010

boze jake divadlo!!!!!!vsetci za nim placu jakeby bol dajaky svatec alebo neviem co!este aj bufetarka 😝 prehanaju!!!

fathi
2. sep 2010

...stará škebla Studenková snažiaca sa predstierať dojatie a nezmazať si pri tom rúž 😀 ...bóóóže

grilinho
2. sep 2010

prosim vas neviete ako sa volala ta pesnicka co tam hrala teraz nedavno skoncila pls pls