• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
@mirip jaj ona je nechutna zena :rolling_eyes:
22. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusska :grinning: presne grc bez podprdy a ani nulky nema :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neznasala som laurinho brata ked bol taky ufnukany a trtkovsky, ale teraz ma triezve nazory. no a kalmanka je hnusoba, vycita kalmanovi lauru ale ona zvadza burgera. obycajna stetka. tfuj
22. sep 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je teda pravda,ze Podzamska si mohla dat nejaku Push Upku,lebo takto to vyzeralo dost strasne :unamused:
mna dost na vcerajsej casti sokol koniec,co ta blondata praktikantka pomahala robit Kamile tabulku,Kamilu ju tam nechala,ze ona odchadza do Kaviarne a za par sekund uz bola v kaviarni aj praktikantka a este k tomu aj ozrata,to nejako rychlo ju presunuli,to bolo take divne,ja som si normalne myslela,ze ci to neni nejaka dvojicka :sweat_smile:
22. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamila sa asi bola doma upraviť :wink:
22. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelka11- to nebola ona to bola tej praktikantky dvojca, my totiz zijeme v amerike kde je "bezne zaplietat do deja dvojicky " ta praktikantka je akoze ta dobra a ta druha je jej zle dvojca a na jej obciansky vyberala nejake lieky ci co a potom sa tam bude niekolko dielov tocit o tom ako ju policia chyta, no des :confounded: :confounded: :confounded:
22. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla jaaaaj,tak to mi uslo nejako,tak dik za vysvetlenie :slight_smile: lebo som bola trochu z toho zmatena :wink:
22. sep 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla - no to áno, bola akási divoká a úplne iná ako tá medička... tak ordinácia sa nám ide opičiť po paneláku?? no aká originalita... dobré a zlé dvojča...
22. sep 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelka11 - asi ti to neuslo este,oni to tak sproste urobili tu cast bez vysvetlenia, vysvetlenie daju asi az vo stvrtok ja som to citala na nete :grinning: ak chces kukni si obsah : http://tv.sms.cz/televize/Markiza/20091203/1190018097_Ordinace_v_ruzove_zahrade_III?porad_stav=opakovani
22. sep 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka - no asi tak, vidis teraz ma napadlo,ze som videla z panelaku asi len zo 3 diely aj to zrovna ked tam nejake zle dvojca robilo hriechy :angry: uz som aj predtym citala nazory nejakych bab ze sa opicia po panelaku aj s hudbou,ci reziou...
22. sep 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla tak dik za info,tak teraz mi to je uz jasne,ale dost blbo to potom skoncilo :confounded:
22. sep 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla no tak som si to vsetko precitala, nemusim teraz 3 diely dopredu pozerat :grinning: :grinning: :grinning: Aj tak o nic prevratne tusim nepridem :wink: :wink: Pritomnost blondatej medicky na zurke som si aj ja vsimla a krutila som pritom hlavou, ze fiiha, uz su tabulky aj hotove? :sunglasses:
23. sep 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď tá herečka aj má dvojča,Molnárové,tak si asi zahrajú obidve :stuck_out_tongue_closed_eyes: No originálne zase. :angry:
23. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a videli ste upútavku na dnes? len hudba a v pozadí medička s medikom, utekajú po lúke či kadiaľ,pusinky,ako klip na lásku nebeskú :slight_smile: som nepochopila.
23. sep 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapna ordinacia. ale co ma stve viac je ten poondiany RP znizeny :angry:
23. sep 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@depecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no toto.! este som to nevidela! Inak...moja mala dcera mi povedala, ze Mami ta teta je aj v tej reklame na ruz! nechapala som, o com hovori..a potom bola reklama...neviem, ci to bol Avon, alebo Oriflame a fakt!! :slight_smile: :slight_smile:
@vieraj asi som nemchapava..aky RP??
23. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao Rodic. prispevok, ale teba sa netyka, kedze nie si na materskej :slight_smile:
23. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no to mas pravdu...toto som si uz odkrutila :slight_smile: Ja som tuto skratku roky pouzivala, ked som odosielala korespondenciu a pod podpisom bola skratka RIADITEL POBOCKY - RP:grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ono naozaj exituje dvojca Katariny? :confused: no to uz riadne zamotavaju,ved som zvedava na dnesne 2casti :slight_smile:
23. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haydu :angry: :angry: :angry: fuj :angry: :angry: :angry:
23. sep 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peter:,,Som na Ukrajine´´ :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde je pani Kronerová? - Sláviková? to mi nejak uniklo. No a ten Kramár, to je teda káder :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tomu už tí scenáristi raz nevedia, koho šuchnúť pod tie pekné obliečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao dobrá otázka,aj mňa by to zaujímalo...že kde je.... :confused:
23. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez netusim :confused:
23. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesny zapot KRAMARA : POVEDZ JEJ ZE SOM DOSTAL ZAPAL PLUC A ZOMREL. som sa uz pekne daavno nezasmiala pri tom serialy :grinning:
23. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna celkom pobavilo ze susedov pes sa zeni :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy este nie ste doktorka?tak laskavo nemachrujte :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
inak ste si vsimli v utorok? ked bola ta scenka s Nelou a mladym Kamenickym? co prisiel ku nim domov a hladal Luciu, ked zazvonil Robo tak ukazali Matusa ako schmatol vino a nechal tam prazdne pohare na stole a utekal prec cez okno, a vzapäti Nelu ako caka v obyvacke vo dverach a ked vosiel Robo tak ukazali zaber na stol a tam pekne vino polozene v strede stola a uz aj naliate v poharoch :grinning: to trosku posrali ne? :sweat_smile:
23. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandokan ma narodeniny tak mu robii oslavu a sandokan sa urcite potesi ak kramar pride na oslavu :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si vsimla...trosku nedomyslene :unamused:
23. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok