• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
takže som to pochopila správne, nie? :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ,správne... :grinning:
3. okt 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy sa poznáte?
3. okt 2008 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzurindova uz nestuduje...studovala divadelnu dramaturgiu...v lete skoncila...a miesa sa filmarom do remesla :angry:
3. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konecne dobry serial :slight_smile: ktory sa da naozaj pozerat ja sa ho neviem dockat je fakt dobry
3. okt 2008 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze tepla sprava priamo z kuchyne ordinacie....laura je naozaj tehotna
3. okt 2008 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto či sa pozná? :sweat_smile:
ja som dnes nejaká tupá :grinning:
4. okt 2008 o 00:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. okt 2008 o 00:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz, ved to bolo uplne jasne, ze medzi nimi dvomi nieco nakoniec bude :slight_smile:
sstefi, no igor je proste chlap, ktoreho mam rada a on mna.... som to povedala preto, lebo ste ma zprdli, ze by som chcela ivana na novom zelande, tak som sa uskromnila :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monk, či sa poznáš so shaggy príp. mexx :wink:

no vidis, shaggy, nie si až taká náročná :slight_smile: že NZ pche :grinning:
4. okt 2008 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ani veronikinmu manželstvu nedaju pokoj, furt niečo majú? :angry:
4. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fúúúúúj,Lucia a Vlk??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sstefi, nepoznám, prečo Ťa to napadlo? :confused:
4. okt 2008 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lebo si hned pochopila ako to shaggy myslela a ja som si myslela, že asi o nej vieš niečo viac ako napr. ja, rozumiš? :sweat_smile: neviem, či je to zrozumitelné, ale to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. okt 2008 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ma predchvilou napadlo, ako by asi vyzeral ten serial, keby sa na nom podielal niekto blízky napr. ministrovi zdravotníctva :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by tam asi len furt točili o doležitých papierovačkách pre poistovne a pod. :grinning:
4. okt 2008 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozumiem, už nie je hlboká noc.... :grinning:
4. okt 2008 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzana Dzurindová je inak (bez ohľadu na túto prácu... kde sa podľa mňa pozitívne vyníma len málo tvorcov) veľmi milá, príjemná a šikovná baba - študovali sme spolu a nikdy nemala problém s čímkoľvek pomôcť... je pravda,že sem tam mala v meste privilégiá aké sme my spolužiaci nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale fakt super baba...
Diddi, divadlo a film spolu úzko súvisia - fakulty sú úzko poprepájané, množstvo predmetov sme mali s filmármi... napríklad sa neštuduje filmová "scémografia", je to všetko len u nás na divadelnej... takže si nemyslím, že by sa niekto kafral do "kapusty" inému :wink:
4. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue, nemusis mi to vysvetlovat :wink: tiez som tam studovala
5. okt 2008 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diddi, o to viac ma prekvapuje tvoj príspevok :wink:
5. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s tym,ze sa miesa do film.scenara v tv...?...to predsa nema nic s divadlom...ani priestor, ani cas...wtf
5. okt 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a myslela som to ironicky...moze byt ako clovek ok...nepoznam ju, to vies ty...ja to beriem z prof.hladiska...neviem o ziadnom jej film...v horsom pripade tv.scenari :unamused: ako je mozne, ze na nu tam cakali???
5. okt 2008 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zachvilku ficime
7. okt 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooooooooo tak eraz neviem,ktora zavislost je silnejsia.ruzova zahrada alebo konecne ked spustili MK :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: musim to nejako vymysliet :grinning:
7. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuuuuuuuuj dobra je ordinacia...nechcela by som byt teda herecka co sti musia vsetko vitrpiet(vid lucia v posteli s vlkom :grinning: :grinning: )ale zato emo a veronika predviedli normalne uzasny vykon,skoro sa mi do oci slzy natlacili :grinning: :grinning: teda aj hej...nesmejte sa mi :grinning: :grinning:
7. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnes to bolo celkom vydarené :wink:
len by ma zaujímalo, kedy si Laura chce dať potvrdiť tehotenstvo. ešteže je každý den vedla gyn. oddelenia a s jednym gynekologom aj spáva :sweat_smile: teda mne by to už dáááávno nedalo a určite by sme si taký tajný uzv spravili :dizzy_face: :angry:
7. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len nechcem, aby bola sklamaná ak to nebodaj nevyšlo :sweat_smile: :fearful: :grinning:
7. okt 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj nech jej to len vyde,lebo uz sa to pletie piate cez deviate ako v beverly hills 90210 :grinning:
7. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dufam že im to vyjde, lebo toto bude 902 11 :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a že nemá Michal nutkanie ju vyšetriť, žeee? :grinning:
7. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok