Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zelmirka1
30. sep 2010

je fakt ze uz to nie je ordinacia v ruzovej zahrade, ziadne ordinovanie, zaujimave pripady, pacienti,
sa to akosi zacalo prilis tocit len okolo vztahov a zamotavania sa medzi sebou, ved uz tam ani moc baby nerodia
a ti medici su tam dost nasilu, ved ako ozivenie sa to da, ale nie ako hlavny dej. Inak by ma zaujimalo kto pise ulohu Kamily, lebo zo zaciatku to bola akoze jedna z najoblubenejsich postav a milucka sestricka a teraz kopka nervov, a neprijemna osobka. Kto vie kam to bude cele smerovat...

mirip
30. sep 2010

baby ako si mám naklikať dnešnú ordináciu? bola i nás svokra tak som nepozerala 😖

heni79
1. okt 2010

@zelmirka1
Ono aj s tými medikmi to navyše nie je celkom domyslené. Čo by robili v "nemocnici v malom meste", ako to bolo stále prezentované, že dej je situovaný do "malého mesta". Nemajú medici náhodou prax vo fakultných nemocniciach a nie v akýchkoľvek nemocniciach?
Však ale to je to isté, ako keď pediater operuje. 😀 A to tam tiež párkrát bolo. 😅 Elementárne prešľapy.

eaka
1. okt 2010

@heni79 hlavne, ak chodia do školy do Bratislavy, tak by ich predsa neposielali na prax kdesi do Senice, či kde to natáčajú... to ma napadlo hneď, že ako sa im tam tí medici dostali a že si chúďatká musia hľadať ubytko alebo cestovať hore dole...no by som sa univerzite pekne poďakovala 🙂

depecko
1. okt 2010

včera sa mi Ordinácia celkom páčila.Snažili sa byť aj vtipný. 😉 Vasiľ-Latinák 😀 celkom oživenie,a kombinácia Zuzy,Hamburgerovej ex a Laury sa mi páči.Zlaté baby.

heni79
1. okt 2010

@eaka
Natáčajú to u nás - v Pezinku. 😀
Mm to kvôli tomu sleduje, lebo ho neskutočne baví ihneď komentovať, ktorá scéna je kde natočená! 😀 😀 😀 (Exteriér, samozrejme. No v najnovšej dobe aj interiér obchodného domu Plus.)

bombulka200
1. okt 2010

@heni79 fakt je to natačané v pezinku???hehe sranda ... 😀

heni79
1. okt 2010

@bombulka200
Áno. Minule napr. točili, akurát sme boli s mm v meste. Nejaká scéna s Kostelným a Kanócz. 🙂
To prostredie je pre nich celkom prijateľné. Je to dosť blízko BA (dobrá dostupnosť) a Pezinok poskytuje veľa exteriérových možností. A tie sa ešte rozširujú vďaka strihu, takže je to celkom zábava, to sledovanie pre nás, ktorí tu žijeme. 😉
Napr. včera sme sa smiali, keď Kalmanová vyštarovala z parkoviska a nechala tam muža. Lebo si dala odpich a vyštartovala ... v skutočnosti na ďalšie parkovisko. 😀 😀 😀 Na obrazovke to ale bolo strihnuté tak, že to nebolo vidieť.

vieraj
1. okt 2010

@heni79 😀 😀

bombulka200
1. okt 2010

@heni79 super škoda že nie som z pezinku rada by som si kukla také 😀 😀 ale chodíme do rohožníka na záhorie za rodinou tak to nieje až tak daleko do pezinka 😀 😝

mikailla
1. okt 2010

Bozeeeeeeeeeee nieeeeeeeee, Kalmanova ide byt tehotnaaaaaa, to uz aku telenovelu robia z tohooooo .....

mikailla
1. okt 2010

Aj juricek s Norou sa vracaju uz do ordinacie a budu byvat u Zuzany Vlkovej,mozno konecne trosku humoru ked tam bude Petka Polnisova. 😀 😀 😀

helenkasabinka
1. okt 2010

@mikailla coze? kalmanka bude tehotna? 😕 😕 a s kym? ze by s Burgerom? 😕 😅

a inak ta vcerajsia cast vazne nemala chybu ako mu usla s autom,asi by som ju doma vyfackal byt na mieste jej muza 😅 😕 😀 😀 ta uz ma inu drzost 😅 😉

lussy23
1. okt 2010

Ach a zase mám v tom harmatanec. Tí štyria chlapi v jednom dome, to čo? V Akom sú vzťahu? Bol tam LUkáš Latinák a Jožo Vajda, tych zvyšných nepoznám,ale jeden sa volá v seriáli 😲 Filip???

pipka
1. okt 2010

lussy23 no ved palenikovej syn Filip a jeho partner ten pediater su homosexuali, tak spolu ziju v Mažárovom byte, co im dal do prenajmu a mažar tam bol, lebo sa pohadali s palenikovou kvoli jeho synovi Robovi (co ma ako nemanzelskeho so Siskovou) a odisiel do "svojho bytu" a Latinak je brat toho pediatra homosexuala a ten je tam, lebo sa pohadal so zenou a ta ho vyhodila 😅 😀

tak sa tam zisla particka 😀

pipka
1. okt 2010

inak Kalmanovu by som preplieskala okamzite aj ja 😠 😅 a ak ma byt tehotna...no zbohom rodina 😝 😅
uz by tie scenare mohli trosku unormalnit...sak nejako dolu z kopca to ide 😖

o ordinacii a gynekologii to uz nie je ani z rychlika 😒 🙄

mikailla
1. okt 2010

@helenkasabinka - no presne tak, ze bude tehotna,nebolo pisane s kym,ale ja si myslim ze s burgerom a pride na to Laura ( neviem preco prave ona ) a ona to povie burgerovi.... A bude kamoska so Zuzou a zuzana bude rozmyslat,ze ci jej povie o nich,tak neviem ci povie ale dufam ze ano a ze sa rozidu na to sa tesiiiiim 🙂

inak ta kalmanka vyzera ze aj v realite je taka truba,po takychto scenach co hra si ju neviem predstavit ako milujucu zenu a matku a "normalnu" zenu ako sa ona opisuje....

monline
1. okt 2010

@mikailla nie je to divné, že baba ako kalmanová otehotnie? že nemá antikoncepciu? nesedí mi to k nej..takáto otehotnie iba úmyselne, ale to s burgerom nemá dôvod, však to nie je nejaká extra zaujímavá partia pre ňu a deti ju príliš nebavia...tak iba hlúpa náhoda?

mikailla
2. okt 2010

@monline - citala som,ze Burgerovi Kamlanka vyzna lasku, tak mozno ze by to aj schvalne urobila 😅 😅 ktovie. Mozno si to ani nenecha o tom tam pisane nebolo,ale je to pravda ze taka co ma milenca by si davala dvojnasobny pozor.... uz nevedia co by zamotali do deja......

lussy23
2. okt 2010

@pipka -ďakujem. Niekde som niečo začula, že je v ordinácvií gay. A Mažar je Filipov otec, nie? A ešte kto hrá Filipa?

pipka
2. okt 2010

@lussy23 nie nie, Filipov otec uz zomrel, to bol Palenikovej manzel. Mazar ma vlastne dceru nataliu, tu modelku a teraz vysvitlo, ze ma este nemanzelskeho syna toho Roba. 😉 A Filipa hra Přemysl Boublík, teda tusim tak sa vola 😉

eaka
2. okt 2010

baby, Vy ste tu toho zase popísali, čo som sa chvíľu nepozrela...vďaka Vám som si aj spomenula, že som vo štvrtok pri ordinácii zaspala a videla iba prvý diel...tak to musím dobehnúť ... a Kalmanka tehotná, to mi príde tiež fakt mimo, veď sa musí chrániť, keď podvádza...ale aj chlapi to robia, podvádzajú a majú nemanželské deti...a antikoncepcia tiež niekedy zlyhá...hold...v zlej chvíli... 😉

helenkasabinka
3. okt 2010

tak veru s tou Kalmankou to je sila ale myslim si,ze to spravi naschval a bude to Burgerove aby si ho udrzala 😉

eaka
3. okt 2010

Burger sa nezdá! Tri deti, každé s inou! 🙂 😀

kukulka21
3. okt 2010

Ahoj baby ale sa to zamotava som zvedava ako to dopadne a ta Kalmanka to je teda hnusna baba 😉

mirip
3. okt 2010

@mikailla a kde čítaš tak dopredu dej? Na teletexte to nie je 😀

mikailla
3. okt 2010

@mirip - 😉 😉 😉 tu je vzdy na mesiac vopered 😀

http://tv.sms.cz/televize/Markiza/20091203/1190...

lussy23
3. okt 2010

@eaka - kto je burger?
@pipka - to som nevedela. Ja som Ordinciu začala pozerať len od septembra. predtým som to tak nesledovala. To radšej Panelák som kukala.

pipka
3. okt 2010

@lussy23 burger je laurin manzel, alebo skor partner a otec jej syna Jakubka 😉

ja zas o panelaku ani ponatia nemam 😅 , ja ordinaciu kukam od zaciatku 😎

bzuco
3. okt 2010

@mikailla
super---díky moc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak vieme, čo môžeme čakať 😀