Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mikailla
3. okt 2010

@lussy23 - mozno ti podla obrazku sa objasni kto je kto tak si kukni http://ordinacia.markiza.sk/postavy
on je treti od vrchu. Ja tiez sledujem ordinaciu uz 3 roky 😖 😖

mikailla
3. okt 2010

@bzuco - za malicko 😀 😀 😀 ja si vzdy nastudujem vopred co bude a drahy sa len cuduje ako ma to moze este potom aj bavit 😎 😎 😎

lussy23
4. okt 2010

@pipka ok. Takže Štefam Burger. On je aj otec toho Dodka?

eaka
4. okt 2010

@mikailla Tak to sa čudujem aj ja ... 😉

pipka
4. okt 2010

@lussy23 ano ano, to ma syna z prveho manzelstva 😉

hanka21
4. okt 2010

inak uz tych klamanovych a lauru s burgerom by mohli pospajat tak ako to cakame to tam natahuju a natahuju nakoniec spolu ani nebudu laura s kalmanom...zbytocne sa tesim...ja si myslim ze zase to bude chvilu vyzerat ze laura s kalmanom ...velka laska...vsetkym povieme..lenze pride tehotna kalmanka aaaaa zase sa k nej vrati...a budu to tma mielat 5 casti...uzby to mohli doriesit...no a fakt v minulosti sa tam clovek aj podozvedal mudrosti vseilake a teraz...strasne sa to zmenilo..

mikailla
4. okt 2010

@hanka21 - skor by som povedala ze to budu omielat a natahovat 5 mesiacov nie 5 casti 😖 😖 😖 ak kalmanka si neha dieta tak predpokladam,ze budu minimalne pol roka tahat vsetkych za nos,ze je kalmanove 😔 😔 ako natahovali do teraz Luciu a Michala a ako to skoncilo, teraz budu tychto natahovat. 😖

hanka21
4. okt 2010

no asi aj tak to moze byt..boze a taky dobry serial to bol....uz zase asi nebudme mat co pozerat...ked to pojde takto dalej

pipka
5. okt 2010

scenaristi by sem obcas mali nakuknut, my by sme im uz poradili ako ten serial ozivit 😀 😀 😀

murinka
5. okt 2010

tak prva cast nic moc... 😒 uvidim co bude v druhej...dnes sa nudim....................

helenkasabinka
5. okt 2010

tak pocas porodu rodicke oznamovat ze je tam bomba je maximalne trapne 🙄 😅

zuzanakarolinka
5. okt 2010

inteligentné zahratie sa s bombou, perfekt, určite zo života

murinka
5. okt 2010

@helenkasabinka tak ja som si myslela ze to ani nepovedia tak aby rodicka pocula 😕 a co sa stalo ze ju brali na operacnu salu? 😕 nejak som nezaregistrovala 😅

helenkasabinka
5. okt 2010

@murinka mala nieco tusim s maternicou 😅

murinka
5. okt 2010

tak to je smiesna evakuacia 😅 pred nemocnicou kde je bomba 😕 mali ich evakuovat niekde daleko od nemocnice podla mna 😒

mexx
5. okt 2010

A hentie dve kofy veselo sedia v nemocnici a rozmyslaju, ako to dopadne. 🙄 Boze, uz sa fakt nemozu viac zhovadovat... 😔

helenkasabinka
5. okt 2010

veru trosku to posr.... 😅

mexx
5. okt 2010

Keby trosku...dnes je to jedna sprostost za druhou... Fakt by sa mohli spamatat, alebo mozu rovno prestat... 🙄

helenkasabinka
5. okt 2010

no co uz narobime,teraz si na urgente doktor vybavuje spori so svojou drahou 🙄

murinka
5. okt 2010

ta mickovicova uz mi tiez lezie na nervy ako andrejovi vsetko vycita a pritom ona si nedokaze najst cas na spolocny vikend s rodinou lebo vzdy ma nejaku ,,unikatnu,, operaciu 😝 a nakoniec po tej unikatnej operacii aj tak pacient zomrie 😝 😒

fathi
5. okt 2010

bože to bola aká.....ovina Oni tam pri tom pôrode tej žene vysolia že je tu bomba a kto chce môže odísť 😎 ... Fakt také zo života 😠

mexx
5. okt 2010

Ved a vam sa nezda uplne bezne, ze pri porode vam doktor vravi, ze mate poriadne tlacit, lebo telesne ste stavana na to, aby ste porodili ovela vacsie deti ako je toto, nasledne vam povie, ze v nemocke je bomba a kto chce moze odist, ale on hrdinsky ostane a odrodi to, a nakoniec to cele vsetko zvladnu na vybornu, akurat ooops, toto sa nejako zle vyvija, ale my sa musime poponahlat, takze asi urobime hysterektomiu...? 😀 😀 😅 🙄
Mne keby po porode hned vybrali maternicu, lebo sa kvoli bombe nemaju kedy babrat so zastavovanim krvacania, tak by ma asi piclo...

murinka
5. okt 2010

@mexx esteze je to len serial 😅 😒

mirip
5. okt 2010

@mexx klud ešteže je to len seriál
ale asi aspon trochu vyslišali naše sťažnosti a dnes zablúdili aj na chvíli do Slávikovej ordinácie a aj porod ukázali no teda sa riadne činili po dlhej dobe 😀

murinka
5. okt 2010

no zaciatok hlavne s tym latinakom bol otras 😖 ale som rada ze sa vratila nora 🙂

tanitta
5. okt 2010

vzdy som sa tesila na utorky a stvrtky.... dorazilo ma v " " rodime ale sak nic len bomba fakt uzasne sledovat kam to cele speje...cela ordinacia....hups nemocna na pokraji priepasti? 😝
uvodna scenka robo a natalia...take nasilu...historka z prveho rande...nemalo to ani hlavu ani patu 🙄 ... jurickovci by mohli nejak pozdvihnut uroven serialu ale uz neverim nicomu.... 😝

pipka
5. okt 2010

no presne, peta polniska by to tam mohla nejako ozivit, lebo to tam upadaaaaaaaa 😅

sak bezne vam v nemocnici povedia pocas porodu, ze je tu sice bomba, ale vy v pokoji tlacte dalej 😝 😀 😀 😀
a pocas tlacenia, ked uz ma hlavicku v ruke, si doktor odbehne do kuta vypocut si sepot nejakej pracovnicky, co dojde len tak na salu...no hroza 🙄

ewicka223
5. okt 2010

@murinka aj mne ten dilino lezie na nervy...

liana81
5. okt 2010

ahojte, pridávam sa, aj ja som veľký fanúšik ordinácie, ani jedna časť mi nemôže ujsť 😀

janinah
6. okt 2010

toto sa už nedá pozerať,s tou bombou to dorazili,je to už o ničom 😒 a tí z Kanady ako tam pobehovali ako bezdomovci 😉 celá ordinácia ide dolu vodou,zmenili scénaristu či ako?